REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
St. Pauli

FC St. Pauli

Niemcy
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info

Mecze

FC St. Pauli - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of FC St. Pauli directly. We publish FC St. Pauli TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch FC St. Pauli matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać FC St. Pauli

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

FC St. Pauli bierze udział w tych rozgrywkach: Bundesliga, 2. Bundesliga, Puchar Niemiec i Mecz towarzyski. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Bundesliga
Telemundo, Fandango, USA Network
2. Bundesliga
YouTube
Puchar Niemiec
DFB Play, Onefootball

Zawodnicy

FC St. Pauli - Kadra

Bramkarze

Dimitar Mitov
# 33 D. Mitov

Bułgaria

29 lata · 167.6 funt · 6 ft 2 in

Ben Voll
# 1 B. Voll

Niemcy

25 lata · 189.6 funt · 6 ft 4 in

Simon Spari
# 30 S. Spari

Austria

24 lata · 169.8 funt · 6 ft 5 in

Obrońcy

Adam Dzwigala

Polska

31 lata · 158.7 funt · 6 ft 0 in

Rony Jansson

Finlandia

22 lata · 6 ft 0 in

Tomoya Ando
# 15 T. Ando

Japonia

27 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Louis Oppie
# 23 L. Oppie

Niemcy

24 lata · 178.6 funt · 6 ft 0 in

Arkadiusz Pyrka
# 11 A. Pyrka

Polska

24 lata · 158.7 funt · 5 ft 9 in

David Nemeth

Austria

25 lata · 196.2 funt · 6 ft 3 in

Lars Ritzka
# 21 L. Ritzka

Niemcy

28 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

Eric Smith

Szwecja

29 lata · 189.6 funt · 6 ft 3 in

Marcus Mathisen

Dania

30 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Pomocnicy

Connor Metcalfe

Australia

26 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Mathias Rasmussen

Norwegia

28 lata · 143.3 funt · 5 ft 10 in

Nick Schmidt

Japonia

19 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Erik Ahlstrand

Szwecja

25 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Marwin Schmitz

Niemcy

19 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Joel Fujita
# 16 J. Fujita

Japonia

24 lata · 167.6 funt · 5 ft 8 in

Sam Klein
# 22 S. Klein

Australia

22 lata

Branimir Hrgota
# 10 B. Hrgota

Szwecja

33 lata · 167.6 funt · 6 ft 0 in

Gisli Thordarson

Islandia

22 lata · 6 ft 3 in

Atakujący

Abdoulie Ceesay

Gambia

22 lata · 174.2 funt · 6 ft 0 in

Taichi Hara
# 18 T. Hara

Japonia

27 lata · 185.2 funt · 6 ft 3 in

Ricky-Jade Jones
# 26 R. Jones

Anglia

23 lata · 152.1 funt · 6 ft 0 in

Scott Banks
# 17 S. Banks

Szkocja

25 lata · 163.1 funt · 6 ft 0 in

Martijn Kaars
# 19 M. Kaars

Holandia

27 lata · 163.1 funt · 6 ft 0 in

Statsy

FC St. Pauli Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
D. Mitov
B. Voll 7208800000
S. Spari
Obrońcy
A. Dzwigala 763120010
R. Jansson 11101000
T. Ando 291440041
L. Oppie 7158800100
A. Pyrka 6648800140
D. Nemeth 7208800120
L. Ritzka 3905501010
E. Smith 6448710120
M. Mathisen 2353301010
Pomocnicy
C. Metcalfe 5117610100
M. Rasmussen 6098800000
N. Schmidt
E. Ahlstrand 14101000
M. Schmitz
J. Fujita 5246601010
S. Klein 925320000
B. Hrgota 2546510110
G. Thordarson
Atakujący
A. Ceesay 4297614020
T. Hara 2737611100
R. Jones 58422100
S. Banks
M. Kaars 3388621000

Transfery

FC St. Pauli Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
B. Hrgota
06 lipca 2026
06 lipca 2026Greuther FurthWolny zawodnik
D. Mitov
12 sierpnia 2026
12 sierpnia 2026AberdeenTransfer
M. Mathisen
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026MagdeburgWolny zawodnik
M. Rasmussen
23 stycznia 2026
23 stycznia 2026Royale Union SGTransfer
T. Hara
30 stycznia 2026
30 stycznia 2026KyotoWolny zawodnik
S. Banks
24 stycznia 2026
24 stycznia 2026BlackpoolPowrót z wypożyczenia
E. Ahlstrand
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026HeraclesPowrót z wypożyczenia
T. Ando
31 grudnia 2025
31 grudnia 2025Avispa FukuokaWolny zawodnik
S. Klein
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Brisbane RoarTransfer
R. Jansson
30 lipca 2026
30 lipca 2026KalmarTransfer
G. Thordarson
06 sierpnia 2026
06 sierpnia 2026Lech PoznanWypożyczenie
Transfer z
J. Irvine
03 sierpnia 2026
03 sierpnia 2026Cerezo OsakaTransfer
H. Wahl
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026WolfsburgTransfer
M. Saliakas
22 lipca 2026
22 lipca 2026Olympiacos PiraeusTransfer
D. Sinani
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026SampdoriaWolny zawodnik
J. Sands
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026New York CityPowrót z wypożyczenia
F. Stevens
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Leyton OrientTransfer
A. Hountondji
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026BurnleyPowrót z wypożyczenia
R. Aigbekaen
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Fortuna KolnWypożyczenie
E. Staugaard
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Roskilde-
M. Dahaba
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Drochtersen/AsselWolny zawodnik
J. Robatsch
20 sierpnia 2026
20 sierpnia 2026BeverenWypożyczenie

O FC St. Pauli

Utworzony  1910
Stadion  Millerntor-Stadion
Pojemność  29,564
Menedżer  Marcel Rapp

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida