REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Botoşani

AFC Botoşani

Rumunia
Mecze
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of AFC Botoşani directly. We publish AFC Botoşani TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch AFC Botoşani matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Zawodnicy

AFC Botoşani - Kadra

Bramkarze

David Dinca

Rumunia

22 lata

Giannis Anestis

Grecja

35 lata · 205 funt · 6 ft 5 in

Cristian Gurau Ion

Rumunia

27 lata

Obrońcy

Alexandru Tiganasu

Rumunia

36 lata · 163.1 funt · 5 ft 10 in

Mamadou Diarra
# 94 M. Diarra

Francja

28 lata · 6 ft 3 in

George Miron Andrei

Rumunia

32 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

Razvan Cret
# 5 R. Cret

Rumunia

20 lata

Narcis Ilas
# 73 N. Ilas

Rumunia

19 lata

Eldhadji Diaw
# 23 E. Diaw

Senegal

31 lata · 200.6 funt · 6 ft 3 in

Rijad Sadiku
# 44 R. Sadiku

Bośnia i Hercegowina

26 lata · 6 ft 1 in

Miguelito
# 18 Miguelito

Hiszpania

29 lata · 160.9 funt · 5 ft 11 in

Pomocnicy

Mihai Bordeianu

Rumunia

34 lata · 6 ft 2 in

Charles Petro

Malawi

25 lata

Roland Idowu Roland

Republika Irlandii

24 lata · 172 funt · 6 ft 0 in

Jephte Bayeye Brian

Demokratyczna Republika Konga

26 lata · 169.8 funt · 5 ft 11 in

Lucas De Vega

Brazylia

26 lata · 163.1 funt · 5 ft 10 in

Enriko Papa
# 67 E. Papa

Albania

33 lata · 5 ft 10 in

Hervin Ongenda

Francja

31 lata · 136.7 funt · 5 ft 7 in

Atakujący

Jovan Markovic

Rumunia

25 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Andrei Dumiter

Rumunia

27 lata

Stefan Bodisteanu

Mołdawia

23 lata · 143.3 funt · 5 ft 9 in

Zoran Mitrov
# 11 Z. Mitrov

Rumunia

24 lata · 5 ft 10 in

Sebastian Mailat

Rumunia

28 lata · 5 ft 8 in

Mykola Kovtalyuk

Ukraina

31 lata · 191.8 funt · 6 ft 3 in

Denis Stefan
# 15 D. Stefan

Rumunia

20 lata

Gama Gabriel

Brazylia

23 lata

Statsy

AFC Botoşani Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
D. Dinca
G. Anestis 90010100010
C. Gurau Ion
Obrońcy
A. Tiganasu 8101000
M. Diarra 630770030
G. Miron Andrei 88310100020
R. Cret 145431001
N. Ilas 787990041
E. Diaw 281440031
R. Sadiku 17110000
Miguelito
Pomocnicy
M. Bordeianu 113312000
C. Petro 6381091020
R. Idowu Roland 173330010
J. Bayeye Brian 765981010
L. De Vega 6679811130
E. Papa 645880210
H. Ongenda 570871110
Atakujący
J. Markovic 886421010
A. Dumiter 817101005020
S. Bodisteanu 4031073030
Z. Mitrov 4428712310
S. Mailat 5538804200
M. Kovtalyuk 1417521000
D. Stefan
G. Gabriel 1495321000

Transfery

AFC Botoşani Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
M. Kovtalyuk
29 lipca 2025
29 lipca 2025Kolos KovalivkaWolny zawodnik
E. Diaw
24 sierpnia 2025
24 sierpnia 2025BordeauxWolny zawodnik
C. Gurau Ion
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026BylisWolny zawodnik
J. Markovic
14 lipca 2026
14 lipca 2026Farul ConstantaWolny zawodnik
Miguelito
23 lipca 2025
23 lipca 2025Piast GliwiceWolny zawodnik
L. De Vega
08 lutego 2026
08 lutego 2026FK PanevezysWolny zawodnik
J. Bayeye Brian
22 lipca 2026
22 lipca 2026VillefrancheWolny zawodnik
R. Idowu Roland
20 sierpnia 2026
20 sierpnia 2026St. MirrenTransfer
M. Diarra
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026ErbilWolny zawodnik
D. Dinca
09 lipca 2026
09 lipca 2026ConcordiaWolny zawodnik
G. Gabriel
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Al MesaimeerWolny zawodnik
Transfer z
S. Panoiu
06 lipca 2026
06 lipca 2026ConcordiaWolny zawodnik
R. Suta
01 września 2026
01 września 2026FK Ceska LipaWolny zawodnik
A. Dumitru
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Unirea Alba-IuliaWolny zawodnik
G. David
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Cetatea SuceavaWypożyczenie
S. Tomache
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Tomache SerbanEnd of career
A. Friday
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026U. ClujWolny zawodnik
A. Brașoveanu
13 lipca 2026
13 lipca 2026Sighetu MarmatieiWypożyczenie
A. Ciobanu
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Ciobanu AlinWolny zawodnik
D. Pascalau
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Pascalau DariusWolny zawodnik

O AFC Botoşani

Utworzony  1973 / 2001
Stadion  Stadionul Municipal
Pojemność  10,600
Menedżer  Marius Croitoru

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida