REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Oriente Petrolero

CD Oriente Petrolero

Bolivya
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of CD Oriente Petrolero directly. We publish CD Oriente Petrolero TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CD Oriente Petrolero matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Oyuncular

CD Oriente Petrolero - Kadro

Kaleciler

William Torrez Suarez Alejandro

Bolivya

28 yıl

Joel Bernal
# 13 J. Bernal

Bolivya

23 yıl · 194 lb · 6 ft 0 in

Defans

Dieguito Rodriguez

Bolivya

23 yıl · 160.9 lb · 5 ft 7 in

Jefferson Virreira

Bolivya

29 yıl · 156.5 lb · 6 ft 0 in

Roberto Diez
# 22 R. Diez

Bolivya

22 yıl

Fran Lopez
# 44 F. Lopez

Uruguay

25 yıl

Dico Roca
# 42 D. Roca

Bolivya

30 yıl · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Fabricio Sosa Loppacher

Bolivya

19 yıl

Monteiro Mizael

Brezilya

25 yıl · 6 ft 0 in

Enrique Taborga

Bolivya

24 yıl

Jhon Velasco

Bolivya

22 yıl · 172 lb · 5 ft 8 in

Orta Saha

Jamir Berdecio

Bolivya

24 yıl · 149.9 lb · 5 ft 8 in

Octavio Perdomo

Uruguay

26 yıl

Juvenal Rojas
# 23 J. Rojas

Bolivya

21 yıl

Maximo Mamani
# 10 M. Mamani

Arjantin

21 yıl

Samuel Galindo

Bolivya

34 yıl · 154.3 lb · 6 ft 2 in

Adrian Pena
# 90 A. Pena

Bolivya

22 yıl

Franz Gonzales Mejia

Bolivya

26 yıl · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Julio Herrera

Bolivya

27 yıl

Jorge Lovera
# 20 J. Lovera

Bolivya

29 yıl · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Omar Siles

Bolivya

33 yıl · 147.7 lb · 6 ft 0 in

Forvetler

Jose Flores

Bolivya

23 yıl · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Nahuel Roldan Pinela Ricardo

Uruguay

27 yıl · 152.1 lb · 5 ft 6 in

Matias Roskopf

Arjantin

28 yıl · 180.8 lb · 6 ft 0 in

Leonardo Vaca
# 11 L. Vaca

Bolivya

30 yıl

Andres Escobar Moyano Joffre

Ekvador

30 yıl · 5 ft 10 in

Carlos Saucedo

Bolivya

20 yıl

Nabil Nacif

Bolivya

17 yıl

İstatistikler

CD Oriente Petrolero Player Statistics

İsimA
Kaleciler
W. Torrez Suarez Alejandro
J. Bernal 360440000
Defans
D. Rodriguez
J. Virreira 53110021
R. Diez
F. Lopez 87711110030
D. Roca 328541010
F. Sosa Loppacher
M. Mizael 990111101020
E. Taborga
J. Velasco 306651000
Orta Saha
J. Berdecio 941121201200
O. Perdomo 170651000
J. Rojas
M. Mamani 8101100
S. Galindo 62220000
A. Pena 2428442000
F. Gonzales Mejia 532770240
J. Herrera 353853000
J. Lovera 1134131302250
O. Siles 98220010
Forvetler
J. Flores 757111013241
N. Roldan Pinela Ricardo 4347705130
M. Roskopf 42211000
L. Vaca 1022141132300
A. Escobar Moyano Joffre 5091091120
C. Saucedo 55220000
Nabil Nacif 4439632010

Transferler

CD Oriente Petrolero Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
D. Rodriguez
07 Temmuz 2026
07 Temmuz 2026Always Ready-
A. Escobar Moyano Joffre
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026XelajuBonservisi elinde
J. Virreira
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Real OruroBonservisi elinde
O. Siles
20 Temmuz 2026
20 Temmuz 2026Academia del BalompieBonservisi elinde
M. Roskopf
18 Ağustos 2026
18 Ağustos 2026MalacatecoBonservisi elinde
N. Roldan Pinela Ricardo
17 Temmuz 2026
17 Temmuz 2026AlbionTransfer
J. Herrera
07 Temmuz 2026
07 Temmuz 2026SA Bulo BuloTransfer
M. Mizael
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026Volta Redonda-
F. Sosa Loppacher
28 Temmuz 2026
28 Temmuz 2026Independiente FBCBonservisi elinde
L. Sabja
13 Temmuz 2026
13 Temmuz 2026BolivarKiralık gönderildi
M. Mamani
20 Temmuz 2026
20 Temmuz 2026Velez Sarsfield 2Kiralık gönderildi
F. Lopez
16 Temmuz 2026
16 Temmuz 2026BirkirkaraTransfer
O. Perdomo
17 Temmuz 2026
17 Temmuz 2026AlbionTransfer
Giden transferler
E. Mangala
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Mangala EliaquimEnd of career
G. Alvarez
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026IndependienteBonservisi elinde
L. Ursino
06 Temmuz 2026
06 Temmuz 2026GuabiraBonservisi elinde
L. Cardenas
02 Temmuz 2026
02 Temmuz 2026TomayapoBonservisi elinde
L. Otormin
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Mumbai CityBonservisi elinde
K. Soni
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Al Jazira HamraBonservisi elinde
F. Santacruz Rodas Jordan
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Nacional AsuncionBonservisi elinde
J. Contreras
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026U. MagdalenaKiradan dönüş
M. Tomianovic
30 Temmuz 2026
30 Temmuz 2026Nacional PotosiBonservisi elinde
S. Alvarez
30 Temmuz 2026
30 Temmuz 2026Nacional PotosiTransfer
G. Rea Mendieta
13 Temmuz 2026
13 Temmuz 2026Academia del BalompieKiradan dönüş
C. Padilla
16 Ağustos 2026
16 Ağustos 2026TomayapoBonservisi elinde
D. Ariza Escalante Andres
30 Temmuz 2026
30 Temmuz 2026Real SantanderBonservisi elinde
C. Garcia
10 Ağustos 2026
10 Ağustos 2026Vega RealBonservisi elinde

CD Oriente Petrolero Hakkında

Kuruluş  1955
Stadyum  Estadio Ramón Aguilera Costas
Kapasite  38,000
Antrenör  Gustavo Florentin

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması