REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Darlington

Darlington FC

İngiltere
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Nereden izlenir Darlington FC

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Darlington FC şu organizasyonlarda mücadele ediyor: FA Cup ve FA Trophy. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

ESPN
ESPN
Şurada mevcut:: ESPN+, ESPN App
FA Cup
ESPN, SiriusXM FC

Oyuncular

Darlington FC - Kadro

Kaleciler

Cameron Hall

İngiltere

25 yıl

C. Elliot

İngiltere

34 yıl · 6 ft 2 in

Liam Connell

İngiltere

41 yıl

Defans

M. Liddle

İrlanda Cumhuriyeti

36 yıl · 5 ft 8 in

Louis Mark Laing

İngiltere

33 yıl · 167.6 lb · 6 ft 2 in

Jordan Watson

Kuzey İrlanda

33 yıl

Luke Trotman

İngiltere

29 yıl

D. Atkinson

İngiltere

33 yıl · 5 ft 8 in

B. Hedley

İngiltere

28 yıl · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Terry Galbraith

İngiltere

36 yıl

A. Storey

İngiltere

28 yıl

Orta Saha

Lucas Bell

İngiltere

24 yıl

Harry Stansfield

İngiltere

24 yıl

Brandon Morrison

İngiltere

24 yıl

Sean Reid

İngiltere

34 yıl · 6 ft 4 in

J. Wheatley

İngiltere

29 yıl

J. Rivers

İngiltere

33 yıl · 5 ft 5 in

Mason Hurworth

İngiltere

25 yıl

O. Holness

Jamaika

32 yıl · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Will Hatfield

İskoçya

35 yıl · 141.1 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

Rhys Armstrong

İngiltere

23 yıl

Steven Johnson

İngiltere

24 yıl

Osagi Bascome

Bermuda

28 yıl

Jamie Holmes

İngiltere

28 yıl

S. Thompson

İngiltere

37 yıl · 5 ft 6 in

Justin Donawa

Bermuda

30 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Adam Campbell

İngiltere

31 yıl · 160.9 lb · 5 ft 6 in

İstatistikler

Darlington FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
C. Hall 0000000000
C. Elliot 216024240040000
L. Connell 810990010000
Defans
M. Liddle 178821201111000
L. Laing 242930282230000
J. Watson 1546211740140000
L. Trotman 175220100000
D. Atkinson 352752480000
B. Hedley 190522211310000
T. Galbraith 163221192340000
A. Storey 162018180011000
Orta Saha
L. Bell 92020130000
H. Stansfield 0000010000
B. Morrison 14101020000
S. Reid 96813112332000
J. Wheatley 206426242860000
J. Rivers 249333285753000
M. Hurworth 15101010000
O. Holness 129327141310193000
W. Hatfield 275631310303000
Forvetler
R. Armstrong 15101020000
S. Johnson 0000010000
O. Bascome 5049634170000
J. Holmes 99220200000
S. Thompson 1823292099115000
J. Donawa 15262914154155000
A. Campbell 27373332112115000

Transferler

Darlington FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
S. Ainge
01 Temmuz 20
01 Temmuz 20Boston Utd-
G. Martin
10 Ocak 20
10 Ocak 20ÍBVKiralık gönderildi
Giden transferler
L. Connell
01 Temmuz 20
01 Temmuz 20South Shields-

Darlington FC Hakkında

Kuruluş  1883
Stadyum  The Northern Echo Darlington Arena
Kapasite  25,500
Antrenör  A. Armstrong

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması