REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:

FC Cajamarca

Peru
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of FC Cajamarca directly. We publish FC Cajamarca TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch FC Cajamarca matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir FC Cajamarca

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

FC Cajamarca şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Primera Division ve Hazırlık Maçı. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Primera Division
Fanatiz, Liga 1 Max

Oyuncular

FC Cajamarca - Kadro

Kaleciler

Jonathan Medina

Peru

33 yıl · 178.6 lb · 6 ft 2 in

Samuel Aspajo
# 12 S. Aspajo

Venezuela

21 yıl · 183 lb · 6 ft 2 in

Defans

Renato Suarez

Peru

22 yıl

Carlos Vega Jhan

Peru

24 yıl

Carlos Gomez
# 44 C. Gomez

Peru

21 yıl

Yordi Vilchez

Peru

31 yıl · 172 lb · 5 ft 9 in

Jesus Posito Olazabal Alejandro

Peru

21 yıl · 176.4 lb · 5 ft 11 in

Arthur Gutierrez

Peru

25 yıl

Jose Soto
# 4 J. Soto

Peru

24 yıl · 172 lb · 5 ft 11 in

Orta Saha

Hairo Timana
# 26 H. Timana

Peru

26 yıl

Edson Aubert
# 88 E. Aubert

Peru

37 yıl · 149.9 lb · 5 ft 7 in

Carlos Meza
# 20 C. Meza

Peru

23 yıl · 134.5 lb · 5 ft 3 in

Jhon Vega
# 21 J. Vega

Peru

31 yıl

Armando Correa Flores Carlos

Peru

31 yıl · 136.7 lb · 5 ft 4 in

Gabriel Orejuela Jefferson

Ekvador

33 yıl · 145.5 lb · 5 ft 10 in

Paulo Goyoneche

Peru

33 yıl · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

Sebastien Pineau

Peru

23 yıl · 167.6 lb · 6 ft 1 in

Brandon Palacios

Peru

28 yıl · 127.9 lb · 5 ft 8 in

Michel Rasmussen

Peru

27 yıl · 145.5 lb · 5 ft 7 in

Valentino Sandoval

Peru

23 yıl · 138.9 lb · 5 ft 7 in

Mauricio Arrasco

Peru

22 yıl · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Pedro Cejas

Arjantin

25 yıl

Jonathan Betancourt

Ekvador

31 yıl

Sebastian Enciso
# 31 S. Enciso

Peru

23 yıl

Fernando Ocas
# 29 F. Ocas

Peru

26 yıl

Jose Lugo
# 77 J. Lugo

Ekvador

33 yıl

İstatistikler

FC Cajamarca Player Statistics

İsimA
Kaleciler
J. Medina 540660020
S. Aspajo 720880000
Defans
R. Suarez 188440020
Carlos Vega Jhan 331440000
C. Gomez
Y. Vilchez 810990010
J. Posito Olazabal Alejandro 457651020
A. Gutierrez 61211000
J. Soto 258330011
Orta Saha
H. Timana 496981031
E. Aubert 94321000
C. Meza 1194211921141
J. Vega 337651010
A. Correa Flores Carlos 421761020
G. Orejuela Jefferson 177822211051
P. Goyoneche 333541010
Forvetler
S. Pineau 2159541000
B. Palacios 1485232126330
M. Rasmussen 1534312000
V. Sandoval 21202000
M. Arrasco 1600242133440
P. Cejas 4206511010
J. Betancourt
S. Enciso 1254171432310
F. Ocas 39422000
J. Lugo 2007341000

Transferler

FC Cajamarca Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
E. Aubert
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026Estudiantil CNIBonservisi elinde
J. Lugo
14 Ağustos 2026
14 Ağustos 2026VinotintoTransfer
P. Goyoneche
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026Cultural VolanteBonservisi elinde
Y. Vilchez
02 Temmuz 2026
02 Temmuz 2026Comerciantes UnidosBonservisi elinde
A. Correa Flores Carlos
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026Comerciantes UnidosTransfer
J. Vega
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026AD Tarma-
M. Rasmussen
24 Temmuz 2026
24 Temmuz 2026CajamarcaBonservisi elinde
J. Soto
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026PirataBonservisi elinde
R. Montufar
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Tacna HeroicaTransfer
A. Gutierrez
08 Temmuz 2026
08 Temmuz 2026AD TarmaTransfer
J. Posito Olazabal Alejandro
07 Temmuz 2026
07 Temmuz 2026Sporting CristalKiralık gönderildi
V. Sandoval
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026MinasBonservisi elinde
P. Cejas
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026ZabbarBonservisi elinde
R. Suarez
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Alianza HuanucoBonservisi elinde
Giden transferler
H. Barcos
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Sporting CristalBonservisi elinde
P. Miguez
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Juan Pablo IIBonservisi elinde
D. Lavandeira Hernandez Pablo
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026GrauBonservisi elinde
A. Rodriguez
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Rodriguez ArleyBonservisi elinde
C. Mosquera
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Alianza HuanucoBonservisi elinde
E. Paucar Reyes
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Union ComercioBonservisi elinde
B. Bernaola
04 Temmuz 2026
04 Temmuz 2026Cesar VallejoBonservisi elinde
A. Rosell Delgado Jose
09 Temmuz 2026
09 Temmuz 2026Deportivo GarcilasoBonservisi elinde
T. Andrade
17 Temmuz 2026
17 Temmuz 2026Al Quwa Al JawiyaTransfer
R. Lagos
05 Temmuz 2026
05 Temmuz 2026CuscoBonservisi elinde
A. Rodas
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026MonagasBonservisi elinde
A. Moyano
16 Temmuz 2026
16 Temmuz 2026Cesar VallejoBonservisi elinde
M. Almiron
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Juan Pablo IIBonservisi elinde
K. Paico
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Alianza HuanucoBonservisi elinde
S. Peralta
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026AD TarmaTransfer

FC Cajamarca Hakkında

Stadyum  Estadio Héroes de San Ramón
Kapasite  18,000
Antrenör  Rafael Ayala Gavilan Celso

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması