REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Danimarka

Danimarka Milli Futbol Takımı

FIFA Ranking #21
Maçlar
Ranking
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Haberler
Bilgi

FIFA sıralaması #21

Danimarka güncel ve geçmiş FIFA sıralaması

En yüksek #3 (May 1997) En düşük #51 (Apr 2017)
Tam sıralama →

Nereden izlenir Danimarka Milli Futbol Takımı

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Danimarka şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Dünya Kupası Elemeleri, UEFA U17 Avrupa Şampiyonası, UEFA Uluslar Ligi ve Euro Beach Soccer Ligi. Amerika Birleşik Devletleri yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Dünya Kupası Elemeleri
TelevisaUnivision, Turner, Fanatiz, CONMEBOL TV
UEFA Uluslar Ligi
Fox Sports, FuboTV, TelevisaUnivision

Oyuncular

Danimarka Milli Futbol Takımı Kadro

Kaleciler

Andreas Jungdal

24 yıl · 180.8 lb· 6 ft 4 in

Filip Jorgensen

24 yıl · 187.4 lb· 6 ft 3 in

Mads Hermansen

26 yıl · 178.6 lb· 6 ft 1 in

Defans

Lucas Hogsberg

20 yıl · 152.1 lb· 5 ft 11 in

Patrick Dorgu
# 17 P. Dorgu

21 yıl · 149.9 lb· 6 ft 0 in

Anton Gaaei
# 18 A. Gaaei

23 yıl · 160.9 lb· 6 ft 0 in

Oliver Provstgaard

23 yıl · 154.3 lb· 6 ft 4 in

Victor Bak
# 15 V. Bak

23 yıl · 149.9 lb· 5 ft 8 in

Alexander Bah
# 18 A. Bah

28 yıl · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Victor Nelsson

27 yıl · 172 lb· 6 ft 0 in

Andreas Christensen

30 yıl · 185.2 lb· 6 ft 2 in

Joachim Andersen

30 yıl · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Joakim Maehle

29 yıl · 174.2 lb· 6 ft 0 in

Rasmus Kristensen

29 yıl · 154.3 lb· 6 ft 1 in

Orta Saha

Nikolas Nartey
# 15 N. Nartey

26 yıl · 180.8 lb· 6 ft 1 in

Christian Eriksen

34 yıl · 167.6 lb· 5 ft 11 in

Thomas Jorgensen

21 yıl · 154.3 lb· 5 ft 9 in

Pierre-Emile Hojbjerg

31 yıl · 185.2 lb· 6 ft 0 in

Victor Froholdt

20 yıl · 160.9 lb· 6 ft 1 in

Albert Gronbaek

25 yıl · 143.3 lb· 5 ft 9 in

Mathias Jensen

30 yıl · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Mads Bidstrup

25 yıl · 165.3 lb· 5 ft 8 in

Mikkel Damsgaard

26 yıl · 145.5 lb· 5 ft 10 in

Morten Hjulmand

27 yıl · 169.8 lb· 6 ft 0 in

Forvetler

Kasper Dolberg

29 yıl · 176.4 lb· 6 ft 1 in

Rasmus Hojlund

23 yıl · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Mohamed Daramy
# 20 M. Daramy

24 yıl · 167.6 lb· 5 ft 10 in

Mathias Kvistgaarden

24 yıl · 149.9 lb· 5 ft 8 in

Jacob Trenskow
J. Trenskow

25 yıl · 141.1 lb· 5 ft 10 in

William Osula
# 11 W. Osula

23 yıl · 178.6 lb· 5 ft 10 in

Kasper Hogh
# 19 K. Hogh

25 yıl · 134.5 lb· 6 ft 1 in

Adam Daghim
# 17 A. Daghim

21 yıl · 176.4 lb· 6 ft 2 in

Andreas Skov Olsen

26 yıl · 165.3 lb· 6 ft 1 in

Gustav Isaksen

25 yıl · 149.9 lb· 5 ft 11 in

İstatistikler

Danimarka Milli Futbol Takımı oyuncu istatistikleri

İsimA
Kaleciler
A. Jungdal
F. Jorgensen
M. Hermansen 120110000
Defans
L. Hogsberg 45110100
P. Dorgu 3105412000
A. Gaaei
O. Provstgaard
V. Bak
A. Bah 120110000
V. Nelsson 60110010
A. Christensen 5406601200
J. Andersen 5256602030
J. Maehle 389440010
R. Kristensen 331440021
Orta Saha
N. Nartey
C. Eriksen 183431000
T. Jorgensen
P. Hojbjerg 570660220
V. Froholdt 4157521210
A. Gronbaek 30211000
M. Jensen 5110000
M. Bidstrup
M. Damsgaard 6017703200
M. Hjulmand 549761000
Forvetler
K. Dolberg 61110000
R. Hojlund 3936515100
M. Daramy
M. Kvistgaarden
J. Trenskow
W. Osula
K. Hogh 151101000
A. Daghim
A. Skov Olsen 64110000
G. Isaksen 4035501000

Bilgi

Danimarka Futbol Federasyonu Bilgi & İstatistiği

Stadyum
Parken (42,358 koltuk sayısı)
Antrenör
Brian Riemer
Yönetim organı
Dansk Boldspil-Union
Geçmiş
Kuruluş: 1889, Bağlı: 1904
Forma
Forma: Red, Şort: White, Çorap: Red
İnternet Sitesi

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması