REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Jarville

Jarville JF

Fransa
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Jarville JF - Kadro

Kaleciler

C. Thirion

Fransa

S. Lautar

Fransa

30 yıl

D. Alix

Fransa

22 yıl

O. Vigneron

Fransa

35 yıl

J. Delatte

Fransa

A. Rigole

Fransa

41 yıl · 163.1 lb · 5 ft 11 in

Defans

A. Abahousse

Fransa

M. Bracard

Fransa

A. Baudet

Fransa

J. Luzolo

Fransa

L. Demiral

Fransa

19 yıl

Y. Braillard

Fransa

21 yıl

G. Dalbin

Fransa

W. Dalbin

Fransa

V. Arnould

Fransa

R. Casi

Fransa

V. Colas

Fransa

27 yıl

Y. Nicolas

Fransa

29 yıl

C. Woittequand

Fransa

30 yıl

C. Cissé

Fransa

31 yıl

T. Dalbin

Fransa

34 yıl

C. Ledoux

Fransa

27 yıl

R. Remetter

Fransa

26 yıl

Orta Saha

S. Jeanne-Rose

Fransa

18 yıl

Q. Henry

Fransa

27 yıl · 141.1 lb · 5 ft 8 in

V. Przeracki

Fransa

L. Abraham

Fransa

H. Bouzenade

Cezayir

30 yıl

H. Brikat

Fransa

39 yıl · 145.5 lb · 5 ft 7 in

R. Diskus

Fransa

18 yıl

V. Pertusot

Fransa

Y. Borzacchiello

Fransa

33 yıl

L. Benharrat

Fransa

M. Oumeddour

Fransa

E. El Hansar

Fransa

L. Nallbani

Fransa

24 yıl

M. Engel

Fransa

A. Boudaille

Fransa

R. Clausse

Fransa

18 yıl

R. Orel

Fransa

36 yıl · 138.9 lb · 5 ft 5 in

R. Ferraro

Fransa

40 yıl · 160.9 lb · 5 ft 11 in

Forvetler

A. Naço

Arnavutluk

30 yıl · 143.3 lb · 5 ft 10 in

T. Przeracki

Fransa

Y. Marzoug

Fransa

A. Bongo

Fransa

24 yıl

M. Jospitre

Fransa

41 yıl

O. Dintrich

Fransa

K. Koriyan

Fransa

27 yıl

J. Martin
# 11 J. Martin

Fransa

22 yıl

N. Pesin

Fransa

S. Bakhada

Fransa

İstatistikler

Jarville JF Player Statistics

İsimA
Kaleciler
C. Thirion 90110000000
S. Lautar 270330000100
D. Alix 450550000000
O. Vigneron 0000000000
J. Delatte 180220000000
A. Rigole 121114140140100
Defans
A. Abahousse 7961183230000
L. Boulogne-Vinchelin 292431110000
M. Bracard 207330200000
A. Baudet 399844241100
J. Luzolo 72303030000
L. Demiral 52202030000
Y. Braillard 121220210000
G. Dalbin 157318180100500
W. Dalbin 90110000000
V. Arnould 509871420000
R. Casi 145404040000
V. Colas 90010100000100
Y. Nicolas 138517170501300
C. Woittequand 172020191110300
C. Cissé 0000000000
T. Dalbin 5401266360300
C. Ledoux 101512111210100
R. Remetter 0000000000
Orta Saha
S. Jeanne-Rose 422642130000
Q. Henry 106014131310500
V. Przeracki 240633330000
L. Abraham 4101010000
H. Bouzenade 0000000000
H. Brikat 0000000000
R. Diskus 305431010000
V. Pertusot 191413030000
Y. Borzacchiello 0000000000
L. Benharrat 123917134542100
M. Oumeddour 175520200206200
E. El Hansar 551954240100
L. Nallbani 212024240201500
M. Engel 0000010000
A. Boudaille 358550201000
R. Clausse 37202020000
R. Orel 0000000000
R. Ferraro 0000000000
Forvetler
A. Naço 16101010000
T. Przeracki 35101010000
Y. Marzoug 104211110000
A. Bongo 151819181410100
M. Jospitre 0000000000
O. Dintrich 106115141813001
K. Koriyan 0000000000
J. Martin 97014113431000
N. Pesin 55514593102000
S. Bakhada 143413130000

Jarville JF Hakkında

Kuruluş  1977
Stadyum  Stade de Montaigu
Kapasite  2,000

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması