Bu maçı gömdünüz
Aşağıdaki kodu kopyalayarak bu maçı internet sitenize ekleyin
Önizleme :
Format Pogranichnaya vs Kommunalnik Beloozersk stream and TV listings
Format Pogranichnaya
Kommunalnik Beloozersk
Önizleme :
Romanya | Haz 17 9:00 | Ukrayna |
Belçika | Haz 17 12:00 | Slovakya |
Avusturya | Haz 17 15:00 | Fransa |
Türkiye | Haz 18 12:00 | Gürcistan |
Portekiz | Haz 18 15:00 | Çek Cumhuriyeti |
Hırvatistan | Haz 19 9:00 | Arnavutluk |
Almanya | Haz 19 12:00 | Macaristan |
İskoçya | Haz 19 15:00 | İsviçre |
Slovenya | Haz 20 9:00 | Sırbistan |
Danimarka | Haz 20 12:00 | İngiltere |
İspanya | Haz 20 15:00 | İtalya |
A Grubu | |||
---|---|---|---|
14 Haz, 15:00 | Almanya 5 - 1 İskoçya | ||
15 Haz, 9:00 | Macaristan 1 - 3 İsviçre | ||
19 Haz, 12:00 | Almanya vs Macaristan | ||
19 Haz, 15:00 | İskoçya vs İsviçre | ||
23 Haz, 15:00 | İskoçya vs Macaristan | ||
23 Haz, 15:00 | İsviçre vs Almanya |
B Grubu | |||
---|---|---|---|
15 Haz, 12:00 | İspanya 3 - 0 Hırvatistan | ||
15 Haz, 15:00 | İtalya 2 - 1 Arnavutluk | ||
19 Haz, 9:00 | Hırvatistan vs Arnavutluk | ||
20 Haz, 15:00 | İspanya vs İtalya | ||
24 Haz, 15:00 | Arnavutluk vs İspanya | ||
24 Haz, 15:00 | Hırvatistan vs İtalya |
C Grubu | |||
---|---|---|---|
16 Haz, 12:00 | Slovenya vs Danimarka | ||
16 Haz, 15:00 | Sırbistan vs İngiltere | ||
20 Haz, 9:00 | Slovenya vs Sırbistan | ||
20 Haz, 12:00 | Danimarka vs İngiltere | ||
25 Haz, 15:00 | Danimarka vs Sırbistan | ||
25 Haz, 15:00 | İngiltere vs Slovenya |
D Grubu | |||
---|---|---|---|
16 Haz, 9:00 | Polonya vs Hollanda | ||
17 Haz, 15:00 | Avusturya vs Fransa | ||
21 Haz, 12:00 | Polonya vs Avusturya | ||
21 Haz, 15:00 | Hollanda vs Fransa | ||
25 Haz, 12:00 | Fransa vs Polonya | ||
25 Haz, 12:00 | Hollanda vs Avusturya |
E Grubu | |||
---|---|---|---|
17 Haz, 9:00 | Romanya vs Ukrayna | ||
17 Haz, 12:00 | Belçika vs Slovakya | ||
21 Haz, 9:00 | Slovakya vs Ukrayna | ||
22 Haz, 15:00 | Belçika vs Romanya | ||
26 Haz, 12:00 | Slovakya vs Romanya | ||
26 Haz, 12:00 | Ukrayna vs Belçika |
F Grubu | |||
---|---|---|---|
18 Haz, 12:00 | Türkiye vs Gürcistan | ||
18 Haz, 15:00 | Portekiz vs Çek Cumhuriyeti | ||
22 Haz, 9:00 | Gürcistan vs Çek Cumhuriyeti | ||
22 Haz, 12:00 | Türkiye vs Portekiz | ||
26 Haz, 15:00 | Çek Cumhuriyeti vs Türkiye | ||
26 Haz, 15:00 | Gürcistan vs Portekiz |
Son 16 | |||
---|---|---|---|
29 Haz, 12:00 Berlin | 2nd Group A vs 2nd Group B | ||
29 Haz, 15:00 Dortmund | 1st Group A vs 2nd Group C | ||
30 Haz, 12:00 Gelsenkirchen | 1st Group C vs 3rd Group D/E/F | ||
30 Haz, 15:00 Cologne | 1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F |
Son 16 | |||
---|---|---|---|
1 Tem, 12:00 Düsseldorf | 2nd Group D vs 2nd Group E | ||
1 Tem, 15:00 Frankfurt | 1st Group F vs 3rd Group A/B/C | ||
2 Tem, 12:00 Munich | 1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D | ||
2 Tem, 15:00 Leipzig | 1st Group D vs 2nd Group F |
Çeyrek-final | |||
---|---|---|---|
5 Tem, 12:00 Stuttgart | Galibi M39 vs Galibi M37 | ||
5 Tem, 15:00 Hamburg | Galibi M41 vs Galibi M42 | ||
6 Tem, 12:00 Düsseldorf | Galibi M40 vs Galibi M38 | ||
6 Tem, 15:00 Berlin | Galibi M43 vs Galibi M44 |
Yarı-final | |||
---|---|---|---|
9 Tem, 15:00 Munich | Galibi M45 vs Galibi M46 | ||
10 Tem, 15:00 Dortmund | Galibi M47 vs Galibi M48 |
Final | |||
---|---|---|---|
14 Tem, 15:00 Berlin | Galibi M49 vs Galibi M50 |
A Grubu | |||
---|---|---|---|
20 Haz, 20:00 Atlanta, GA | |||
Arjantin vs Kanada | |||
21 Haz, 20:00 Arlington TX | |||
Peru vs Şili | |||
25 Haz, 18:00 Kansas City, KS | |||
Peru vs Kanada | |||
25 Haz, 21:00 East Rutherford, NJ | |||
Şili vs Arjantin | |||
29 Haz, 20:00 Miami Gardens, FL | |||
Arjantin vs Peru | |||
29 Haz, 20:00 Orlando, FL | |||
Kanada vs Şili |
B Grubu | |||
---|---|---|---|
22 Haz, 18:00 Santa Clara, CA | |||
Ekvador vs Venezuela | |||
22 Haz, 21:00 Houston, TX | |||
Meksika vs Jamaika | |||
26 Haz, 18:00 Las Vegas, NV | |||
Ekvador vs Jamaika | |||
26 Haz, 21:00 Inglewood, CA | |||
Venezuela vs Meksika | |||
30 Haz, 20:00 Austin, TX | |||
Jamaika vs Venezuela | |||
30 Haz, 20:00 Glendale, AZ | |||
Meksika vs Ekvador |
C Grubu | |||
---|---|---|---|
23 Haz, 18:00 Arlington, TX | |||
ABD vs Bolivya | |||
23 Haz, 21:00 Miami Gardens, FL | |||
Uruguay vs Panama | |||
27 Haz, 18:00 Atlanta, GA | |||
Panama vs ABD | |||
27 Haz, 21:00 | |||
Uruguay vs Bolivya | |||
1 Tem, 21:00 Orlando, FL | |||
Bolivya vs Panama | |||
1 Tem, 21:00 Kansas City, MO | |||
ABD vs Uruguay |
D Grubu | |||
---|---|---|---|
24 Haz, 18:00 Houston, TX | |||
Kolombiya vs Paraguay | |||
24 Haz, 21:00 Inglewood, CA | |||
Brezilya vs Kosta Rika | |||
28 Haz, 18:00 Glendale, AZ | |||
Kolombiya vs Kosta Rika | |||
28 Haz, 21:00 Las Vegas, NV | |||
Paraguay vs Brezilya | |||
2 Tem, 21:00 Santa Clara, CA | |||
Brezilya vs Kolombiya | |||
2 Tem, 21:00 Austin, TX | |||
Kosta Rika vs Paraguay |
Çeyrek-final | ||
---|---|---|
4 Tem, 21:00 Houston, TX | 1st Group A vs 2nd Group B | |
5 Tem, 21:00 Arlington, TX | 1st Group B vs 2nd Group A |
Çeyrek-final | ||
---|---|---|
6 Tem, 18:00 Las Vegas, NV | 1st Group C vs 2nd Group D | |
6 Tem, 21:00 Glendale, AZ | 1st Group D vs 2nd Group C |
Yarı-final | ||
---|---|---|
9 Tem, 20:00 East Rutherford, NJ | Galibi M25 vs Galibi M26 | |
10 Tem, 20:00 Charlotte, NC | Galibi M27 vs Galibi M28 |
3.lük maçı | ||
---|---|---|
13 Tem, 20:00 Charlotte, NC | Mağlubu M29 vs Mağlubu M30 |
Final | ||
---|---|---|
14 Tem, 20:00 Miami Gardens, FL | Galibi M29 vs Galibi M30 |