REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Naft Tehran

Naft Tehran FC

İran
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Naft Tehran FC - Kadro

Kaleciler

Nader Safarzaei

İran

31 yıl

Defans

M. Nosrati

İran

37 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Nader Houshyar

İran

29 yıl · 5 ft 7 in

Hashem Beikzadeh

İran

35 yıl · 6 ft 2 in

Amir Hossain Feshangchi

İran

32 yıl · 5 ft 8 in

J. Taher

İran

29 yıl · 6 ft 0 in

Hossein Jafari
# 66 H. Jafari

İran

23 yıl · 6 ft 1 in

Orta Saha

Saman Aghazamani

İran

30 yıl · 5 ft 11 in

A. Amirkamdar

İran

30 yıl · 5 ft 11 in

Arash Shahamatinejad

İran

21 yıl · 5 ft 6 in

Pouria Amini
# 24 P. Amini

İran

24 yıl · 5 ft 9 in

Forvetler

Seyed Hossein Hosseini

İran

30 yıl · 5 ft 9 in

Ali Zeynali

İran

29 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Farid Mohammadizadeh

İran

24 yıl · 5 ft 8 in

Mahan Baghdadi

İran

31 yıl · 5 ft 10 in

Ali Mir Kharat

İran

22 yıl · 5 ft 8 in

İstatistikler

Naft Tehran FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
N. Safarzaei
Defans
M. Nosrati 178420200102610
N. Houshyar 333541300100
H. Beikzadeh 108515132501000
A. Feshangchi 207225232801500
J. Taher 378844000000
H. Jafari 162615000000
Orta Saha
S. Aghazamani 115219136400200
A. Amirkamdar 152419172600400
A. Shahamatinejad 30202000100
P. Amini 94415105400300
Forvetler
H. Hosseini 388752500200
A. Zeynali 9571596200000
F. Mohammadizadeh 237227261000300
M. Baghdadi
A. Mir Kharat 82211100100

Naft Tehran FC Hakkında

Kuruluş  1971
Stadyum  Takhti Stadium
Kapasite  30,122
Antrenör  H. Afazeli

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması