REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:

Viry Châtillon ES

Francja
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Zawodnicy

Viry Châtillon ES - Kadra

Bramkarze

M. Benhamou

Algeria

38 lata · 158.7 funt · 5 ft 8 in

Laurent Stevard Petchy

Gujana Francuska

35 lata · 172 funt · 5 ft 11 in

Obrońcy

Lassana Diako

Francja

19 lata · 158.7 funt · 6 ft 0 in

Mohamed Diakhaté

Francja

29 lata

W. Senou

Francja

29 lata

S. Lours

Francja

34 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

D. Kavtaradze

Francja

25 lata

V. Miatoudila

Francja

30 lata

L. Colonnette

Francja

22 lata

Ibrahim Sankouna

Francja

25 lata

Pomocnicy

Moussa Dianka
# 16 M. Dianka

Francja

25 lata

Idrissa Kanouté

Francja

23 lata

Cédric Yelessa

Martynika

31 lata

M. Sacko

Francja

21 lata

José Béto
# 7 Béto

Portugalia

25 lata

S. Dembélé

Francja

22 lata · 149.9 funt · 5 ft 8 in

Philippe Spelle

Francja

22 lata

Farid Ben Brahim

Francja

27 lata · 156.5 funt · 5 ft 10 in

Saïf Iddine Harab

Francja

35 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

X. Marcilla

Francja

31 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

J. Chendri

Francja

31 lata · 147.7 funt · 5 ft 6 in

Atakujący

Smail Yahya
# 14 S. Yahya

Francja

22 lata

Ibrahima Kouyaté

Gwinea

24 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

Ludovic Clain

Francja

21 lata

A. Lourdelet

Francja

33 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

H. Achour
# 10 H. Achour

Algeria

29 lata · 152.1 funt · 5 ft 10 in

M. Mbimbe-Doumbe

Francja

18 lata · 6 ft 3 in

Algassimou Baldé
# 11 A. Baldé

Gwinea

33 lata · 163.1 funt · 6 ft 0 in

Statsy

Viry Châtillon ES Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
M. Benhamou 1620181800300000
L. Petchy 9901111001700000
Obrońcy
L. Diako 3537340600100
M. Diakhaté 2476282801010200
W. Senou 1190181445600200
S. Lours 2966332300300
D. Kavtaradze 5618715100000
V. Miatoudila 1675201731800500
L. Colonnette 1695232400000
I. Sankouna 70310822700000
Pomocnicy
M. Dianka 00000300000
I. Kanouté 1007070800000
C. Yelessa 00000200000
M. Sacko 1053151329930100
Béto 1204171436410200
S. Dembélé 2345272703000710
P. Spelle 00000100000
F. Ben Brahim 2140252507030200
S. Harab 3604400000000
X. Marcilla 1569191811300301
J. Chendri 73512932400101
Atakujący
S. Yahya 49611473810100
I. Kouyaté 7691881061320200
L. Clain 7460601100000
A. Lourdelet 6732161551510000
H. Achour 2541292907060200
M. Mbimbe-Doumbe 382020300000
A. Baldé 1710191900050600

Transfery

Viry Châtillon ES Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer z
Transfer z
B. Basse
20 czerwca 18
20 czerwca 18St Maur Lusita-

O Viry Châtillon ES

Utworzony  1932
Stadion  Stade Henri Longuet
Pojemność  5,700
Menedżer  W. Aichour

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida