REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:

Clube Condeixa

Portugal
Igrači
Statistika
Transfer
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

Clube Condeixa - Odred

Golmani

Filipe Leal Verissimo

Portugal

23 godina

Diogo Sá

Portugal

26 godina · 174.2 kg · 6 ft 1 in

Vítor Nogueira

Portugal

38 godina · 172 kg · 5 ft 11 in

Manuel António Simões Lopes

Portugal

25 godina · 178.6 kg · 6 ft 2 in

Defanzivci

Tiago Filipe Moura Gomes

Portugal

33 godina

Tiago Henriques Crachat

Portugal

35 godina · 174.2 kg · 6 ft 0 in

Anthony Philippe Silva

Francuska

32 godina

Bruno Beato

Portugal

29 godina · 143.3 kg · 5 ft 9 in

João Nélson de Sousa Caridade Simões

Portugal

28 godina · 145.5 kg · 5 ft 9 in

Duda

Portugal

31 godina · 165.3 kg · 5 ft 11 in

Vezni igrači

Bernardo Lourenco

Portugal

24 godina · 154.3 kg · 5 ft 10 in

João Daniel Tintim Lima

Portugal

24 godina

Jaidon Gabriel Winston Reynolds Anderson

Kanada

26 godina

Paulo Manaia

Portugal

23 godina · 160.9 kg · 5 ft 9 in

Tomás Santos

Portugal

25 godina · 6 ft 4 in

Luís Rodrigues

Portugal

26 godina · 5 ft 10 in

Manuel Trindade e Silva Paraíba Garruço

Portugal

27 godina · 163.1 kg · 6 ft 1 in

Sandro  Cordavias Moço

Portugal

28 godina · 152.1 kg · 5 ft 9 in

Napadači

E. Evaristus

Nigerija

27 godina

Pedro Simão Morais França

Portugal

26 godina

Jovhany Kevin Nguema

Gabon

25 godina

Flávio Carvalho

Portugal

24 godina

Hugo Figueiredo

Portugal

23 godina · 6 ft 0 in

Diogo Miguel Marques Rodrigues Mingachos

Portugal

28 godina · 154.3 kg · 5 ft 10 in

Leonardo Silva

Portugal

24 godina

Ryan Mingachos

USA

28 godina

Tiago José Neves Correia

Portugal

22 godina

Statistika

Clube Condeixa Player Statistics

ImeA
Golmani
Filipe Verissimo 224321000000
Diogo Sá 108012120000200
Vítor Nogueira 360440000000
Manuel Lopes 496660100000
Defanzivci
Tiago Gomes 720880001110
Tiago Crachat 183823212300300
Tony Silva 235624100100
Bruno Beato 142117170701400
João Simões 139420173600711
Duda 174023194100200
Vezni igrači
B. Lourenco 932181171105100
João Lima 68211100000
Jaidon Reynolds 3231037300000
Paulo Manaia 100016124500500
Tomás Santos 116319127700300
Luís Rodrigues 101017116403101
Manel Garruço 567770200100
Sandro 76110100100
Napadači
E. Evaristus 7451293502000
Simão França 6711569300001
J. Nguema 91221714402200
Flávio Carvalho 57915510201300
Hugo Figueiredo 67606000000
Diogo Mingachos 1100201371203600
Leonardo Silva 125716100100
R. Mingachos 145018162402200
Tiago Correia 20101001000

Transfer

Clube Condeixa Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer Iz
Transfer Iz
A. Nshimirimana
01 август 22
01 август 22Bragança-
Miguel Melo
28 јул 22
28 јул 22KajHaFree

O Clube Condeixa

Stadion  Estádio Municipal de Condeixa
Kapacitet  1,500
Trener  Roberto Cleto

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android