REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Napoli

SSC Napoli

Italija
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Transfer
Vesti
Info

SSC Napoli Raspored, Rezultati Uživo, Uživo Prenosi

*Please note that we do not provide live streaming of SSC Napoli directly. We publish SSC Napoli TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch SSC Napoli matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati SSC Napoli

TV i striming pokrivenost po takmičenju

SSC Napoli učestvuje u sledećim takmičenjima: Serija A, Liga šampiona UEFA, Kup Italije, Prijateljska utakmica, Primavera liga i Italijanski Superkup. TV prenos u United States je naveden ispod.

Igrači

SSC Napoli - Odred

Golmani

Nikita Contini

Italija

30 godina · 180.8 kg · 6 ft 2 in

Vanja Milinkovic-Savic

Srbija

29 godina · 211.6 kg · 6 ft 7 in

Alex Meret

Italija

29 godina · 180.8 kg · 6 ft 2 in

Defanzivci

Leonardo Spinazzola

Italija

33 godina · 165.3 kg · 6 ft 1 in

Giovanni Di Lorenzo

Italija

33 godina · 183 kg · 6 ft 0 in

Amir Rrahmani

Kosovo

32 godina · 191.8 kg · 6 ft 3 in

Mathias Olivera

Urugvaj

28 godina · 172 kg · 6 ft 0 in

Luca Marianucci

Italija

22 godina · 165.3 kg · 6 ft 1 in

Rafa Marin
# 16 R. Marin

Španija

24 godina · 183 kg · 6 ft 3 in

Benoit Badiashile

Francuska

25 godina · 165.3 kg · 6 ft 4 in

Alessandro Buongiorno

Italija

27 godina · 189.6 kg · 6 ft 2 in

Sam Beukema

Holandija

27 godina · 169.8 kg · 6 ft 2 in

Vezni igrači

Francisco Barido
# 18 F. Barido

Argentina

18 godina

Kevin De Bruyne

Belgija

35 godina · 149.9 kg · 5 ft 11 in

Costantino Favasuli

Italija

22 godina · 5 ft 10 in

Antonio Vergara

Italija

23 godina · 154.3 kg · 5 ft 11 in

Billy Gilmour

Škotska

25 godina · 132.3 kg · 5 ft 6 in

Scott McTominay

Škotska

29 godina · 194 kg · 6 ft 3 in

Frank Anguissa

Kamerun

30 godina · 172 kg · 6 ft 0 in

Stanislav Lobotka

Slovačka

31 godina · 149.9 kg · 5 ft 6 in

Napadači

Noa Lang
# 70 N. Lang

Holandija

27 godina · 154.3 kg · 5 ft 8 in

Lorenzo Lucca
# 20 L. Lucca

Italija

26 godina · 176.4 kg · 6 ft 7 in

Neres David

Brazil

29 godina · 145.5 kg · 5 ft 9 in

Rasmus Hojlund

Danska

23 godina · 189.6 kg · 6 ft 3 in

Santos Alisson

Brazil

24 godina · 180.8 kg · 5 ft 9 in

Giovane
# 23 Giovane

Brazil

22 godina · 185.2 kg · 6 ft 0 in

Matteo Politano

Italija

33 godina · 147.7 kg · 5 ft 7 in

Statistika

SSC Napoli Player Statistics

ImeA
Golmani
N. Contini
V. Milinkovic-Savic 180220000
A. Meret 5406600000
Defanzivci
L. Spinazzola 4777520000
G. Di Lorenzo 7108800110
A. Rrahmani 630770110
M. Olivera 2616510100
L. Marianucci
R. Marin 6217700020
B. Badiashile 2424400010
A. Buongiorno
S. Beukema 1012110000
Vezni igrači
F. Barido
K. De Bruyne 4688713100
C. Favasuli 62211100
A. Vergara 1414311110
B. Gilmour 2645411000
S. McTominay 3555412000
F. Anguissa 3285501000
S. Lobotka 6108711000
Napadači
N. Lang 3346511000
L. Lucca 170743000
N. David 131431000
R. Hojlund 5508802000
S. Alisson 216431000
Giovane 963120100
M. Politano 4398711210

Transfer

SSC Napoli Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer U
V. Milinkovic-Savic
30 јун 2026
30 јун 2026TorinoTransfer
B. Badiashile
21 август 2026
21 август 2026ChelseaPozajmica
R. Hojlund
30 јун 2026
30 јун 2026Manchester UtdTransfer
S. Alisson
30 јун 2026
30 јун 2026Sporting CPTransfer
G. Iaccarino
29 јун 2026
29 јун 2026ArezzoPovratak sa pozajmice
L. Hasa
29 јун 2026
29 јун 2026CarraresePovratak sa pozajmice
L. Marianucci
29 јун 2026
29 јун 2026TorinoPovratak sa pozajmice
C. Saco
29 јун 2026
29 јун 2026CasertanaPovratak sa pozajmice
C. Favasuli
18 август 2026
18 август 2026CatanzaroPozajmica
C. Turi
29 јун 2026
29 јун 2026AltamuraPovratak sa pozajmice
E. Rao
29 јун 2026
29 јун 2026BariPovratak sa pozajmice
M. Esposito
02 август 2026
02 август 2026SorrentoTransfer
Transfer Iz
J. Juan
29 август 2026
29 август 2026VeneziaSlobodan igrač
P. Mazzocchi
30 август 2026
30 август 2026VeneziaPozajmica
C. Ngonge
27 август 2026
27 август 2026MonzaPozajmica
J. Cajuste
31 август 2026
31 август 2026MalagaPozajmica
M. Folorunsho
27 август 2026
27 август 2026MonzaPozajmica
J. Lindstrom
31 август 2026
31 август 2026SalzburgPozajmica
A. Cioffi
13 август 2026
13 август 2026LatinaTransfer
W. Cheddira
26 август 2026
26 август 2026AvellinoTransfer
C. Garofalo
31 август 2026
31 август 2026Dolomiti BellunesiPozajmica
V. Prisco
30 август 2026
30 август 2026BariPozajmica

Vesti

SSC Napoli Vesti

Napoli coach Allegri handed two-match ban over outbursts in Roma clash

Reuters · pre 2 dana

Napoli coach Max Allegri has been handed a ⁠two-match ban for abusive remarks and an aggressive attitude towards match officials ‌and an AS Roma staff member being sent ‌off during Saturday's 3-3 home draw, ‌Serie A's sports judge said on Monday.

Napoli star McTominay back with a bang - they are feeling his absence in Manchester

Antonio Moschell · pre 2 dana

Having undergone heart surgery a month and a half ago, Scott McTominay has returned to the spotlight with back-to-back braces in the Champions League and Serie A. Although he could not deliver victory for his team in a 3-3 draw with Roma, he has shown that he is firmly back, already surpassing the numbers he posted with the Red Devils.

Balerdi scores brace off the bench as Roma draw thriller with Napoli to stay unbeaten

Adam Clancy · pre 4 dana

AS Roma maintained their unbeaten Serie A record this season (W5, D3) in dramatic fashion after coming from behind twice to steal a 3-3 draw against Napoli at the Stadio Diego Armando Maradona.

Conte reveals no advanced talks with Man Utd despite Carrick's uncertain future

Reuters · pre 5 dana

Former Chelsea and Napoli coach Antonio Conte said on Friday he was not in advanced negotiations to replace Manchester ⁠United manager Michael Carrick, and called reports that he had demanded full control at the club as "unfounded".

McTominay at the double as Napoli down Bodo/Glimt in seven-goal thriller

Anthony Tomas · 1 weeks ago

Napoli are off the mark in this season’s UEFA Champions League (UCL) after winning 4-3 at home to Bodo/Glimt, a result that leaves both sides on three points from three matches and ends the visitors’ four-match winning run in all competitions.

EXCLUSIVE: Diego Demme on RB Leipzig's rise, the Napoli Scudetto & life after football

Zachary Lowy · 1 weeks ago

It was November 1991, and Enzo Demme was trying to come up with a name for his newborn son. Whilst his German wife wanted to name him 'Fabio', Enzo, an Italian immigrant from Calabria, preferred 'Diego' after Diego Maradona. It didn’t matter that Maradona was currently serving a 15-month ban for testing positive for cocaine; he was still the hero who delivered Napoli’s first two league titles in 1986 and 1990.

Adams scores as Serie A strugglers Venezia earn hard-fought win against Napoli

Jason Pettigrove · 1 weeks ago

Venezia remain at the foot of the Serie A table but earned a hard-fought first win of the season, a 1-0 victory over Napoli at the Stadio Pier Luigi Penzo, who missed a great chance to move into the top four.

O SSC Napoli

Osnovan  1904 / 1926 / 20
Stadion  Stadio Diego Armando Maradona
Kapacitet  60,240
Trener  Massimiliano Allegri

Società Sportiva Calcio Napoli, poznatija jednostavno kao Napoli, je italijanski profesionalni fudbalski klub sa sedištem u Napulju. Klub, koji navijači od milja zovu "Gli Azzurri" ili "I Partenopei", osnovan je 1926. godine kao Associazione Calcio Napoli, pre nego što je 1964. promenio ime u Società Sportiva Calcio Napoli. Napoli sve svoje domaće utakmice igra na stadionu Diego Armando Maradona, koji je prvobitno bio poznat kao Stadio San Paolo pre nego što je 2020. preimenovan u čast Maradone. Stadion Diego Armando Maradona otvoren je 1959. godine i trenutno ima kapacitet od oko 60.240 mesta.

Iako Napoli nije uživao u istim nivoima uspeha kao neki drugi timovi u Italiji, kao što su AC Milan, Juventus i Inter, ipak je osvojio nekoliko titula, kako na domaćem, tako i na međunarodnom planu. Najuspešnije godine kluba bile su krajem 1980-ih, kada je zahvaljujući prisustvu Maradone, Napoli osvojio dva Scudetta i UEFA Kup. Tim je potom doživeo period pada tokom 1990-ih, kada je zbog finansijskih problema ispao u Seriju B, a zatim i u Seriju C. Međutim, Napoli se vratio u Seriju A sredinom 2000-ih i od tada se ponovo pojavio kao ozbiljan kandidat za Scudetto i Coppa Italia u poslednjoj deceniji.

Napoli ima rivalstva sa drugim italijanskim timovima, posebno sa Romom, protiv koje se takmiči u Derby del Sole (Derbi Sunca), kao i sa Juventusom zbog tenzija između severne i južne Italije. Palermo, sa sedištem na Siciliji, još je jedan rival, a dva tima se takmiče u mečevima poznatim kao Derby delle Due Sicilie (Derbi Dve Sicilije).

Tim je imao nekoliko vlasnika od svog osnivanja, ali je trenutno u vlasništvu biznismena Aurelija De Laurentiisa, koji je klub preuzeo 2004. godine preko svoje kompanije Filmauro nakon bankrota i ispadanja u Seriju C.

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android