REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Puebla

Puebla FC

Meksiko
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Transfer
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Puebla FC directly. We publish Puebla FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Puebla FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati Puebla FC

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Puebla FC učestvuje u sledećim takmičenjima: Liga MX, Prijateljska utakmica i Leagues Cup. TV prenos u United States je naveden ispod.

Liga MX
CBS Sports, Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Estrella TV, fuboTV, SiriusXM FC
Leagues Cup
Fox Sports, TelevisaUnivision, Apple TV

Igrači

Puebla FC - Odred

Golmani

Ivan Rodriguez Trujillo Jesus

Meksiko

33 godina · 169.8 kg · 5 ft 11 in

Daniel Gutierrez

Meksiko

29 godina · 172 kg · 5 ft 11 in

Defanzivci

Juan Vargas

Kostarika

31 godina · 194 kg · 6 ft 3 in

Angel Leyva

Meksiko

20 godina

Alberto Diaz Vazquez Jair

Meksiko

28 godina · 172 kg · 5 ft 10 in

Eduardo Navarro

Meksiko

22 godina · 169.8 kg · 5 ft 10 in

Rodrigo Pachuca Martinez Jose

Meksiko

21 godina · 165.3 kg · 6 ft 2 in

Oscar Villa
# 15 O. Villa

Meksiko

25 godina · 154.3 kg · 5 ft 9 in

Iker Moreno
# 12 I. Moreno

Meksiko

23 godina · 145.5 kg · 5 ft 7 in

Ezequiel Almada Facundo

Argentina

28 godina · 180.8 kg · 5 ft 10 in

Vezni igrači

Alvaro de la Rosa

Meksiko

21 godina

Sergio Sanabria

Paragvaj

27 godina · 6 ft 1 in

Camilo Lucas
# 34 C. Lucas

Brazil

20 godina · 149.9 kg

Alonso Ramirez

Meksiko

25 godina · 156.5 kg · 5 ft 8 in

Alonso Armenta Palma Eduardo

Meksiko

24 godina · 138.9 kg · 5 ft 7 in

Alejandro Organista Orozco

Meksiko

26 godina · 112.4 kg · 5 ft 3 in

Raul Castillo

Meksiko

25 godina · 160.9 kg · 5 ft 8 in

Alberto Herrera

Meksiko

25 godina · 172 kg · 5 ft 8 in

Mathias Tomas
# 10 M. Tomas

Urugvaj

25 godina · 163.1 kg · 5 ft 8 in

Carlos Baltazar

Meksiko

29 godina · 147.7 kg · 5 ft 7 in

Napadači

Fernando Monarrez Ochoa

Meksiko

27 godina · 141.1 kg · 5 ft 7 in

Eduardo Mustre
# 29 E. Mustre

Meksiko

23 godina · 169.8 kg · 5 ft 9 in

Ignacio Maestro

Argentina

23 godina · 172 kg · 5 ft 9 in

Heriberto Jurado
# 25 H. Jurado

Meksiko

21 godina · 138.9 kg · 5 ft 7 in

Luifer Hernandez

Venecuela

25 godina · 158.7 kg · 5 ft 10 in

Fernando Moreno Villegas Omar

Meksiko

21 godina · 5 ft 10 in

Kevin Velasco

Kolumbija

29 godina · 143.3 kg · 5 ft 7 in

Brayan Garnica

Meksiko

30 godina · 127.9 kg · 5 ft 5 in

Statistika

Puebla FC Player Statistics

ImeA
Golmani
I. Rodriguez Trujillo Jesus
D. Gutierrez 1170131300000
Defanzivci
J. Vargas 1170131300210
A. Leyva
A. Diaz Vazquez Jair
E. Navarro
R. Pachuca Martinez Jose 2058620000
O. Villa 1669450010
I. Moreno 865121020011
E. Almada Facundo 1170131302000
Vezni igrači
A. de la Rosa
S. Sanabria 603981000
C. Lucas 33321000
A. Ramirez 5419900031
A. Armenta Palma Eduardo 1544221000
A. Organista Orozco 1084131300210
R. Castillo
A. Herrera 147321200
M. Tomas 44710912010
C. Baltazar 5308801110
Napadači
F. Monarrez Ochoa 1061131301020
E. Mustre 49610913110
I. Maestro 3597521120
H. Jurado 117523010
L. Hernandez 34710641100
F. Moreno Villegas Omar 3949541000
K. Velasco 6028801000
B. Garnica 816111100100

Transfer

Puebla FC Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer U
A. Diaz Vazquez Jair
12 август 2026
12 август 2026Mazatlan FCSlobodan igrač
M. Tomas
05 јул 2026
05 јул 2026ThunTransfer
A. Herrera
30 јун 2026
30 јун 2026Mazatlan FCTransfer
O. Villa
30 јун 2026
30 јун 2026Leones NegrosTransfer
L. Hernandez
30 јун 2026
30 јун 2026Polissya ZhytomyrTransfer
E. Almada Facundo
30 јун 2026
30 јун 2026Mazatlan FCSlobodan igrač
A. Armenta Palma Eduardo
09 септембар 2026
09 септембар 2026QueretaroSlobodan igrač
H. Jurado
10 септембар 2026
10 септембар 2026Cercle Brugge KSVPozajmica
F. Moreno Villegas Omar
30 јун 2026
30 јун 2026Mazatlan FCSlobodan igrač
C. Lucas
30 јун 2026
30 јун 2026Botafogo RJTransfer
S. Sanabria
03 јул 2026
03 јул 20262 de MayoSlobodan igrač
A. Leyva
30 јун 2026
30 јун 2026Mazatlan FCSlobodan igrač
Transfer Iz
J. Gonzalez
01 август 2026
01 август 2026Club LeonTransfer
A. Araos
29 јун 2026
29 јун 2026U. EspanolaSlobodan igrač
N. Diaz
29 јун 2026
29 јун 2026Club TijuanaPovratak sa pozajmice
E. Gomez
07 септембар 2026
07 септембар 2026Tigres UANLTransfer
M. Ramirez
29 јун 2026
29 јун 2026Club AmericaPovratak sa pozajmice
L. Rey
29 јун 2026
29 јун 2026Guadalajara ChivasPovratak sa pozajmice
E. Guerra
29 јун 2026
29 јун 2026Club LeonPovratak sa pozajmice
E. Lozano
29 јун 2026
29 јун 2026Club AmericaPovratak sa pozajmice
A. Gamarra Gonzalez Pablo
29 јун 2026
29 јун 2026Argentinos JrsPovratak sa pozajmice
O. Gonzalez
26 јул 2026
26 јул 2026NecaxaTransfer
U. Torres Mendez
29 јун 2026
29 јун 2026Leones NegrosSlobodan igrač
J. Gomez
29 јун 2026
29 јун 2026TolucaSlobodan igrač

O Puebla FC

Osnovan  1944
Stadion  Estadio Cuauhtémoc
Kapacitet  51,726
Trener  Gerardo Espinoza

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android