REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Apollon Larissa

Apollon Larissa FC

Grčka
Igrači
Statistika
Transfer
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

Apollon Larissa FC - Odred

Golmani

G. Oikonomopoulos

Grčka

24 godina

K. Bakaros

Grčka

18 godina

Defanzivci

C. Kalousis

Grčka

25 godina

V. Avlonitis

Grčka

24 godina

C. Fourkiotis

Grčka

22 godina

B. Humolli

Kosovo

19 godina

Vezni igrači

D. Ziakas
# 17 D. Ziakas

Grčka

23 godina

A. Chalatsis

Grčka

23 godina

P. Potosoglou

Grčka

24 godina

P. Divanes

Grčka

17 godina

Napadači

G. Balogiannis

Grčka

26 godina

D. Kligopoulos

Grčka

25 godina · 6 ft 2 in

G. Zacharakis

Grčka

22 godina

E. Nousios

Grčka

25 godina

M. D'Agostino

Italija

23 godina

A. Kotsianoulis

Grčka

22 godina

Statistika

Apollon Larissa FC Player Statistics

ImeA
Golmani
G. Oikonomopoulos 526660160100
K. Bakaros 104211060000
Defanzivci
C. Kalousis 6951183232410
V. Avlonitis 695880210000
C. Fourkiotis 46110140000
B. Humolli 233716080100
Vezni igrači
D. Ziakas 0000000000
A. Chalatsis 555862130100
P. Potosoglou 7831192320000
P. Divanes 276633170100
Napadači
G. Balogiannis 7071174240310
D. Kligopoulos 79511101310300
G. Zacharakis 7991192423000
E. Nousios 197321120100
M. D'Agostino 656880200000
A. Kotsianoulis 7401082330000

Transfer

Apollon Larissa FC Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer Iz
Transfer Iz
S. Siatravanis
11 март 23
11 март 23Makedonikos N.Free
G. Contreras
01 јануар 23
01 јануар 23Estudiantes M.-
S. Dyulgerov
07 март 23
07 март 23Arda-

O Apollon Larissa FC

Osnovan  1930
Stadion  Gipedo Apollon Larisas
Kapacitet  5,000

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android