Supercopa do Brasil
Zápasy
Supercopa do Brasil - Program TV a živých přenosů, živé skóre, programy, výsledky
Vysílací práva
Kde sledovat Supercopa do Brasil
V Spojených státech amerických můžete sledovat Supercopa do Brasil živě na Globosat.
Supercopa do Brasil - Info
Supercopa do Brasil - Historie, formát, organizace, mediální pokrytí
Supercopa do Brasil je fotbalová soutěž organizovaná Brazilskou fotbalovou konfederací (CBF). Byla zahájena na počátku 90. let a hrála se dva roky, než byla na osmnáct let přerušena. Soutěž byla obnovena v roce 2020, i když první ročníky jsou většinou odborníků považovány za neoficiální. Od ročníku 2024 je Supercopa do Brasil také známá jako Supercopa Rei na počest zesnulého Pelého.
Aktuální formát soutěže spočívá v tom, že vítěz nedávného Brasileirão se utká s vítězem Copa do Brasil. V případě, že stejný tým vyhraje obě soutěže, je pozván vicemistr z Brasileirão. Soutěž se hraje jako finále na jedno utkání na neutrální půdě. Stadion Mané Garrincha v Brasílii byl v poslední době několikrát vybrán jako preferované místo konání.
Flamengo je nejúspěšnějším klubem v historii této soutěže. Palmeiras, Atlético Mineiro a São Paulo jsou dalšími týmy, které v soutěži dosáhly úspěchu.
Supercopa do Brasil se stala jednou z prvních soutěží v Jižní Americe, které se během pandemie COVID-19 hrály bez diváků. K tomu došlo v roce 2021, kdy Flamengo porazilo Palmeiras po penaltách a získalo svůj druhý titul v Supercopa v řadě.

Major League Soccer
Liga MX
Liga mistrů UEFA
Premier League
LaLiga
Serie A
Bundesliga
Evropská liga UEFA
Ligue 1
Primeira Liga





Real Madrid
Leganés
Juventus
Nice
Birmingham City
Barcelona
Chelsea
Tottenham Hotspur
Manchester United
Atlético Madrid
Fiorentina
Girona
Arsenal
Jeju United
Bayern München
Real Betis
