REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Newport County

Newport County AFC

Engleska
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Transfer
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Newport County AFC directly. We publish Newport County AFC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Newport County AFC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati Newport County AFC

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Newport County AFC učestvuje u sledećim takmičenjima: FA Cup, Liga Kup, Prijateljska utakmica, League Two i EFL Trophy. TV prenos u United States je naveden ispod.

Igrači

Newport County AFC - Odred

Golmani

Shaun MacDonald

Engleska

29 godina · 6 ft 0 in

Jordan Wright

Engleska

27 godina · 165.3 kg · 6 ft 2 in

Jake Turner
# 25 J. Turner

Engleska

27 godina · 180.8 kg · 6 ft 4 in

Defanzivci

Kyle Cameron

Škotska

29 godina · 167.6 kg · 6 ft 2 in

Joe Thomas
# 12 J. Thomas

Vels

24 godina · 6 ft 3 in

Dan Sassi
# 34 D. Sassi

Engleska

22 godina

Tom Davies

Vels

22 godina · 154.3 kg · 5 ft 10 in

Matty Jacob
# 16 M. Jacob

Engleska

25 godina · 174.2 kg · 5 ft 10 in

Ciaran Brennan

Irska Republika

26 godina · 154.3 kg · 6 ft 2 in

Lee Jenkins

Vels

25 godina

Cameron Evans

Vels

25 godina · 169.8 kg · 6 ft 2 in

Cameron Norman
# 22 C. Norman

Engleska

31 godina · 163.1 kg · 6 ft 2 in

Aaron Lewis
# 18 A. Lewis

Vels

28 godina · 187.4 kg · 6 ft 0 in

Vezni igrači

Harrison Biggins

Engleska

30 godina · 149.9 kg · 5 ft 8 in

Kieron Evans

Vels

24 godina · 149.9 kg · 5 ft 6 in

Keenan Patten
# 29 K. Patten

Vels

25 godina

Harrison Pugh
# 36 H. Pugh

Vels

18 godina

Matthew Smith

Vels

26 godina · 152.1 kg · 5 ft 8 in

Matthew Dibley-Dias

Novi Zeland

22 godina · 6 ft 0 in

Napadači

Christian Doidge
# 27 C. Doidge

Vels

34 godina · 169.8 kg · 6 ft 0 in

Shaquille Gwengwe

Engleska

25 godina

Cole Jarvis

Vels

25 godina

Yahya Bamba
# 20 Y. Bamba

Francuska

27 godina

Moses Alexander-Walker

Engleska

19 godina

Michael Adu Poku

Engleska

21 godina

Tanatswa Nyakuhwa

Vels

21 godina · 5 ft 8 in

James Crole
# 16 J. Crole

Vels

22 godina

Kion Etete
# 26 K. Etete

Engleska

24 godina · 154.3 kg · 6 ft 4 in

Gerard Garner
# 19 G. Garner

Engleska

27 godina · 160.9 kg · 6 ft 2 in

Statistika

Newport County AFC Player Statistics

ImeA
Golmani
S. MacDonald
J. Wright 90010100000
J. Turner
Defanzivci
K. Cameron 900101001000
J. Thomas 310642010
D. Sassi 72321000
T. Davies 164220000
M. Jacob 467660200
C. Brennan 88810100010
L. Jenkins 90010100010
C. Evans 317550010
C. Norman 90010100030
A. Lewis 1110000
Vezni igrači
H. Biggins 889101002230
K. Evans 202633000
K. Patten
H. Pugh
M. Smith 86514000
M. Dibley-Dias 537871030
Napadači
C. Doidge 4607701210
Shaquille Gwengwe 6739904000
Cole Jarvis 512111000
Y. Bamba 5879721110
M. Alexander-Walker
M. Adu Poku 254651000
T. Nyakuhwa 1385321100
J. Crole
K. Etete 381011010
G. Garner 68523000

Transfer

Newport County AFC Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer U
K. Cameron
30 јун 2026
30 јун 2026BromleySlobodan igrač
A. Lewis
24 септембар 2026
24 септембар 2026MansfieldSlobodan igrač
C. Norman
30 јун 2026
30 јун 2026TranmereSlobodan igrač
H. Biggins
30 јун 2026
30 јун 2026ShrewsburySlobodan igrač
J. Turner
20 август 2026
20 август 2026GillinghamSlobodan igrač
K. Evans
30 јун 2026
30 јун 2026EastleighTransfer
K. Etete
31 август 2026
31 август 2026CardiffPozajmica
M. Jacob
31 август 2026
31 август 2026HullPozajmica
D. Sassi
30 јун 2026
30 јун 2026BlackpoolSlobodan igrač
M. Dibley-Dias
25 август 2026
25 август 2026FulhamPozajmica
T. Nyakuhwa
31 август 2026
31 август 2026CardiffPozajmica
M. Adu Poku
01 септембар 2026
01 септембар 2026WatfordPozajmica
Y. Bamba
30 јун 2026
30 јун 2026Forest GreenTransfer
Shaquille Gwengwe
30 јун 2026
30 јун 2026PooleTransfer
Transfer Iz
C. Baker-Richardson
29 јун 2026
29 јун 2026TranmereSlobodan igrač
L. Shephard
01 јул 2026
01 јул 2026PenybontSlobodan igrač
A. Driscoll-Glennon
29 јун 2026
29 јун 2026Driscoll-Glennon AnthonySlobodan igrač
B. Kamwa
29 јун 2026
29 јун 2026Bristol RoversSlobodan igrač
M. Baker
29 јун 2026
29 јун 2026Notts CountySlobodan igrač
J. Warner
29 јун 2026
29 јун 2026FarnboroughSlobodan igrač
L. Jamieson
21 јул 2026
21 јул 2026Ross CountyTransfer
M. Spellman
29 јун 2026
29 јун 2026GatesheadSlobodan igrač
N. Sanca
29 јун 2026
29 јун 2026Sanca NelsonSlobodan igrač
B. Hopkins
29 јун 2026
29 јун 2026Hopkins BaileySlobodan igrač
R. Lonergan
29 јун 2026
29 јун 2026Lonergan RileySlobodan igrač
M. McKenzie
29 јун 2026
29 јун 2026Cardiff MetropolitanTransfer
J. Norris
29 јун 2026
29 јун 2026Norris JackSlobodan igrač

O Newport County AFC

Osnovan  1989
Stadion  Rodney Parade
Kapacitet  11,676
Trener  Hayden Mullins

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android