REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Castel Rigone

AS Castel Rigone

Italija
Igrači
Statistika
Transfer
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

AS Castel Rigone - Odred

Golmani

Simone Bicocchi

Italija

30 godina

F. Franzese

Italija

32 godina · 172 kg · 6 ft 1 in

Michele Speziali

Italija

Defanzivci

Manuel Polpetta

Italija

20 godina

Filippo Petterini

Italija

33 godina · 158.7 kg · 5 ft 8 in

Simone Sbaraglia

Italija

21 godina

Matteo De Pasquale

Italija

20 godina

Giorgio Santarelli

Italija

33 godina · 163.1 kg · 5 ft 11 in

R. Gimmelli

Italija

32 godina · 154.3 kg · 5 ft 10 in

Andrea Bonaiuti

Italija

22 godina

Vezni igrači

Salvatore Luna

Italija

Mauro Calvi

Italija

30 godina · 172 kg · 6 ft 0 in

Carlo Vicedomini

Italija

28 godina

Matteo Coresi

Italija

34 godina

Luca Ubaldi

Italija

24 godina · 154.3 kg · 5 ft 10 in

A. Montanari

Italija

26 godina

Napadači

Nicolas Battistelli
Lorenzo Liurni

Italija

20 godina

M. Agostinelli

Italija

36 godina

D. Tranchitella

Italija

34 godina

R. Cappai

Italija

25 godina

Statistika

AS Castel Rigone Player Statistics

ImeA
Golmani
S. Bicocchi 00000000000
F. Franzese 2251262602600300
M. Speziali 00000200000
Defanzivci
M. Polpetta 00000000000
F. Petterini 3425413500200
S. Sbaraglia 74399011800320
M. De Pasquale 00000100000
G. Santarelli 138726141221600600
R. Gimmelli 25202828003201100
A. Bonaiuti 81010500000
Vezni igrači
S. Luna 441010800000
M. Calvi 2495414200200
C. Vicedomini 2024232301010920
M. Coresi 22292826284101000
L. Ubaldi 19473122991110600
A. Montanari 240930291121001010
Napadači
N. Battistelli 573030500000
L. Liurni 18481711700401
M. Agostinelli 2460312834350501
D. Tranchitella 26783330354170100
R. Cappai 608137642000100

Transfer

AS Castel Rigone Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer U
S. Scappini
10 јануар 14
10 јануар 14SampdoriaPozajmica
M. Calvi
28 јануар 14
28 јануар 14Carrarese-
M. De Pasquale
01 јул 14
01 јул 14Bastia Calcio-
Transfer Iz
G. Bianco
10 јул 14
10 јул 14CasertanaFree
F. Luoni
01 јул 14
01 јул 14AlbinoLeffe-
L. Moracci
10 јул 14
10 јул 14PaganeseFree
F. Cangi
30 јул 14
30 јул 14AnconaFree
R. Mattelli
14 јул 14
14 јул 14FeralpiSalòFree
F. Zucconi
01 јул 14
01 јул 14GubbioFree

O AS Castel Rigone

Stadion  Stadio San Bartolomeo
Kapacitet  1,200
Trener  L. Fusi

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android