REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
DFB-Pokal >

Stuttgart - Arminia Bielefeld - stream a TV program

6 - 0
Oct 19, 202214:45
Zápas skončil
Mercedes-Benz-Arena (Stuttgart)
Arminia Bielefeld
Události
Statistiky
Sestavy
Mezinárodní

Události

Stuttgart - Arminia Bielefeld - Události zápasu

P. Stenzel (1 - 0)20'  
W. Endo (2 - 0)
Asistence: C. Fuhrich
24'  
L. Pfeiffer (3 - 0)
Asistence: B. Sosa
28'  
P. Stenzel34'  
Silas (4 - 0)
Asistence: B. Sosa
39'  
  45'J. Serra
  46'M. Okugawa / M. Klimowicz
  46'I. Lepinjica / M. Rzatkowski
  46'S. Sidler / C. Gebauer
L. Pfeiffer (5 - 0)
Asistence: C. Fuhrich
52'  
  53'M. Prietl
  59'G. Ramos / R. Hack
L. Egloff / E. Millot62'  
S. Guirassy / L. Pfeiffer62'  
  64'B. Lasme / J. Serra
S. Guirassy (6 - 0)
Asistence: B. Sosa
67'  
N. Nartey / W. Endo70'  
T. Coulibaly / B. Sosa70'  
J. J. Perea / Silas76'  

Statistiky

Stuttgart - Arminia Bielefeld - Statistiky zápasu

Stuttgart Arminia Bielefeld
16Střely6
8Fouly9
6Rohy2
3Ofsajdy1
3Zákroky6
Střely
16Celkem6
12Na branku3
2Mimo branku1
2Zablokované2
10Uvnitř vápna0
6Mimo vápno6
72%Držení28%
Přihrávky
765Celkem289
705Úspěšné214
92%Úspěšné %74%

Sestavy

Stuttgart - Arminia Bielefeld - Sestavy hráčů

Stuttgart 3-5-2
4-2-3-1 Arminia Bielefeld
Fabian Bredlow
Bredlow
Pascal Stenzel
Stenzel
Atakan Karazor
Karazor
Hiroki Ito
Ito
Silas Katompa Mvumpa
Mvumpa
Enzo Millot
Millot
Wataru Endo
Endo
Chris Führich
Führich
Borna Sosa
Sosa
Luca Pfeiffer2
Pfeiffer
Tiago Tomás
Tomás
Janni Serra
Serra
Robin Hack
Hack
Jomaine Consbruch
Consbruch
Mateo Klimowicz
Klimowicz
Marc Rzatkowski
Rzatkowski
Manuel Prietl
Prietl
Christian Gebauer
Gebauer
Oliver Hüsing
Hüsing
Andrés Andrade
Andrade
George Bello
Bello
Martin Fraisl
Fraisl

Náhradnící

1Florian Müller
5Konstantinos Mavropanos
7Tanguy Coulibaly   70'
32Naouirou Ahamada
28Nikolas Nartey   70'
11Juan José Perea   76'
9Serhou Guirassy   62'   67'
25Lilian Egloff   62'
39Thomas Kastanaras
35Arne Schulz
3Guilherme Ramos   59'
22Silvan Sidler   46'
13Ivan Lepinjica   46'
5Bastian Oczipka
17Burak Ince
37Benjamin Kanuric
11Masaya Okugawa   46'
10Bryan Lasme   64'

Mezinárodní přenosy

Stuttgart - Arminia Bielefeld - Program živých přenosů a TV

AnguillaDisney+ Premium Caribbean
Antigua and BarbudaDisney+ Premium Caribbean
ArgentinaDisney+ Premium Argentina
ArubaDisney+ Premium Caribbean
AustrálieOptus Sport
RakouskoSky Sport 3/HDSky Sport 8/HDSky Sport Top EventSky Sport Mix
BarbadosDisney+ Premium Caribbean
BrazílieDisney+ Premium Brazil
Britské Panenské ostrovyDisney+ Premium Caribbean
Kajmanské ostrovyDisney+ Premium Caribbean
KostarikaDisney+ Premium Norte
KubaDisney+ Premium Caribbean
DominikaDisney+ Premium Caribbean
Dominikánská republikaDisney+ Premium CaribbeanDisney+ Premium Norte
SalvadorDisney+ Premium Norte
NěmeckoSky Sport 3/HDSky Sport 8/HDSky GoWOWSky Sport Top EventSky Sport Mix
GrenadaDisney+ Premium Caribbean
GuadeloupeDisney+ Premium Caribbean
GuatemalaDisney+ Premium Norte
HaitiDisney+ Premium Caribbean
HondurasDisney+ Premium Norte
MezinárodníOnefootball
JamajkaDisney+ Premium Caribbean
JaponskoDAZN Japan
KosovoArtMotionART Sport 5
MartinikDisney+ Premium Caribbean
MexikoDisney+ Premium Mexico
MontserratDisney+ Premium Caribbean
NikaraguaDisney+ Premium Norte
PanamaDisney+ Premium Norte
ParaguayDisney+ Premium Argentina
PolskoEleven Sports 2 Poland
PortorikoDisney+ Premium Caribbean
Saint BarthelemyDisney+ Premium Caribbean
Svatý Kryštof a NevisDisney+ Premium Caribbean
Svatá LucieDisney+ Premium Caribbean
Saint MartinDisney+ Premium Caribbean
St. Vincent / GrenadinesDisney+ Premium Caribbean
ŠvýcarskoSky Sport Top EventSky Sport Mix
Trinidad a TobagoDisney+ Premium Caribbean
U.S. Virgin IslandsDisney+ Premium Caribbean
UkrajinaMEGOGO Football 6
UruguayDisney+ Premium Argentina
USAESPN SelectESPN App
Odmítnutí odpovědnosti za obsah:

Zveřejněné seznamy živých, opakovaných a na vyžádání dostupných zápasů a programů na tomto webu jsou vysílány oficiálními držiteli práv. Jsou k dispozici na různých platformách, jako jsou TV, rádio, kabelová televize, satelitní vysílání, IPTV, mobilní a desktopové aplikace. Kde je to možné, poskytneme odkazy na streamování událostí dostupné na platformách poskytovaných oficiálními vysílateli. Prosím, uvědomte si, že v mnoha případech bude vyžadována digitální předplatné nebo ověření uživatele u televizního nebo internetového poskytovatele. Snažíme se poskytnout co nejpřesnější a nejpodrobnější informace o vysílání. Nicméně, vysílací programy mohou být kdykoli změněny. Pokud naleznete nesprávné nebo chybějící informace, prosím, dajte nám vědět.

Detaily zápasu

Detaily zápasu a informace o přenosu

Stuttgart a Arminia Bielefeld se hrál Oct 19, 2022, s výkopem v 14:45.
The match is scheduled for matchweek 0 during the 2026/2027 season.
Oficiální sestavy obou týmů jsou k dispozici přibližně hodinu před výkopem.
Živé skóre, události zápasu a statistiky se po začátku utkání aktualizují v reálném čase.
Match coverage includes confirmed TV listings, streaming options, and live updates.
Všichni uvedení vysílatelé jsou oficiálními držiteli práv k tomuto zápasu.
Časy výkopu jsou zobrazeny ve vašem místním čase.
Jak sledovat Stuttgart - Arminia Bielefeld v Spojených státech amerických
V Spojených státech amerických bude zápas vysílán živě na Fubo TV a ESPN Select.
Jak a kde sledovat Stuttgart - Arminia Bielefeld ve světě
Fanoušci mohou zápas sledovat živě v televizi i online prostřednictvím oficiálních vysílatelů. Pomocí televizních přehledů výše najdete oficiální živý přenos dostupný ve vaší lokalitě.

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android

Mistrovství světa - TV program a živé vysílání  ·  USA  ·  Kanada  ·  Mexiko  ·  11 června - 19 července

Live Soccer TV na těchto stránkách nehostuje ani neposkytuje žádné živé přenosy ani videa z Mistrovství světa FIFA. Poskytujeme pouze televizní program Mistrovství světa a odkazy na legální přenosy od oficiálních držitelů práv. Pokud chcete zjistit, které televizní stanice vysílají nebo streamují Mistrovství světa ve vaší zemi, navštivte prosím stránku turnaje, kde najdete veškeré podrobnosti.
Skupinová fáze

Skupina A
6/11 15:00 Mexico City
  Mexiko 2 - 0 Jihoafrická republika  
6/11 22:00 Zapopan
  Korejská republika 2 - 1 Česká republika  
6/18 12:00 Atlanta
  Česká republika 1 - 1 Jihoafrická republika  
6/18 21:00 Zapopan
  Mexiko 1 - 0 Korejská republika  
6/24 21:00 Mexico City
  Česká republika 0 - 3 Mexiko  
6/24 21:00 Guadalupe
  Jihoafrická republika 1 - 0 Korejská republika  
Skupina B
6/12 15:00 Toronto
  Kanada 1 - 1 Bosna a Hercegovina  
6/13 15:00 Santa Clara
  Katar 1 - 1 Švýcarsko  
6/18 15:00 Los Angeles
  Švýcarsko 4 - 1 Bosna a Hercegovina  
6/18 18:00 Vancouver
  Kanada 6 - 0 Katar  
6/24 15:00 Seattle
  Bosna a Hercegovina 3 - 1 Katar  
6/24 15:00 Vancouver
  Švýcarsko 2 - 1 Kanada  
Skupina C
6/13 18:00 New Jersey
  Brazílie 1 - 1 Maroko  
6/13 21:00 Boston
  Haiti 0 - 1 Skotsko  
6/19 18:00 Boston
  Skotsko 0 - 1 Maroko  
6/19 20:30 Philadelphia
  Brazílie 3 - 0 Haiti  
6/24 18:00 Atlanta
  Maroko 4 - 2 Haiti  
6/24 18:00 Miami
  Skotsko 0 - 3 Brazílie  
Skupina D
6/12 21:00 Los Angeles
  USA 4 - 1 Paraguay  
6/14 00:00 Vancouver
  Austrálie 2 - 0 Turecko  
6/19 15:00 Seattle
  USA 2 - 0 Austrálie  
6/19 23:00 Santa Clara
  Turecko 0 - 1 Paraguay  
6/25 22:00 Santa Clara
  Paraguay 0 - 0 Austrálie  
6/25 22:00 Los Angeles
  Turecko 3 - 2 USA  
Skupina E
6/14 13:00 Houston
  Německo 7 - 1 Curaçao  
6/14 19:00 Philadelphia
  Pobřeží slonoviny 1 - 0 Ekvádor  
6/20 16:00 Toronto
  Německo 2 - 1 Pobřeží slonoviny  
6/20 20:00 Kansas City
  Ekvádor 0 - 0 Curaçao  
6/25 16:00 Philadelphia
  Curaçao 0 - 2 Pobřeží slonoviny  
6/25 16:00 New Jersey
  Ekvádor 2 - 1 Německo  
Skupina F
6/14 16:00 Dallas
  Nizozemsko 2 - 2 Japonsko  
6/14 22:00 Guadalupe
  Švédsko 5 - 1 Tunisko  
6/20 13:00 Houston
  Nizozemsko 5 - 1 Švédsko  
6/21 00:00 Guadalupe
  Tunisko 0 - 4 Japonsko  
6/25 19:00 Dallas
  Japonsko 1 - 1 Švédsko  
6/25 19:00 Kansas City
  Tunisko 1 - 3 Nizozemsko  
Skupina G
6/15 15:00 Seattle
  Belgie 1 - 1 Egypt  
6/15 21:00 Los Angeles
  Írán 2 - 2 Nový Zéland  
6/21 15:00 Los Angeles
  Belgie 0 - 0 Írán  
6/21 21:00 Vancouver
  Nový Zéland 1 - 3 Egypt  
6/26 23:00 Seattle
  Egypt 1 - 1 Írán  
6/26 23:00 Vancouver
  Nový Zéland 1 - 5 Belgie  
Skupina H
6/15 12:00 Atlanta
  Španělsko 0 - 0 Kapverdské ostrovy  
6/15 18:00 Miami
  Saúdská Arábie 1 - 1 Uruguay  
6/21 12:00 Atlanta
  Španělsko 4 - 0 Saúdská Arábie  
6/21 18:00 Miami
  Uruguay 2 - 2 Kapverdské ostrovy  
6/26 20:00 Houston
  Kapverdské ostrovy 0 - 0 Saúdská Arábie  
6/26 20:00 Zapopan
  Uruguay 0 - 1 Španělsko  
Skupina I
6/16 15:00 New Jersey
  Francie 3 - 1 Senegal  
6/16 18:00 Boston
  Irák 1 - 4 Norsko  
6/22 17:00 Philadelphia
  Francie 3 - 0 Irák  
6/22 20:00 New Jersey
  Norsko 3 - 2 Senegal  
6/26 15:00 Boston
  Norsko 1 - 4 Francie  
6/26 15:00 Toronto
  Senegal 5 - 0 Irák  
Skupina J
6/16 21:00 Kansas City
  Argentina 3 - 0 Algérie  
6/17 00:00 Santa Clara
  Rakousko 3 - 1 Jordánsko  
6/22 13:00 Dallas
  Argentina 2 - 0 Rakousko  
6/22 23:00 Santa Clara
  Jordánsko 1 - 2 Algérie  
6/27 22:00 Kansas City
  Algérie 3 - 3 Rakousko  
6/27 22:00 Dallas
  Jordánsko 1 - 3 Argentina  
Skupina K
6/17 13:00 Houston
  Portugalsko 1 - 1 Demokratická republika Kongo  
6/17 22:00 Mexico City
  Uzbekistán 1 - 3 Kolumbie  
6/23 13:00 Houston
  Portugalsko 5 - 0 Uzbekistán  
6/23 22:00 Zapopan
  Kolumbie 1 - 0 Demokratická republika Kongo  
6/27 19:30 Miami
  Kolumbie 0 - 0 Portugalsko  
6/27 19:30 Atlanta
  Demokratická republika Kongo 3 - 1 Uzbekistán  
Skupina L
6/17 16:00 Dallas
  Anglie 4 - 2 Chorvatsko  
6/17 19:00 Toronto
  Ghana 1 - 0 Panama  
6/23 16:00 Boston
  Anglie 0 - 0 Ghana  
6/23 19:00 Toronto
  Panama 0 - 1 Chorvatsko  
6/27 17:00 Philadelphia
  Chorvatsko 2 - 1 Ghana  
6/27 17:00 New Jersey
  Panama 0 - 2 Anglie  
Vyřazovací fáze

1/16finále
6/28 15:00 Los Angeles
  Jihoafrická republika 0 - 1 Kanada  
6/29 13:00 Houston
  Brazílie 2 - 1 Japonsko  
6/29 16:30 Boston
  Německo 1 - 2B Paraguay  
6/29 21:00 Guadalupe
  Nizozemsko 1 - 2B Maroko  
1/16finále
6/30 13:00 Dallas
  Pobřeží slonoviny 1 - 2 Norsko  
6/30 17:00 New Jersey
  Francie 3 - 0 Švédsko  
6/30 21:00 Mexico City
  Mexiko 2 - 0 Ekvádor  
7/1 12:00 Atlanta
  Anglie 2 - 1 Demokratická republika Kongo  
1/16finále
7/1 16:00 Seattle
  Belgie 3 - 2 Senegal  
7/1 20:00 Santa Clara
  USA 2 - 0 Bosna a Hercegovina  
7/2 15:00 Los Angeles
  Španělsko - Rakousko  
7/2 19:00 Toronto
  Portugalsko - Chorvatsko  
1/16finále
7/2 23:00 Vancouver
  Švýcarsko - Algérie  
7/3 14:00 Dallas
  Austrálie - Egypt  
7/3 18:00 Miami
  Argentina - Kapverdské ostrovy  
7/3 21:30 Kansas City
  Kolumbie - Ghana  
Osmifinále
7/4 13:00 Houston
  Kanada - Maroko  
7/4 17:00 Philadelphia
  Paraguay - Francie  
7/5 16:00 New Jersey
  Brazílie - Norsko  
7/5 20:00 Mexico City
  Mexiko - Anglie  
Osmifinále
7/6 15:00 Dallas
W83 - W84
7/6 20:00 Seattle
  USA - Belgie  
7/7 12:00 Atlanta
W86 - W88
7/7 16:00 Vancouver
W85 - W87
Čtvrtfinále
7/9 16:00 Boston
W89 - W90
7/10 15:00 Los Angeles
W93 - W94
7/11 17:00 Miami
W91 - W92
7/11 21:00 Kansas City
W95 - W96
Semifinále
7/14 15:00 Dallas
W97 - W98
7/15 15:00 Atlanta
W99 - W100
Third Place Match
7/18 17:00 Miami
3. place: L101 - L102
7/19 15:00 New Jersey
Final: W101 - W102