REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Cagliari

Cagliari Calcio

Itálie
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Zprávy
Info

Cagliari Calcio - zápasy, výsledky, živé výsledky, Živé přenosy

*Please note that we do not provide live streaming of Cagliari Calcio directly. We publish Cagliari Calcio TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Cagliari Calcio matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat Cagliari Calcio

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Cagliari Calcio působí v těchto soutěžích: Serie A, Coppa Italia a Přátelské utkání. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Hráči

Cagliari Calcio - Tým

Brankáři

Boris Radunovic

Srbsko

30 let · 185.2 lb · 6 ft 4 in

Alen Sherri
# 12 A. Sherri

Albánie

28 let · 202.8 lb · 6 ft 5 in

Elia Caprile

Itálie

25 let · 163.1 lb · 6 ft 3 in

Obránci

Yerry Mina
# 26 Y. Mina

Kolumbie

32 let · 207.2 lb · 6 ft 4 in

Juan Rodriguez

Uruguay

21 let · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Jose Pedro

Portugalsko

29 let · 185.2 lb · 6 ft 1 in

Yukinari Sugawara

Japonsko

26 let · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Adam Obert
# 33 A. Obert

Slovensko

24 let · 185.2 lb · 6 ft 2 in

Střední záložníci

Roberto Gagliardini

Itálie

32 let · 169.8 lb · 6 ft 2 in

Alessandro Romano

Itálie

20 let · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Raphael Kofler
# 22 R. Kofler

Itálie

21 let · 183 lb · 6 ft 3 in

Ivan Sulev
# 32 I. Sulev

Bulharsko

20 let

Yanis Massolin

Francie

24 let · 6 ft 5 in

Jacopo Fazzini

Itálie

23 let · 136.7 lb · 5 ft 10 in

Nicola Grandu
# 20 N. Grandu

Itálie

20 let · 6 ft 1 in

Giuseppe Aurelio

Itálie

26 let · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Harry Winks

Anglie

30 let · 143.3 lb · 5 ft 10 in

Daniel Maldini

Itálie

25 let · 183 lb · 6 ft 2 in

Mattia Felici
# 17 M. Felici

Itálie

25 let · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Michel Adopo

Francie

26 let · 167.6 lb · 6 ft 1 in

Joseph Liteta
# 27 J. Liteta

Zambie

20 let

Alessandro Deiola
# 14 A. Deiola

Itálie

31 let · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Útočníci

Alessandro Sugamele

Itálie

19 let

Alieu Fadera
# 39 A. Fadera

Gambie

24 let · 156.5 lb · 5 ft 11 in

Riccardo Ciervo
# 20 R. Ciervo

Itálie

24 let · 154.3 lb · 6 ft 2 in

Kevin
# 9 Kevin

Španělsko

25 let · 216.1 lb · 6 ft 1 in

M'Bala Nzola
# 18 M. Nzola

Angola

30 let · 200.6 lb · 6 ft 0 in

Hráči

Ademide Akarakiri

Anglie

19 let

Yael Trepy
# 19 Y. Trepy

Francie

20 let

Statistiky

Cagliari Calcio Player Statistics

JménoA
Brankáři
B. Radunovic
A. Sherri
E. Caprile 630770000
Obránci
Y. Mina 270330000
J. Rodriguez 530770000
J. Pedro 561770010
Y. Sugawara 97431000
A. Obert 621770000
Střední záložníci
R. Gagliardini 25211000
A. Romano 6167701000
R. Kofler 68312000
I. Sulev
Y. Massolin 60110000
J. Fazzini 252541110
N. Grandu
G. Aurelio 9110000
H. Winks 588770010
D. Maldini 5057704000
M. Felici 37211000
M. Adopo 630770200
J. Liteta 9110000
A. Deiola 497761020
Útočníci
A. Sugamele 16101000
A. Fadera 166633010
R. Ciervo 12101000
Kevin 98431010
M. Nzola 74211000
Hráči
A. Akarakiri
Y. Trepy

Přestupy

Cagliari Calcio Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
H. Winks
14 července 2026
14 července 2026LeicesterTransfer
R. Gagliardini
30 srpna 2026
30 srpna 2026VeronaVolný hráč
M. Nzola
31 srpna 2026
31 srpna 2026FiorentinaTransfer
Y. Sugawara
31 srpna 2026
31 srpna 2026SouthamptonHostování
Kevin
09 srpna 2026
09 srpna 2026NiceHostování
D. Maldini
08 srpna 2026
08 srpna 2026AtalantaHostování
A. Fadera
20 srpna 2026
20 srpna 2026ComoHostování
G. Aurelio
09 srpna 2026
09 srpna 2026SpeziaTransfer
R. Ciervo
28 srpna 2026
28 srpna 2026SassuoloHostování
J. Fazzini
12 července 2026
12 července 2026FiorentinaHostování
Y. Massolin
30 srpna 2026
30 srpna 2026InterHostování
R. Kofler
30 července 2026
30 července 2026SudtirolHostování
A. Romano
30 června 2026
30 června 2026AS RomaHostování
A. Akarakiri
02 července 2026
02 července 2026EvertonVolný hráč
Přestupy ven
G. Zappa
27 srpna 2026
27 srpna 2026VeronaHostování
G. Borrelli
03 září 2026
03 září 2026RizesporHostování
G. Ciocci
08 srpna 2026
08 srpna 2026SpeziaVolný hráč
M. Prati
25 srpna 2026
25 srpna 2026Racing SantanderHostování
N. Cavuoti
31 srpna 2026
31 srpna 2026CataniaHostování
D. Veroli
30 července 2026
30 července 2026SudtirolHostování
V. Iliev
01 srpna 2026
01 srpna 2026CosenzaHostování
A. Cogoni
31 července 2026
31 července 2026CosenzaTransfer
O. Raterink
11 srpna 2026
11 srpna 2026Den HaagHostování
K. Mutandwa
01 září 2026
01 září 2026ServetteHostování
A. Albarracin
23 srpna 2026
23 srpna 2026AlbaceteHostování
F. Gallea
24 července 2026
24 července 2026Juve StabiaHostování
S. Di Paolo
25 srpna 2026
25 srpna 2026AvellinoHostování

Zprávy

Cagliari Calcio - Zprávy

Varela dvěma góly řídil výhru Monzy proti Cagliari, soupeři znemožnila zápis do historie

Livesport · před 4 dny

Monza v dohrávce 7. kola Serie A na domácím stadionu jasně 4:0 přehrála Cagliari a ukončila tak naděje hostů na zápis do historie ligy v podobě páté venkovní výhry v řadě.

AC Milán pod Amorimem v lize opět nepoznal chuť porážky, se Sassuolem se ale rozešel smírně

Anthony Tomas · 1 weeks ago

Fotbalisté AC Milán pod vedením Rúbena Amorima v Serii A ani v 6. kole neprohráli, nicméně proti Sassuolu vybojovali pouze remízu 1:1. Za hosty se po hodině hry prosadil Adrien Rabiot (31) po přihrávce Luky Modriče (41). Za domácí kontroval chvíli nato Cas Odenthal (26).

Como v Serii A nedokázalo potrestat vyloučení Malena, AS Řím zůstává neporažen

Livesport · 1 weeks ago

Fotbalisté AS Řím vybojovali v 6. kole Serie A bezgólovou remízu na hřišti Coma, přestože většinu druhého poločasu hráli po vyloučení Donyella Malena (27) v deseti hráčích. Giallorossi sice zůstávají neporaženi, ale zároveň promarnili možnost vrátit se do čela Serie A.

Cagliari Calcio - Info

Založeno  1920
Stadion  Unipol Domus
Kapacita  16,416
Trenér  Fabio Pisacane

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android