REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Limerick

Limerick FC

Irská republika
Hráči
Statistiky
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

Limerick FC - Tým

Brankáři

Cory Mcmanus

Irská republika

C. Scully

Irská republika

25 let

Tommy Holland

Irská republika

28 let

J. Brady

Irská republika

29 let

Obránci

Robbie Williams

Anglie

42 let · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Shaun Kelly

Irská republika

37 let · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Seán Madigan

Irská republika

Alan Murphy

Irská republika

28 let

Tomas O'Connor

Irská republika

25 let

Střední záložníci

Ciaran O'Reilly

Irská republika

Shane Tracy

Irská republika

38 let · 165.3 lb · 5 ft 8 in

Conor Coughlan

Irská republika

Andy Quaid

Irská republika

L. Devitt

Irská republika

26 let

Edmond O'Dwyer

Irská republika

26 let

Aaron Fitzgerald

Irská republika

27 let

A. Foley

Irská republika

27 let

Karl O'Sullivan

Irská republika

26 let · 5 ft 8 in

C. O'Connell

Irská republika

28 let · 178.6 lb · 6 ft 1 in

Darren Anthony Murphy

Irská republika

31 let

Sean Russell

Irská republika

32 let · 5 ft 4 in

Ciarán Reilly

Irská republika

37 let

Jason Hughes

Irská republika

35 let

Útočníci

Ger Barry

Irská republika

27 let

Colm Walsh-O'Loghlen

Irská republika

27 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Conor Ellis

Irská republika

29 let · 154.3 lb · 5 ft 7 in

Seán McSweeney

Irská republika

29 let

Kieran Hanlon

Irská republika

31 let

Statistiky

Limerick FC Player Statistics

JménoA
Brankáři
C. Mcmanus 0000010000
C. Scully 28110090000
T. Holland 00000170000
J. Brady 243027270000400
Obránci
R. Williams 234026260000400
S. Kelly 197822220101800
S. Madigan 64404080100
A. Murphy 207422150100
T. O'Connor 7399901121110
Střední záložníci
C. O'Reilly 4101020000
S. Tracy 221525250304400
C. Coughlan 15101010000
A. Quaid 270330060000
L. Devitt 1317171523105200
E. O'Dwyer 3887433110100
A. Fitzgerald 1069171254100200
A. Foley 492174131232000
K. O'Sullivan 1978252321022500
C. O'Connell 471853331000
D. Murphy 178922211414600
S. Russell 453651311100
C. Reilly 113312140000
J. Hughes 202823230200600
Útočníci
G. Barry 2098262180000
C. Walsh-O'Loghlen 455954470100
C. Ellis 134015150304400
S. McSweeney 157920173333101
K. Hanlon 126925151012104400

Limerick FC - Info

Založeno  1937 / 1983
Stadion  Markets Field
Kapacita  5,000
Trenér  T. Barrett

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android