REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Fyn

FC Fyn

Dánsko
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

FC Fyn - Tým

Brankáři

Christian Gjørtsvang

Dánsko

34 let

L. Sømmergaard

Dánsko

39 let · 6 ft 2 in

Obránci

Jens Mårtensen

Dánsko

39 let · 6 ft 0 in

M. Williams

Trinidad a Tobago

36 let · 187.4 lb · 6 ft 0 in

Tim Monrad Langkilde

Dánsko

35 let

Mads Lier

Dánsko

33 let

Střední záložníci

Mathias Just Nortvig

Dánsko

36 let

Kristopher Jensen

Dánsko

33 let

Jacob Mouritsen

Dánsko

39 let

Mark Kongstedt

Dánsko

31 let

Jakob Rasmussen

Dánsko

39 let · 174.2 lb · 5 ft 9 in

C. Bannis

Dánsko

34 let

Paul Jatta

Gambie

35 let · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Tommy Knudsen

Dánsko

44 let · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Útočníci

Morten Jacobsen

Dánsko

39 let

Mads Overgaard

Dánsko

41 let

Kenneth Larsen

Dánsko

38 let

Felix Andersen

Nizozemsko

37 let

Jesper Kjærulff

Dánsko

43 let · 180.8 lb · 6 ft 1 in

Statistiky

FC Fyn Player Statistics

JménoA
Brankáři
C. Gjørtsvang 000001900000
L. Sømmergaard 1710191900000000
Obránci
J. Mårtensen 1709191901010500
M. Williams 5108621200310
T. Langkilde 00000100000
M. Lier 54186221000101
Střední záložníci
M. Nortvig 41010100000
K. Jensen 5220201300000
J. Mouritsen 5231641231500100
M. Kongstedt 425105531100400
J. Rasmussen 1500171703050300
C. Bannis 9221111300100
P. Jatta 4185502000100
T. Knudsen 1105131304110200
Útočníci
M. Jacobsen 00000000000
M. Overgaard 779178941040100
K. Larsen 6108712120200
F. Andersen 00000100000
J. Kjærulff 1412171708130200

Přestupy

FC Fyn Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy ven
Přestupy ven
R. Nautrup
01 ledna 13
01 ledna 13Skive-
P. Lund
22 března 13
22 března 13SoundersFree

FC Fyn - Info

Založeno  2006
Stadion  TRE-FOR Park
Kapacita  15,790
Trenér  J. Tollefsen

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android