REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Chania

Chania FC

Řecko
Hráči
Statistiky
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

Chania FC - Tým

Brankáři

Georgios Lazaridis

Řecko

36 let

F. Koutzavasilis

Řecko

31 let · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Theodoros Lampiris

Řecko

23 let

Obránci

N. Kechagias

Řecko

19 let

Nikolaos Ziabaris

Řecko

29 let · 6 ft 4 in

I. Sotirakos

Řecko

25 let

X. Panos

Řecko

30 let

A. Karageorgis

Řecko

22 let

C. Gromitsaris

Řecko

29 let · 176.4 lb · 6 ft 0 in

V. Andreou

Řecko

29 let

D. Oungialidis

Řecko

25 let

Střední záložníci

Markos Berdios

Řecko

19 let

H. Mumin
# 16 H. Mumin

Řecko

33 let

Thanasis Kartsampas

Řecko

22 let

O. Sountoura

Mali

25 let

Carlinhos
# 95 Carlinhos

Brazílie

24 let

A. Dimitriadis

Řecko

23 let · 149.9 lb · 5 ft 9 in

A. Arnarellis

Řecko

28 let

K. Panagiotoudis

Řecko

25 let

A. Seliniotakis

Řecko

30 let

A. Papachristos

Řecko

27 let

Nikos Kouskounas

Řecko

31 let

Útočníci

P. Kassos
# 31 P. Kassos

Řecko

28 let

T. Vasiliou

Řecko

25 let · 5 ft 7 in

N. Vrettos

Řecko

25 let

V. Triantafyllakos

Řecko

28 let · 6 ft 1 in

C. Tzioras

Řecko

31 let

E. Giakos

Řecko

29 let · 165.3 lb · 6 ft 3 in

Statistiky

Chania FC Player Statistics

JménoA
Brankáři
G. Lazaridis 901100170000
F. Koutzavasilis 162018180000300
T. Lampiris 0000020000
Obránci
N. Kechagias 0000010000
N. Ziabaris 0000000000
I. Sotirakos 152317170000510
X. Panos 97912120423500
A. Karageorgis 0000020000
C. Gromitsaris 135015150101000
V. Andreou 166019190202300
D. Oungialidis 447752170100
Střední záložníci
M. Berdios 0000010000
H. Mumin 150917170100900
T. Kartsampas 61303050100
O. Sountoura 245431211000
Carlinhos 211422121100
A. Dimitriadis 61014685101200
A. Arnarellis 3608443120000
K. Panagiotoudis 120216133340200
A. Seliniotakis 2756330130300
A. Papachristos 368642170000
N. Kouskounas 149918171615500
Útočníci
P. Kassos 151117170114300
T. Vasiliou 82505080000
N. Vrettos 92015105693300
V. Triantafyllakos 693981311400
C. Tzioras 6871293882200
E. Giakos 336853533100

Chania FC - Info

Založeno  1945
Stadion  Stadio Chanion
Kapacita  3,000
Trenér  A. Vosniadis

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android