REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Albi

US d'Albi

Francie
Hráči
Statistiky
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

US d'Albi - Tým

Brankáři

C. Rigaud

Francie

29 let · 189.6 lb · 6 ft 0 in

Yolan Dalouze

Francie

18 let

Adel Taider

Francie

21 let

Marwyn Mercier

Francie

19 let

Obránci

N. Blanc

Francie

24 let · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Grégory Bosquet

Francie

22 let

Virgile Loumingou

Francie

20 let

Romain Galonnier

Francie

22 let

J. Vieu

Francie

21 let

Mouran Muhsin Abdulsalam

Irák

28 let · 158.7 lb · 5 ft 11 in

Aurélien Calbou

Francie

29 let · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Aboubacar Maho Barry

Francie

23 let

Střední záložníci

Oumar Kebe

Francie

21 let

Olivier Candelon

Francie

34 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Gautier Dissane

Francie

21 let

Florian Ruiz

Francie

20 let

Loïc Laincer

Francie

21 let

E. Dakhlaoui

Francie

20 let

Nicolas Casano

Francie

23 let

Abderramann Rya

Francie

32 let · 130.1 lb · 5 ft 7 in

Útočníci

Y. Taider

Francie

25 let · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Mehdi Khamoussi

Francie

35 let · 176.4 lb · 5 ft 10 in

Jean-Laurent Mouty-Sinan

Francie

23 let

Sofyan Dilmi

Francie

27 let

Mustapha Dakhlaoui

Francie

28 let · 154.3 lb · 5 ft 6 in

Mensah Nana

Francie

27 let · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Xavier Julia

Francie

25 let · 149.9 lb · 5 ft 10 in

Djamaldine Madi

Francie

18 let

Damien Martinez

Francie

33 let · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Statistiky

US d'Albi Player Statistics

JménoA
Brankáři
C. Rigaud 1084131210900000
Y. Dalouze 00000200000
A. Taider 12601414001100000
M. Mercier 00000300000
Obránci
N. Blanc 1864212102100510
G. Bosquet 1582201000000
V. Loumingou 263030600100
R. Galonnier 988141131400310
J. Vieu 5166601300100
Mouran Muhsin 13432117411410310
A. Calbou 906111010100100
M. Barry 1462181620200601
Střední záložníci
O. Kebe 00000300000
O. Candelon 1779212011210301
G. Dissane 2245231600000
F. Ruiz 3255412400200
L. Laincer 5557612200100
E. Dakhlaoui 52995411200100
N. Casano 1949242225220300
A. Rya 1426171612330100
Útočníci
Y. Taider 2031242312240700
M. Khamoussi 71013670910200
J. Mouty-Sinan 269102821100000
S. Dilmi 72212844410110
M. Dakhlaoui 932111100000
M. Nana 2583301030001
X. Julia 1101181265710300
D. Madi 45011564620000
D. Martinez 18212222011020701

US d'Albi - Info

Stadion  Stade Maurice Rigaud
Kapacita  1,800
Trenér  P. Gougginsberg

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android