REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Royal Pari

Royal Pari FC

Bolivija
Igrači
Statistika
Transfer
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

Royal Pari FC - Odred

Golmani

Armando Mendez Salcedo Diego

Bolivija

34 godina · 169.8 kg · 5 ft 8 in

I. Hurtado

Bolivija

21 godina

Israel Pena
# 1 I. Pena

Bolivija

26 godina

Defanzivci

Y. Quiñónes

Kolumbija

36 godina · 176.4 kg · 6 ft 2 in

J. Pérez
# 27 J. Pérez

Bolivija

33 godina · 160.9 kg · 5 ft 11 in

E. Soza
# 4 E. Soza

Bolivija

21 godina

Sergio Gil
# 72 S. Gil

Bolivija

27 godina

R. Cadima
# 14 R. Cadima

Bolivija

18 godina · 158.7 kg · 5 ft 9 in

J. Chavez
# 15 J. Chavez

Bolivija

19 godina

M. Bonilla

Bolivija

20 godina · 158.7 kg · 5 ft 9 in

Vezni igrači

L. Rodriguez

Bolivija

20 godina

Thiago Ribeiro

Brazil

40 godina · 149.9 kg · 5 ft 11 in

D. Romero

Bolivija

20 godina

D. Flores

Dominikanska Republika

24 godina

Andres Moreno

Bolivija

22 godina

B. Guzmán

Bolivija

21 godina · 141.1 kg · 5 ft 6 in

Alexander Zurita
# 32 A. Zurita

Argentina

27 godina · 145.5 kg · 5 ft 6 in

Napadači

Y. Yanique

Bolivija

20 godina · 125.7 kg · 5 ft 4 in

D. Isita
# 20 D. Isita

Bolivija

22 godina

D. Mensú

Dominikanska Republika

20 godina

L. Velasco

Bolivija

22 godina

Bruno Silva

Brazil

33 godina · 172 kg · 6 ft 2 in

Matheus Alves

Brazil

31 godina · 202.8 kg · 6 ft 1 in

S. Justiniano

Bolivija

30 godina

Fabricio Suarez
# 19 F. Suarez

Bolivija

21 godina · 156.5 kg · 5 ft 9 in

Mineiro
# 77 Mineiro

Brazil

28 godina · 174.2 kg · 5 ft 11 in

Statistika

Royal Pari FC Player Statistics

ImeA
Golmani
A. Mendez Salcedo Diego 3150353500100300
I. Hurtado 00000900100
I. Pena 27033002800000
Defanzivci
Y. Quiñónes 28613333030001130
J. Pérez 13432315841710310
E. Soza 1712201200000
S. Gil 3063363608112700
R. Cadima 1802200600000
J. Chavez 271010100100
M. Bonilla 743157802401401
Vezni igrači
L. Rodriguez 261010100000
Thiago Ribeiro 2855323202000800
D. Romero 901100100000
D. Flores 10051713451500301
A. Moreno 177030228181400900
B. Guzmán 221010100001
A. Zurita 138128141462301300
Napadači
Y. Yanique 932110300100
D. Isita 18142211400000
D. Mensú 4148353600200
L. Velasco 409114731400100
Bruno Silva 2497252700001
Matheus Alves 17722320310382500
S. Justiniano 1124271314112232300
F. Suarez 17972521510100
Mineiro 1077171168620500

Transfer

Royal Pari FC Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer Iz
Transfer Iz
E. Orfano
01 јануар 25
01 јануар 25Boca UnidosFree
O. García
18 фебруар 25
18 фебруар 25CoopsolFree
A. Ribera Castillo Juan
20 јануар 25
20 јануар 25GVSJFree
T. Moriceau
29 јануар 25
29 јануар 25The StrongestFree
B. Ubah
01 јануар 25
01 јануар 25IndependienteFree
J. Flores
01 јануар 25
01 јануар 25The Strongest-
L. Crescencio
22 јануар 25
22 јануар 25GVSJFree
C. Padilla
17 јануар 25
17 јануар 25Blooming-
S. Peña
30 јануар 25
30 јануар 25GVSJ-

O Royal Pari FC

Stadion  Estadio Ramón Aguilera Costas
Kapacitet  38,000
Trener  D. De la Torre

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android