REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:

R. Wallonia Walhain

Belgija
Igrači
Statistika
Info
Nisu pronađeni podaci.

Igrači

R. Wallonia Walhain - Odred

Golmani

C. Couchie

Belgija

44 godina

B. Legrand

Belgija

33 godina

R. Pleetinck

Belgija

27 godina

S. Demolder

Belgija

30 godina

Defanzivci

M. Larotonda

Belgija

32 godina

C. Schauwers

Belgija

43 godina

A. Kano

Belgija

37 godina

M. Alaerts

Belgija

32 godina

T. Steens

Belgija

31 godina

A. Achie

Belgija

39 godina

Vezni igrači

J. Neuville

Belgija

32 godina

D. Grazzini

Belgija

32 godina

P. Rybaczuk

Belgija

32 godina

E. Dehon

Belgija

37 godina

T. Lempereur

Belgija

29 godina

A. Salles

Belgija

42 godina

Napadači

M. Roulez

Belgija

33 godina

A. Fabry

Belgija

33 godina

C. Moors

Belgija

37 godina

M. Mouton

Belgija

37 godina

Statistika

R. Wallonia Walhain Player Statistics

ImeA
Golmani
C. Couchie 279232320200700
B. Legrand 314431000000
R. Pleetinck 134211000000
S. Demolder
Defanzivci
M. Larotonda 65916511300210
C. Schauwers 243027270001600
A. Kano 2760313101001000
M. Alaerts 115217143400500
T. Steens 90110000100
A. Achie 1161221210200510
Vezni igrači
J. Neuville 291235332501500
D. Grazzini 62818711701300
P. Rybaczuk 54303000200
E. Dehon 1848282171502200
T. Lempereur 1015191361001100
A. Salles 251129281103310
Napadači
M. Roulez 17443218149014200
A. Fabry 73121714601200
C. Moors 1770261971107500
M. Mouton 271631310207700

O R. Wallonia Walhain

Osnovan  1941
Stadion  Stade des Boscailles
Kapacitet  2,300
Trener  T. Blindenbergh

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android