REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Le Pontet US

US Le Pontet Grand Avignon 84

Francie
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

US Le Pontet Grand Avignon 84 - Tým

Brankáři

Romain Allegre

Francie

Junior Ndandani Mbandza

Gabon

33 let

Christophe Colin

Francie

Elyes Medani

Francie

Fabio Lopes Dos Santos

Francie

34 let

Obránci

D. Koré

Pobřeží slonoviny

29 let · 6 ft 0 in

F. Masunda

Francie

30 let · 176.4 lb · 6 ft 3 in

Mansour Assoumani

Francie

43 let · 172 lb · 6 ft 2 in

H. Sbaï

Francie

26 let

Tanguy Koffi Koffi

Francie

33 let

Loïc Assen A Zang

Francie

27 let

Dylan Mazouni

Francie

Dylan Deniau

Francie

Mohamed Cabrane

Maroko

34 let

Guy Pellet

Francie

34 let · 5 ft 10 in

Colin Peyron

Francie

Střední záložníci

M. Touzghar

Francie

25 let

Anthony Lautier-Hude
Yamin Dendani

Francie

28 let

Brahim El Marbouh

Francie

32 let

Sofiane Anarés

Francie

29 let

Yaël Bekhti

Francie

30 let

Nadir Chelbab

Francie

34 let · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Mahamadou Traore

Francie

34 let · 5 ft 10 in

Maxence Medjelled

Francie

31 let

Útočníci

Aurélien Léger

Francie

31 let · 138.9 lb · 5 ft 7 in

Mathieu Carta

Francie

31 let

Karim Bouzenna

Francie

31 let

S. Mouhammadou

Kamerun

31 let · 141.1 lb · 5 ft 7 in

Saifoudine Sanali

Komorské ostrovy

31 let

Fahad Tarek Bouazzaoui

Francie

35 let

Hamza Abdoune

Maroko

Julien Greco

Francie

40 let

S. Mbida

Kamerun

36 let

Statistiky

US Le Pontet Grand Avignon 84 Player Statistics

JménoA
Brankáři
R. Allegre 0000010000
J. Ndandani Mbandza 128115150160001
C. Colin 90110000000
E. Medani 334431030000
F. Lopes Dos Santos 5437610120000
Obránci
D. Koré 104512120110100
F. Masunda 413550101310
M. Assoumani 216024240001300
H. Sbaï 312431010100
T. Koffi 605972220300
L. Assen A Zang 263532240000
D. Mazouni 36202060000
D. Deniau 453642030400
M. Cabrane 464651150300
G. Pellet 580770200400
C. Peyron 192321020000
Střední záložníci
M. Touzghar 257532331100
A. Lautier-Hude 2339181140000
Y. Dendani 87315965100400
B. El Marbouh 363743130100
S. Anarés 213024240202300
Y. Bekhti 142417161310500
N. Chelbab 6491174344300
M. Traore 100614131510101
M. Medjelled 800990101000
Útočníci
A. Léger 116617143741000
M. Carta 7721385461300
K. Bouzenna 127415150301500
S. Mouhammadou 4541046461000
S. Sanali 5110100000
F. Bouazzaoui 98014113432400
H. Abdoune 138312030100
J. Greco 4261046390000
S. Mbida 132716151412300

Přestupy

US Le Pontet Grand Avignon 84 Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
S. Mouhammadou
01 ledna 19
01 ledna 19Endoume-
H. Sbaï
01 ledna 19
01 ledna 19Arles-
Přestupy ven
B. Hridouch
01 února 19
01 února 19Granville-

US Le Pontet Grand Avignon 84 - Info

Založeno  1980
Stadion  Stade de Fargues
Kapacita  1,500
Trenér  A. Falette

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android