REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Excel Mouscron

Royal Excelsior Mouscron

Belgie
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Kde sledovat Royal Excelsior Mouscron

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Royal Excelsior Mouscron působí v těchto soutěžích: Jupiler Pro League, Přátelské utkání, Belgian Cup a Challenger Pro League. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Hráči

Royal Excelsior Mouscron - Tým

Brankáři

Martin Delavalee

Belgie

18 let · 185.2 lb · 6 ft 0 in

P. Mandanda

Demokratická republika Kongo

32 let · 172 lb · 6 ft 0 in

Nick Gillekens

Belgie

26 let · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Obránci

Jeremy Taravel

Francie

35 let · 187.4 lb · 6 ft 3 in

Tresor Matanda

Belgie

E. Nzau-Mavinga

Belgie

19 let

S. Bendriss

Algérie

19 let · 5 ft 11 in

L. Henry
# 24 L. Henry

Belgie

20 let · 6 ft 2 in

A. Gueye

Senegal

22 let · 6 ft 0 in

Eric Bocat
# 77 E. Bocat

Francie

22 let · 156.5 lb · 5 ft 11 in

Ismael Sow
# 65 I. Sow

Francie

21 let · 5 ft 9 in

D. Mohamed

Francie

33 let · 154.3 lb · 5 ft 11 in

F. Duplus

Francie

32 let · 160.9 lb · 5 ft 10 in

M. Angiulli

Belgie

26 let · 6 ft 0 in

Střední záložníci

Noam Mayoka-Tika

Belgie

18 let · 154.3 lb · 6 ft 0 in

M. Laloux
# 18 M. Laloux

Belgie

20 let

T. Robert
# 20 T. Robert

Belgie

18 let

C. Lepoint

Belgie

37 let · 185.2 lb · 6 ft 2 in

J. Pierret

Belgie

21 let · 5 ft 9 in

L. Franssen

Belgie

18 let

A. Giunta
# 39 A. Giunta

Belgie

21 let

C. Tainmont

Francie

36 let · 167.6 lb · 6 ft 0 in

C. Diandy
# 25 C. Diandy

Senegal

31 let · 169.8 lb · 6 ft 1 in

William Simba
# 40 W. Simba

Belgie

21 let

Calvin Dekuyper

Belgie

22 let · 6 ft 2 in

J. Carcela

Belgie

22 let · 149.9 lb · 5 ft 11 in

J. Bourdouxhe

Belgie

31 let · 5 ft 8 in

M. Vroman
# 19 M. Vroman

Francie

20 let · 5 ft 10 in

T. Robert
# 99 T. Robert

Francie

21 let · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Marko Bakic
# 88 M. Bakic

Černá Hora

28 let · 172 lb · 6 ft 1 in

Útočníci

O. Myny
# 32 O. Myny

Belgie

27 let · 147.7 lb · 5 ft 10 in

H. Gnohéré

Francie

34 let · 207.2 lb · 6 ft 0 in

J. Moné
# 13 J. Moné

Belgie

20 let

T. Chevalier

Francie

34 let · 169.8 lb · 5 ft 10 in

B. Dione
# 17 B. Dione

Belgie

25 let · 5 ft 5 in

Virgiliu Postolachi

Moldavsko

22 let · 172 lb · 6 ft 2 in

Statistiky

Royal Excelsior Mouscron Player Statistics

JménoA
Brankáři
M. Delavalee 441010500000
P. Mandanda 76699011600000
N. Gillekens 1710191900700200
Obránci
J. Taravel 1927222200000610
T. Matanda 00000100000
E. Nzau-Mavinga 611101000000
S. Bendriss 00000100000
L. Henry 00000200000
A. Gueye 2805412100100
E. Bocat 2089252324211200
I. Sow 1742201100000
D. Mohamed 2103252414111300
F. Duplus 1791212013120300
M. Angiulli 1439201643600610
Střední záložníci
N. Mayoka-Tika 1183120300100
M. Laloux 1414131400000
T. Robert 00000100000
C. Lepoint 2064252414122901
J. Pierret 00000100000
L. Franssen 00000200000
A. Giunta 21882621000100
C. Tainmont 18632423117132700
C. Diandy 829159631210200
W. Simba 43593611200400
C. Dekuyper 4811541141900100
J. Carcela 10622012811850201
J. Bourdouxhe 5481851321900210
M. Vroman 4111631311300000
T. Robert 463031600000
M. Bakic 14551919013010400
Útočníci
O. Myny 16542320310303610
H. Gnohéré 245112921800300
J. Moné 00000100000
T. Chevalier 2238252506058300
B. Dione 172020300000
V. Postolachi 2627252800100

Přestupy

Royal Excelsior Mouscron Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
S. Tabekou
01 července 22
01 července 22Manisa FK-
Přestupy ven
F. Olinga
03 ledna 22
03 ledna 22Rio Ave-
I. Sow
01 července 22
01 července 22Bordeaux-
Y. Bouché
10 ledna 22
10 ledna 22Jammerbugt-
R. Lucas
18 ledna 22
18 ledna 22Charleroi-

Royal Excelsior Mouscron - Info

Založeno  1964
Trenér  J. Jeunechamps

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android