REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Fyn

FC Fyn

Dania
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
Brak danych.

Zawodnicy

FC Fyn - Kadra

Bramkarze

Christian Gjørtsvang

Dania

34 lata

L. Sømmergaard

Dania

39 lata · 6 ft 2 in

Obrońcy

Jens Mårtensen

Dania

39 lata · 6 ft 0 in

M. Williams

Trynidad i Tobago

36 lata · 187.4 funt · 6 ft 0 in

Tim Monrad Langkilde

Dania

35 lata

Mads Lier

Dania

33 lata

Pomocnicy

Mathias Just Nortvig

Dania

36 lata

Kristopher Jensen

Dania

33 lata

Jacob Mouritsen

Dania

39 lata

Mark Kongstedt

Dania

31 lata

Jakob Rasmussen

Dania

39 lata · 174.2 funt · 5 ft 9 in

C. Bannis

Dania

34 lata

Paul Jatta

Gambia

35 lata · 167.6 funt · 5 ft 10 in

Tommy Knudsen

Dania

44 lata · 174.2 funt · 6 ft 0 in

Atakujący

Morten Jacobsen

Dania

39 lata

Mads Overgaard

Dania

41 lata

Kenneth Larsen

Dania

38 lata

Felix Andersen

Holandia

37 lata

Jesper Kjærulff

Dania

43 lata · 180.8 funt · 6 ft 1 in

Statsy

FC Fyn Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
C. Gjørtsvang 000001900000
L. Sømmergaard 1710191900000000
Obrońcy
J. Mårtensen 1709191901010500
M. Williams 5108621200310
T. Langkilde 00000100000
M. Lier 54186221000101
Pomocnicy
M. Nortvig 41010100000
K. Jensen 5220201300000
J. Mouritsen 5231641231500100
M. Kongstedt 425105531100400
J. Rasmussen 1500171703050300
C. Bannis 9221111300100
P. Jatta 4185502000100
T. Knudsen 1105131304110200
Atakujący
M. Jacobsen 00000000000
M. Overgaard 779178941040100
K. Larsen 6108712120200
F. Andersen 00000100000
J. Kjærulff 1412171708130200

Transfery

FC Fyn Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer z
Transfer z
R. Nautrup
01 stycznia 13
01 stycznia 13Skive-
P. Lund
22 marca 13
22 marca 13SoundersFree

O FC Fyn

Utworzony  2006
Stadion  TRE-FOR Park
Pojemność  15,790
Menedżer  J. Tollefsen

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida