REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Grimsby Town

Grimsby Town FC

Anglie
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Grimsby Town FC directly. We publish Grimsby Town FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Grimsby Town FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat Grimsby Town FC

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Grimsby Town FC působí v těchto soutěžích: FA Cup, EFL Cup, Přátelské utkání, EFL League Two a EFL Trophy. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Hráči

Grimsby Town FC - Tým

Brankáři

Christy Pym
# 31 C. Pym

Severní Irsko

31 let · 154.3 lb · 6 ft 0 in

Sebastian Auton
# 41 S. Auton

Anglie

19 let

Harvey Cartwright

Anglie

24 let · 180.8 lb · 6 ft 3 in

Obránci

David Turi Geza

Faerské ostrovy

25 let · 6 ft 0 in

Edon Pruti
# 26 E. Pruti

Albánie

24 let

Maldini Kacurri

Albánie

21 let · 185.2 lb · 6 ft 0 in

Joe Foulkes

Anglie

23 let · 6 ft 1 in

Jayden Sweeney

Anglie

24 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Reece Staunton

Irská republika

24 let · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Cameron McJannet

Anglie

28 let · 5 ft 8 in

Sam Lavelle

Skotsko

30 let · 167.6 lb · 6 ft 2 in

Harvey Rodgers

Anglie

29 let · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Doug Tharme
# 24 D. Tharme

Anglie

27 let · 172 lb · 6 ft 0 in

Střední záložníci

Mark Shelton

Anglie

30 let · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Fin Cartwright

Anglie

19 let · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Henry Brown
# 23 H. Brown

Anglie

19 let

Ryley Reynolds

Anglie

21 let · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Kieran Green

Anglie

29 let · 172 lb · 6 ft 0 in

Cian Doyle

Irská republika

21 let

Jamie Walker

Skotsko

33 let · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Útočníci

Josh Andrews

Anglie

24 let · 6 ft 3 in

Charles Vernam
# 30 C. Vernam

Anglie

30 let · 163.1 lb · 5 ft 6 in

Andy Cook
# 39 A. Cook

Anglie

35 let · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Sonny Finch
# 10 S. Finch

Anglie

21 let

Iwan Morgan

Wales

20 let · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Alex Graham
# 36 A. Graham

Anglie

? let

Justin Amaluzor

Anglie

29 let

Elliot Smith
# 35 E. Smith

Anglie

18 let

Statistiky

Grimsby Town FC Player Statistics

JménoA
Brankáři
C. Pym 149317170001
S. Auton
H. Cartwright
Obránci
D. Turi Geza 211531301060
E. Pruti
M. Kacurri 1559171701040
J. Foulkes
J. Sweeney 1620252323230
R. Staunton 2425393271820
C. McJannet 4059454502150
S. Lavelle 501660000
H. Rodgers 3847444403270
D. Tharme 94212120010
Střední záložníci
M. Shelton
F. Cartwright
H. Brown 17211000
R. Reynolds
K. Green 33834140111651
C. Doyle
J. Walker 1845403194430
Útočníci
J. Andrews
C. Vernam 2754403649820
A. Cook 1637232128240
S. Finch
I. Morgan
A. Graham
J. Amaluzor
E. Smith

Přestupy

Grimsby Town FC Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
M. Shelton
31 srpna 2026
31 srpna 2026York CityHostování
J. Andrews
30 června 2026
30 června 2026GillinghamVolný hráč
H. Cartwright
27 července 2026
27 července 2026HullHostování
J. Foulkes
30 června 2026
30 června 2026KidderminsterVolný hráč
S. Finch
23 srpna 2026
23 srpna 2026South ShieldsTransfer
I. Morgan
06 srpna 2026
06 srpna 2026BrentfordTransfer
F. Cartwright
31 srpna 2026
31 srpna 2026MiddlesbroughHostování
H. Brown
02 dubna 2026
02 dubna 2026GainsboroughNávrat z hostování
R. Reynolds
13 srpna 2026
13 srpna 2026Notts CountyHostování
C. Doyle
26 července 2026
26 července 2026BrayTransfer
E. Pruti
30 června 2026
30 června 2026SuttonTransfer
Přestupy ven
T. Warren
29 června 2026
29 června 2026Solihull MoorsVolný hráč
G. McEachran
29 června 2026
29 června 2026ChesterfieldVolný hráč
J. Smith
29 června 2026
29 června 2026BarnsleyNávrat z hostování
J. Svanthorsson
29 června 2026
29 června 2026KR ReykjavikVolný hráč
D. Burns
09 července 2026
09 července 2026Derry City-
C. Oduor
30 května 2026
30 května 2026Bradford CityNávrat z hostování
J. Soonsup-Bell
24 července 2026
24 července 2026Port MTI FCVolný hráč
E. Khouri
29 června 2026
29 června 2026Khouri EvanVolný hráč
T. Sellars-Fleming
30 května 2026
30 května 2026HullNávrat z hostování
J. Kabia
05 srpna 2026
05 srpna 2026Leyton OrientTransfer

Grimsby Town FC - Info

Založeno  1878
Stadion  Blundell Park
Kapacita  9,546
Trenér  David Artell

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android