Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Uçankuş TV

Uçankuş TV

Turecko
Program
Satelity
Info

Uçankuş TV - TV program a živé vysílání

V současné době nejsou na Uçankuş TV naplánovány žádné nadcházející fotbalové zápasy.

Výpisy jsou pravidelně aktualizovány. Brzy se na ně prosím podívejte.

Chybí nám nějak fotbalové zápasy pro Uçankuş TV? Pokud ano, dejte nám prosím vědět .

 

Satelity

Uçankuş TV - Na jakých satelitech je k dispozici?

PoziceSatelitFrekvenceSymbolSystémŠifrování
7.0°EEutelsat 7CIrdeto
11678 H30000, 5/6DVB-S2, QPSK, MPEG-4, HDIrdeto
42.0°ETürksat 3A
11509 H30000, 2/3DVB-S, MPEG-2
42.0°ETürksat 4A
12083 H13750, 2/3DVB-S2, 8PSK, MPEG-4, HD
12245 H27500, 5/6DVB-S2, 8PSK, MPEG-4, HD
12588 V22500, 3/4DVB-S, MPEG-2
18669 L22500, 3/4DVB-S, MPEG-2

Info

Uçankuş TV - Historie, pokrytí, funkce

Uçankus TV je turecký televizní kanál, který vlastní a provozuje Can Tanriyar. Kanál byl spuštěn 8. září 2014 a rychle si získal popularitu v zemi díky svému přístupu k novinkám a dalším tématům.

V průběhu let nabízel Uçankus TV širokou škálu pořadů, včetně zpravodajských relací, aktuálních událostí, soutěžních pořadů, zahraničních seriálů, zábavných pořadů, dětských programů, magazínových show, kulturních programů, sportovních přenosů a dalšího.

Pokud jde o sport, Uçankus TV se převážně zaměřil na fotbalové dění v zemi prostřednictvím sestřihů. Navíc se kanál soustředil také na hráče, kteří působí v dalších evropských zemích, aby zvýšil své pokrytí. Na tomto kanálu byly rovněž pokryty disciplíny jako jezdecké soutěže a basketbal.

Uçankus TV byl spuštěn jako kanál ve standardním rozlišení, ale ke konci 2010. let se objevil také kanál ve vysokém rozlišení. Zatímco obě verze jsou stále k dispozici, HD možnost si osvojila většina placených televizních služeb v zemi. Uçankus TV je také dostupný v zemích jako USA, a v některých afrických a evropských zemích.
Odmítnutí odpovědnosti za obsah:

Zveřejněné seznamy živých, opakovaných a na vyžádání dostupných zápasů a programů na tomto webu jsou vysílány oficiálními držiteli práv. Jsou k dispozici na různých platformách, jako jsou TV, rádio, kabelová televize, satelitní vysílání, IPTV, mobilní a desktopové aplikace. Kde je to možné, poskytneme odkazy na streamování událostí dostupné na platformách poskytovaných oficiálními vysílateli. Prosím, uvědomte si, že v mnoha případech bude vyžadována digitální předplatné nebo ověření uživatele u televizního nebo internetového poskytovatele. Snažíme se poskytnout co nejpřesnější a nejpodrobnější informace o vysílání. Nicméně, vysílací programy mohou být kdykoli změněny. Pokud naleznete nesprávné nebo chybějící informace, prosím, dajte nám vědět.

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android