REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Antalyaspor

Antalyaspor Kulübü

Turecko
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Antalyaspor Kulübü directly. We publish Antalyaspor Kulübü TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Antalyaspor Kulübü matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat Antalyaspor Kulübü

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Antalyaspor Kulübü působí v těchto soutěžích: Süper Lig, Přátelské utkání, Turecký Superpohár, 1. Lig a Turecký pohár. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Süper Lig
beIN Sports, Fanatiz, fuboTV, Digiturk Play

Hráči

Antalyaspor Kulübü - Tým

Brankáři

Julian
# 1 Julian

Španělsko

35 let · 200.6 lb · 6 ft 4 in

Kagan Arican
# 99 K. Arican

Turecko

20 let · 6 ft 1 in

Fotis Pseftis

Řecko

23 let · 189.6 lb · 6 ft 3 in

Dogukan Ozkan
# 13 D. Ozkan

Turecko

26 let · 165.3 lb · 6 ft 1 in

Abdullah Yigiter

Turecko

26 let · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Obránci

Bunyamin Balci

Turecko

26 let · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Bugra Tivsiz Ensar

Turecko

19 let

Samet Karakoc

Ázerbájdžán

23 let

Ege Izmirli

Turecko

18 let

Francis Nzaba
# 15 F. Nzaba

23 let · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Arif Kocaman

Turecko

23 let · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Guray Vural
# 11 G. Vural

Turecko

38 let · 143.3 lb · 5 ft 9 in

Mert Yilmaz
# 27 M. Yilmaz

Turecko

27 let · 136.7 lb · 5 ft 8 in

Veysel Sari
# 89 V. Sari

Turecko

38 let · 172 lb · 6 ft 0 in

Paal Kenneth

Surinam

29 let · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Erdogan Yesilyurt

Turecko

32 let · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Střední záložníci

Hasan Urkmez
# 92 H. Urkmez

Turecko

19 let · 5 ft 8 in

Pedrinho
# 14 Pedrinho

Portugalsko

33 let · 149.9 lb · 5 ft 6 in

Ramzi Safuri

Izrael

30 let

Samet Yalcin
# 18 S. Yalcin

Turecko

32 let

Sander van de Streek

Nizozemsko

33 let · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Yakub Ilcin
# 20 Y. Ilcin

Turecko

17 let

Soner Dikmen

Turecko

33 let · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Jesper Ceesay
# 35 J. Ceesay

Gambie

25 let · 6 ft 3 in

Omer Beyaz

Turecko

23 let · 143.3 lb · 5 ft 7 in

Dario Saric
# 88 D. Saric

Bosna a Hercegovina

29 let · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Útočníci

Dogukan Sinik
# 70 D. Sinik

Turecko

27 let · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Nuno Da Costa

Kapverdské ostrovy

35 let · 154.3 lb · 6 ft 0 in

Arda Altun
# 81 A. Altun

Turecko

19 let

Bachir Gueye
# 24 B. Gueye

Senegal

23 let

Ahmet Sagat
# 23 A. Sagat

Německo

30 let · 6 ft 1 in

Statistiky

Antalyaspor Kulübü Player Statistics

JménoA
Brankáři
Julian 180220000
K. Arican
F. Pseftis 492660000
D. Ozkan
A. Yigiter 228321000
Obránci
B. Balci 89310100020
B. Tivsiz Ensar 6949811010
S. Karakoc 8551091010
E. Izmirli
F. Nzaba 5607701020
A. Kocaman
G. Vural 4817612131
M. Yilmaz
V. Sari 111550010
P. Kenneth
E. Yesilyurt 346862000
Střední záložníci
H. Urkmez
Pedrinho 758990120
R. Safuri 458660010
S. Yalcin 635231000
S. van de Streek 804101004110
Y. Ilcin 188743100
S. Dikmen 5959901010
J. Ceesay 216422010
O. Beyaz 193541010
D. Saric
Útočníci
D. Sinik 321752200
N. Da Costa 4375501100
A. Altun 27110000
B. Gueye 13110000
A. Sagat 3298442000

Přestupy

Antalyaspor Kulübü Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
G. Vural
09 července 2026
09 července 2026Igdir FKVolný hráč
Pedrinho
29 července 2026
29 července 2026CorumVolný hráč
N. Da Costa
01 září 2026
01 září 2026BasaksehirVolný hráč
A. Sagat
13 srpna 2026
13 srpna 2026Kocaelispor-
D. Ozkan
29 června 2026
29 června 2026Yesil Yalova FKNávrat z hostování
O. Beyaz
25 srpna 2026
25 srpna 2026BasaksehirVolný hráč
R. Gulerce
29 června 2026
29 června 2026AmasyasporNávrat z hostování
A. Kocaman
28 srpna 2026
28 srpna 2026KayserisporVolný hráč
F. Pseftis
30 srpna 2026
30 srpna 2026LuganoHostování
F. Nzaba
20 července 2026
20 července 2026Basaksehir-
S. Yalcin
27 srpna 2026
27 srpna 2026KocaelisporVolný hráč
Přestupy ven
N. Storm
01 září 2026
01 září 2026WesterloTransfer
G. Dzhikiya
29 června 2026
29 června 2026Lokomotiv MoscowVolný hráč
Y. Boli
26 září 2026
26 září 2026Qatar SCVolný hráč
L. Giannetti
29 června 2026
29 června 2026Newells Old BoysVolný hráč
B. Ozturk
29 června 2026
29 června 2026EroksporVolný hráč
A. Omur
29 června 2026
29 června 2026HullNávrat z hostování
A. Dadakdeniz
05 února 2026
05 února 2026SakaryasporVolný hráč
H. Turkmen
29 června 2026
29 června 2026Turkmen HuseyinVolný hráč
S. Ballet
08 srpna 2026
08 srpna 2026AmedsporTransfer
A. Demirbilek
04 února 2026
04 února 2026Fenerbahce U19-
K. Kayaarasi
03 srpna 2026
03 srpna 2026BodrumsporTransfer

Antalyaspor Kulübü - Info

Založeno  1966
Stadion  Antalya Stadyumu
Kapacita  33,032
Trenér  Osman Ozkoylu

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android