REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Pasching

FC Juniors OÖ

Avusturya
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

FC Juniors OÖ - Kadro

Kaleciler

Lukas Jungwirth

Avusturya

18 yıl · 5 ft 9 in

Tobias Lawal

Avusturya

22 yıl · 185.2 lb · 6 ft 4 in

F. Gruber
# 33 F. Gruber

Avusturya

19 yıl · 6 ft 2 in

Nikolas Polster

Avusturya

19 yıl · 180.8 lb · 6 ft 1 in

C. Entfellner

Avusturya

18 yıl · 6 ft 2 in

Defans

Sebastian Wimmer
# 18 S. Wimmer

Avusturya

28 yıl · 174.2 lb · 6 ft 1 in

S. Kapsamer

Avusturya

19 yıl · 154.3 lb · 5 ft 11 in

Moritz Wurdinger

Avusturya

20 yıl · 6 ft 0 in

E. Softić

Avusturya

20 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

E. Wild
# 32 E. Wild

İsviçre

22 yıl · 145.5 lb · 5 ft 9 in

S. Radulovic

Avusturya

20 yıl · 163.1 lb · 5 ft 9 in

J. Philipsky

Avusturya

19 yıl · 6 ft 2 in

Lukas Burgstaller

Avusturya

19 yıl · 6 ft 0 in

S. Schwarz

Avusturya

19 yıl · 5 ft 9 in

Orta Saha

Luca Wimhofer

Avusturya

18 yıl · 6 ft 3 in

R. Vicol
# 39 R. Vicol

Avusturya

18 yıl · 5 ft 8 in

Florian Aigner
# 24 F. Aigner

Avusturya

20 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Fredy Valencia

Kolombiya

20 yıl · 167.6 lb · 5 ft 11 in

Marco Kadlec
# 23 M. Kadlec

Avusturya

22 yıl · 156.5 lb · 6 ft 0 in

D. Kovacevic

Avusturya

22 yıl · 154.3 lb · 5 ft 11 in

M. Sulejmanović

Avusturya

24 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

A. Michlmayr

Avusturya

19 yıl · 5 ft 9 in

Dominik Weixelbraun

Avusturya

18 yıl · 5 ft 10 in

Ibrahima Drame
# 11 I. Drame

Senegal

20 yıl · 134.5 lb · 5 ft 5 in

Metehan Altunbas

Türkiye

19 yıl · 160.9 lb · 6 ft 0 in

Alexander Mayr
# 37 A. Mayr

Avusturya

19 yıl · 5 ft 8 in

Eduard Haas
# 9 E. Haas

Avusturya

19 yıl

Adam Griger
# 28 A. Griger

Slovakya

18 yıl · 178.6 lb · 6 ft 4 in

Oyuncular

David Jaunegg

Avusturya

19 yıl · 6 ft 2 in

İstatistikler

FC Juniors OÖ Player Statistics

İsimA
Kaleciler
L. Jungwirth 9011111011200001
T. Lawal 6307700000000
F. Gruber 13521101100100
N. Polster 1034121110601100
C. Entfellner 00000000000
Defans
S. Wimmer 1022121110220300
S. Kapsamer 13632316781102000
M. Wurdinger 2310272613101500
E. Softić 1359171432300400
E. Wild 980131123200300
S. Radulovic 58615695920200
J. Philipsky 66413946800400
L. Burgstaller 441010700000
S. Schwarz 712020600100
Orta Saha
L. Wimhofer 2014220300200
R. Vicol 1935232300000
F. Aigner 1378080800000
F. Valencia 21662925411400600
M. Kadlec 1038131304024000
D. Kovacevic 00000000000
M. Sulejmanović 892131033300000
Forvetler
A. Michlmayr 18882921812833400
D. Weixelbraun 19092826222282400
I. Drame 63113766640300
M. Altunbas 8982671952023310
A. Mayr 2111211111511000
E. Haas 8291510551110500
A. Griger 137423167151031000
Oyuncular
D. Jaunegg 441010900000

Transferler

FC Juniors OÖ Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
M. Kadlec
02 Şubat 22
02 Şubat 22Admira-
M. Monsberger
01 Temmuz 22
01 Temmuz 22FAC-
E. Wild
07 Şubat 22
07 Şubat 22LASKKiralık gönderildi
Giden transferler
B. Wallquist
09 Haziran 22
09 Haziran 22FACFree

FC Juniors OÖ Hakkında

Kuruluş  2007
Stadyum  Raiffeisen Arena
Kapasite  7,870
Antrenör  M. Takacs

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması