REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Chonburi

Chonburi FC

Thajsko
Zápasy
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Chonburi FC directly. We publish Chonburi FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Chonburi FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Hráči

Chonburi FC - Tým

Brankáři

Noppakun Kadtoon

Thajsko

32 let

Kevin Mendoza

Filipíny

32 let · 6 ft 2 in

Thanawat Panthong

Thajsko

22 let · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Obránci

Tristan Do
# 19 T. Do

Thajsko

33 let · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Peerapat Notchaiya

Thajsko

33 let · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Priori Wellington

Brazílie

36 let · 202.8 lb · 6 ft 4 in

Kittipong Sansanit

Thajsko

27 let · 134.5 lb · 5 ft 10 in

Nattapong Sayriya

Thajsko

34 let · 163.1 lb · 5 ft 9 in

Santiphap Channgom

Thajsko

30 let · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Jaturapat Sattham

Thajsko

27 let · 141.1 lb · 5 ft 5 in

Fellipe Jorge
# 47 F. Jorge

Brazílie

37 let · 198.4 lb · 6 ft 2 in

Linares Kike
# 2 L. Kike

Filipíny

27 let · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Střední záložníci

Channarong Promsrikaew

Thajsko

25 let · 141.1 lb · 5 ft 7 in

Richmond Darko

Ghana

23 let

Sittichok Paso
# 31 S. Paso

Thajsko

27 let

Chayathorn Tapsuvanavon

Thajsko

26 let · 136.7 lb · 5 ft 7 in

Rachata Moraksa

Thajsko

26 let · 145.5 lb · 5 ft 9 in

Saharat Sontisawat

Thajsko

28 let · 154.3 lb · 5 ft 6 in

Chaowat Veerachart

Thajsko

30 let · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Útočníci

Korrawit Tasa
# 11 K. Tasa

Thajsko

26 let · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Tomoyuki Doi
# 17 T. Doi

Japonsko

29 let · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Ryoma Ito
# 41 R. Ito

Japonsko

27 let

Yotsakorn Burapha

Thajsko

21 let · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Stenio Junior
# 18 S. Junior

Brazílie

35 let · 174.2 lb · 5 ft 10 in

Negueba
# 10 Negueba

Brazílie

34 let · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Murillo Dennis

Brazílie

34 let · 211.6 lb · 6 ft 1 in

Statistiky

Chonburi FC Player Statistics

JménoA
Brankáři
N. Kadtoon
K. Mendoza 180220000
T. Panthong
Obránci
T. Do 76220000
P. Notchaiya 139220010
P. Wellington 85110000
K. Sansanit
N. Sayriya 10101000
S. Channgom 135211000
J. Sattham
F. Jorge 180220000
L. Kike 180220010
Střední záložníci
C. Promsrikaew 55211000
Richmond Darko
S. Paso
C. Tapsuvanavon 10101000
R. Moraksa
S. Sontisawat 111220000
C. Veerachart 59110010
Útočníci
K. Tasa 54220000
T. Doi 28110000
R. Ito 81110000
Y. Burapha 170220000
S. Junior 1802201010
Negueba 180220010
M. Dennis 782111000

Přestupy

Chonburi FC Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
M. Dennis
21 července 2026
21 července 2026Nakhon Ratchasima FCVolný hráč
Negueba
02 srpna 2026
02 srpna 2026RatchaburiVolný hráč
T. Do
21 července 2026
21 července 2026Muang Thong UtdVolný hráč
S. Junior
30 června 2026
30 června 2026Rayong FCVolný hráč
P. Notchaiya
21 července 2026
21 července 2026KanchanaburiVolný hráč
P. Wellington
21 července 2026
21 července 2026Ayutthaya UtdVolný hráč
C. Veerachart
21 července 2026
21 července 2026Pathum UnitedVolný hráč
J. Sattham
15 září 2026
15 září 2026Muang Thong UtdTransfer
K. Tasa
21 července 2026
21 července 2026Muang Thong UtdVolný hráč
T. Doi
21 srpna 2026
21 srpna 2026Pathum UnitedHostování
R. Ito
30 června 2026
30 června 2026Rayong FCVolný hráč
Přestupy ven
B. Lemdee
10 srpna 2026
10 srpna 2026Ayutthaya FCHostování
S. Bunta
10 srpna 2026
10 srpna 2026Ayutthaya FCHostování
R. Kesada
21 července 2026
21 července 2026NarathiwatHostování
P. Lekkun
21 července 2026
21 července 2026NarathiwatHostování
S. Wandee
21 července 2026
21 července 2026NarathiwatHostování
P. Nusong
21 července 2026
21 července 2026PhitsanulokHostování
T. Puntamunee
21 července 2026
21 července 2026Surat ThaniHostování
N. Chumpanya
21 července 2026
21 července 2026Burapha UnitedHostování

Chonburi FC - Info

Založeno  1997
Stadion  Chonburi UTA Stadium
Kapacita  8,680
Trenér  Witthaya Laohakul

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android