REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:

R. Wallonia Walhain

Belgia
Zawodnicy
Statsy
Info
Brak danych.

Zawodnicy

R. Wallonia Walhain - Kadra

Bramkarze

C. Couchie

Belgia

44 lata

B. Legrand

Belgia

33 lata

R. Pleetinck

Belgia

27 lata

S. Demolder

Belgia

30 lata

Obrońcy

M. Larotonda

Belgia

32 lata

C. Schauwers

Belgia

43 lata

A. Kano

Belgia

37 lata

M. Alaerts

Belgia

32 lata

T. Steens

Belgia

31 lata

A. Achie

Belgia

39 lata

Pomocnicy

J. Neuville

Belgia

32 lata

D. Grazzini

Belgia

32 lata

P. Rybaczuk

Belgia

32 lata

E. Dehon

Belgia

37 lata

T. Lempereur

Belgia

29 lata

A. Salles

Belgia

42 lata

Atakujący

M. Roulez

Belgia

33 lata

A. Fabry

Belgia

33 lata

C. Moors

Belgia

37 lata

M. Mouton

Belgia

37 lata

Statsy

R. Wallonia Walhain Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
C. Couchie 279232320200700
B. Legrand 314431000000
R. Pleetinck 134211000000
S. Demolder
Obrońcy
M. Larotonda 65916511300210
C. Schauwers 243027270001600
A. Kano 2760313101001000
M. Alaerts 115217143400500
T. Steens 90110000100
A. Achie 1161221210200510
Pomocnicy
J. Neuville 291235332501500
D. Grazzini 62818711701300
P. Rybaczuk 54303000200
E. Dehon 1848282171502200
T. Lempereur 1015191361001100
A. Salles 251129281103310
Atakujący
M. Roulez 17443218149014200
A. Fabry 73121714601200
C. Moors 1770261971107500
M. Mouton 271631310207700

O R. Wallonia Walhain

Utworzony  1941
Stadion  Stade des Boscailles
Pojemność  2,300
Menedżer  T. Blindenbergh

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida