Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zaterdag 20 jan.

  • Do
    Jan 18
  • Vr
    Jan 19
  • Za
    Jan 20
  • Zo
    Jan 21
  • Ma
    Jan 22
  • Di
    Jan 23
  • Wo
    Jan 24
  •  
?  
Engeland - Premier League 
Live + 7:30 Brighton & Hove Albion 0 - 4 Chelsea fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +10:00 Arsenal 4 - 1 Crystal Palace fuboTV, CNBC, NBCSports.com, NBC Sports…
Live +10:00 Burnley 0 - 1 Manchester United fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +10:00 Everton 1 - 1 West Bromwich Albion NBC Sports Gold, TalkSport Radio World, e…
Live +10:00 Leicester City 2 - 0 Watford NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +10:00 Stoke City 2 - 0 Huddersfield Town NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +10:00 West Ham United 1 - 1 AFC Bournemouth NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +12:30 Manchester City 3 - 1 Newcastle United fuboTV, NBC, NBCSports.com, NBC Sports Li…
Spanje - La Liga 
Live + 7:00 Espanyol 0 - 3 Sevilla fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +10:15 Atlético Madrid 1 - 1 Girona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +12:30 Villarreal 2 - 1 Levante fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +14:45 Las Palmas 2 - 1 Valencia fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Duitsland - Bundesliga 
Live + 9:30 Hoffenheim 1 - 4 Bayer Leverkusen fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, Univ…
Live + 9:30 Freiburg 2 - 1 RB Leipzig fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FO…
Live + 9:30 Borussia M'gladbach 2 - 0 Augsburg FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Mainz 05 3 - 2 Stuttgart FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Wolfsburg 1 - 3 Eintracht Frankfurt fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Sports GO,
Live +12:30 Hamburger SV 0 - 2 Köln fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Frankrijk - Ligue 1 
Live +11:00 Nantes 0 - 1 Bordeaux fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, TV5 Mo…
Live +14:00 Amiens SC 3 - 1 Guingamp fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 5
Live +14:00 Montpellier 2 - 1 Toulouse fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Rennes 1 - 0 Angers SCO fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Strasbourg 3 - 2 Dijon fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Troyes 1 - 0 Lille fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 6
Portugal - Primeira Liga 
Live +11:00 Marítimo 0 - 0 Belenenses Sport TV1, Sport TV África
Live +13:15 Benfica 3 - 0 Chaves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, BTV Online
Live +15:30 Portimonense 1 - 2 Sporting Braga Sport TV1, Sport TV África, BandSports
Florida Cup 
Live +18:00 Legia Warszawa 0 - 2 Atlético Nacional ESPN3, WatchESPN, FreeSports TV UK, ES…
Mexico - Liga MX 
Live +18:00 Querétaro 0 - 0 Tigres UANL fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Live +18:00 Cruz Azul 0 - 0 León fuboTV, Univision Deportes, UniMás, Fanatiz
Live +20:00 Monterrey 0 - 0 Tijuana fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Live +20:06 Pachuca 3 - 1 Lobos BUAP ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +22:00 Necaxa 1 - 3 Guadalajara fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
België - Pro League 
Live +12:00 Standard Liège 3 - 2 AS Eupen Eleven Sports Network, Foot+, Arena Spor…
Live +14:00 KV Oostende 2 - 1 Kortrijk Proximus 11, Play Sports 4, VOOsport 2
Live +14:00 Waasland-Beveren 3 - 1 Sint-Truiden DAZN, Proximus 11, Play Sports 3
Live +14:30 Mechelen 0 - 2 Zulte-Waregem Proximus 11, Play Sports 1, VOOsport 4
Brazilië - Campeonato Paulista A1 
Live +13:30 Mirassol 0 - 0 São Bento LAOLA1.TV, Viaplay Denmark, Viaplay S…
Live +16:00 São Paulo 0 - 0 Novorizontino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, PFC Intern…
Live +18:00 Ferroviária 1 - 1 Ituano SporTV 3
El Salvador - Primera División 
Live +16:00 Pasaquina 1 - 1 FAS
Live +20:00 Isidro Metapán 0 - 1 Alianza Telecentro
Live +20:00 Sonsonate 1 - 1 Dragón
Engeland - Championship 
Live +10:00 Aston Villa 3 - 1 Barnsley ESPN3, WatchESPN, iFollow, AVTV
Live +10:00 Bolton Wanderers 1 - 1 Ipswich Town iFollow
Live +10:00 Fulham 6 - 0 Burton Albion iFollow, fulhamfctv
Live +10:00 Leeds United 3 - 4 Millwall iFollow, LUTV
Live +10:00 Norwich City 1 - 2 Sheffield United iFollow
Live +10:00 Preston North End 1 - 1 Birmingham City iFollow, BluesTV
Live +10:00 Queens Park Rangers 0 - 3 Middlesbrough QPR+
Live +10:00 Reading 0 - 1 Brentford iFollow
Live +10:00 Sunderland 1 - 0 Hull City
Live +10:00 Wolverhampton Wanderers 0 - 2 Nottingham Forest iFollow, Wolves TV
Live +12:30 Sheffield Wednesday 0 - 0 Cardiff City ESPN3, WatchESPN, DAZN, SportsMax, DAZN
Engeland - League One 
Live Uitgest. Rochdale vs Southend United iFollow
Live +10:00 AFC Wimbledon 2 - 0 Blackpool iFollow
Live +10:00 Bristol Rovers 3 - 1 Bradford City iFollow
Live +10:00 Charlton Athletic 3 - 1 Walsall iFollow
Live +10:00 Fleetwood Town 1 - 2 Blackburn Rovers iFollow
Live +10:00 Northampton Town 2 - 1 Milton Keynes Dons iFollow
Live +10:00 Oxford United 1 - 2 Bury iFollow
Live +10:00 Peterborough United 3 - 0 Oldham Athletic iFollow
Live +10:00 Plymouth Argyle 1 - 3 Wigan Athletic iFollow
Live +10:00 Rotherham United 1 - 0 Portsmouth iFollow
Live +10:00 Scunthorpe United 1 - 3 Gillingham iFollow
Live +10:00 Shrewsbury Town 2 - 2 Doncaster Rovers iFollow
Engeland - League Two 
Live +10:00 Accrington Stanley 3 - 2 Port Vale iFollow
Live +10:00 Barnet 1 - 1 Lincoln City iFollow
Live +10:00 Colchester United 1 - 1 Grimsby Town iFollow
Live +10:00 Coventry City 3 - 1 Swindon Town iFollow
Live +10:00 Crewe Alexandra 2 - 3 Wycombe Wanderers iFollow
Live +10:00 Forest Green Rovers 5 - 2 Cambridge United iFollow
Live +10:00 Luton Town 1 - 0 Morecambe iFollow
Live +10:00 Mansfield Town 3 - 2 Cheltenham Town iFollow
Live +10:00 Notts County 1 - 2 Exeter City iFollow
Live +10:00 Stevenage 0 - 0 Carlisle United iFollow
Live +10:00 Yeovil Town 1 - 2 Chesterfield iFollow
Honduras - Liga Nacional 
Live +18:00 Olimpia 1 - 0 Real Sociedad Centro America TV
Live 20:00 Real España vs Vida
Live 20:15 Honduras Progreso vs Juticalpa
Club Vriendschappelijk 
Live 2:00 Redlands United vs Western Pride
Live 3:30 Campbelltown City vs Metrostars
Live 3:30 Da Nang vs Yokohama
Live + 4:00 Slavia Praha 5 - 0 Viktoria Žižkov LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 4:00 Rochedale Rovers vs Logan Lightning
Live 4:00 Vasas vs Vecsés
Live 5:00 Bohemians vs Olympia Praha LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 5:00 Vlašim vs Teplice
Live 5:00 Karviná vs Piast Gliwice
Live 5:00 Slovácko vs Vítkovice
Live 5:00 Trenčín vs Nové Mesto nad Váhom
Live 5:00 Senica vs Dubnica
Live 5:00 HB Køge vs Avarta
Live 5:00 Balmazújváros Sport vs Ceglédi
Live 5:00 Budaörs vs Paksi SE
Live 5:00 Znicz Pruszków vs Polonia Warszawa
Live 5:00 Puskás vs Shanghai Shenhua
Live 5:00 Acs Poli Timişoara vs Ghiroda
Live 5:30 Szombathelyi Haladás vs Tatran Prešov
Live 6:00 Randers vs Vejle-Kolding
Live 6:00 Žilina vs Baník Ostrava
Live 6:00 AGF vs Vendsyssel
Live 6:00 Shamrock Rovers vs Longford Town
Live 6:00 Wacker Innsbruck vs Bischofshofen
Live 6:00 Stal Mielec vs Cracovia Kraków
Live 6:00 Śląsk Wrocław vs Miedź Legnica
Live 6:00 Lørenskog vs Grorud
Live 6:00 BATE vs Belshina
Live 6:00 Olimpia Elbląg vs Bytovia Bytów
Live 6:00 Pogoń Siedlce vs Radomiak Radom
Live 6:00 Vitosha Bistritsa vs Strumska Slava
Live 6:00 Randers vs Vejle
Live 6:15 JJK vs GW
Live 6:30 Zlaté Moravce vs Slovan Duslo Šaľa
Live 6:45 JBK vs Jaro
Live + 7:00 Táborsko 2 - 6 Varnsdorf LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live + 7:00 IFK Göteborg 1 - 3 AaB C More Live 3, C More Play
Live 7:00 Zlín vs Opava
Live 7:00 Malmö FF vs Fremad Amager
Live 7:00 Nordsjælland vs Lyngby
Live 7:00 Tigre vs Deportivo Morón
Live 7:00 Estudiantes vs Chacarita Juniors
Live 7:00 Atlético Rafaela vs Newell's Old Boys
Live 7:00 SV Innsbruck vs Wattens
Live 7:00 Podbrezová vs Lokomotíva Zvolen
Live 7:00 Olimpo vs Aldosivi
Live 7:00 Kelantan vs Ratchaburi
Live 7:00 BFC Dynamo vs Optik Rathenow
Live 7:00 Energetyk ROW Rybnik vs Katowice
Live 8:00 Frej vs AIK C More Fotball, C More Play
Live 8:00 Brommapojkarna vs Hammarby C More Live HD, C More Play
Live 8:00 Sigma Olomouc vs DAC
Live 8:00 Energie Cottbus vs Dukla Praha
Live 8:00 Alemannia Aachen vs Bochum
Live 8:00 Jagiellonia Białystok vs Vorskla
Live 8:00 Sirius vs GIF Sundsvall
Live 8:00 Austria Wien vs Górnik Zabrze
Live 8:00 Wiener Neustadt vs Traiskirchen
Live 8:00 Hartberg vs Neusiedl
Live 8:00 Brommapojkarna vs Eskilstuna City
Live 8:00 Siarka Tarnobrzeg vs Cracovia Kraków
Live 8:00 Sogndal vs Florø
Live 8:00 Hessen Kassel vs Wiedenbrück
Live 8:00 Kriens vs Wohlen
Live 8:00 Viktoria Köln vs Oberneuland
Live 8:00 Bærum vs Frigg
Live 8:00 Verl vs LSK Hansa
Live 8:00 Eintracht Braunschw. II vs Viktoria Berlin
Live 8:00 Floridsdorfer Ac vs Bruck/leitha
Live 8:00 Aluminij vs Allerheiligen
Live 8:00 Fortuna Düsseldorf II vs Wegberg-Beeck
Live 8:30 Sonsbeck vs Fortuna Düsseldorf
Live 8:45 Trans vs Viljandi
Live + 9:00 Shakhtar Donetsk 2 - 2 Ludogorets OLL.tv, Futbol 2, Diema Sport
Live 9:00 Zbrojovka Brno vs Nitra
Live 9:00 Thun vs Breitenrain
Live 9:00 Elfsborg vs Sarpsborg 08
Live 9:00 Slovan Bratislava vs Krylya Sovetov
Live 9:00 Mayo League vs Sligo Rovers
Live 9:00 Cork City vs Finn Harps
Live 9:00 Concordia Chiajna vs Saburtalo
Live 9:00 Maribor vs Nafta
Live 9:30 Qarabağ vs Lechia Gdańsk
Live 9:30 LASK Linz vs Yanbian Funde
Live 9:30 Pogoń Szczecin vs Voluntari
Live 9:30 Juventus Bucureşti vs Stal Kamianske
Live 9:30 Videoton vs Beijing Renhe
Live 10:00 Admira vs Tianjin Teda LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 10:00 Hajduk Split vs Zürich
Live 10:00 Basel vs Sturm Graz
Live 10:00 Argentinos Juniors vs Comunicaciones
Live 10:00 Salzburg vs Viktoria Plzeň
Live 10:00 Shamrock Rovers vs Cobh Ramblers
Live 10:00 Lahti vs Flora
Live 10:15 RoPS vs OPS
Live 10:30 Dynamo Kyiv vs Haugesund
Live 10:30 Mattersburg vs Aarau
Live 10:45 VPS vs Umeå
Live 11:00 Cabinteely vs St Patrick's
Live 11:00 Raufoss vs Asker
Live 11:00 Rijeka vs Gorica
Live 13:30 Limerick vs Galway United
Live +17:00 Santa Fe 2 - 1 Deportivo Cali fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Live 19:00 Reichenau vs Wattens
Live 19:00 Svg Reichenau vs Wattens
Vriendschappelijk Vrouwen 
Live 15:00 Frankrijk vs Italië fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Noord-Amerika - CONCACAF Women's Championship Onder 20 
Live 15:00 Haïti U-20 vs Costa Rica U-20 fuboTV, Univision Deportes, CONCACAF T…
Live 17:30 Canada U-20 vs Trinidad en Tobago U-20 CONCACAF TV, Facebook Live, Flow Sport…
Mexico - Ascenso MX 
Live 18:00 Atlético Zacatepec vs Cimarrones de Sonora Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Live +20:00 Cafetaleros de Tapachula 0 - 0 Murciélagos TVC Deportes
Live +20:00 Celaya 2 - 1 Atlante Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Live +22:00 Dorados 0 - 1 Venados fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Turkije - Süper Lig 
Live + 5:30 Karabükspor 0 - 2 Gençlerbirliği Digiturk Play, beIN Sports Turkey,
Live + 8:00 Osmanlıspor 0 - 0 Yeni Malatyaspor Digiturk Play, beIN Sports Turkey,
Live +11:00 Fenerbahçe 2 - 1 Göztepe fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Voetbalshows 
Live 9:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1, Fox Sports 2
Live 9:30 Premier League Pre-Games TSN1, TSN4, TSN5
Live 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 12:00 Premier League Pre-Games TSN4, TSN5
Live 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
 Afrika - African Nations Championship
 Algerije - Ligue 1
 Argentinië - Torneos de Verano
 Argentinië - Copa Argentina
 Azië - AFC Cup
 Azië - AFC Championship Onder 23
 Australië - A-League
 Bahrein - Premier League
 België - Tweede Divisie
 Belize - Premier League of Belize
 Botswana - Premier League
 Brazilië - Campeonato Gaucho
 Brazilië - Campeonato Paulista A2
 Brazilië - Campeonato Carioca
 Brazilië - Campeonato Paulista A3
 Brazilië - Campeonato Mineiro
 Brazilië - Campeonato Pernambucano
 Brazilië - Campeonato Cearanse
 Brazilië - Campeonato Potiguar
 Costa Rica - Primera División
 Cyprus - Eerste Divisie
 Cyprus - Tweede Divisie
 Egypte - Premier League
 Engeland - Conference National
 Engeland - Conference North
 Engeland - Non League Premier
 Engeland - Non League Division One
 Finland - Beker van Finland
 Frankrijk - Ligue 2
 Frankrijk - Championnat National
 Frankrijk - CFA
 Frankrijk - CFA 2
 Duitsland - 3. Liga
 Griekenland - Superleague
 Griekenland - Football League
 Guatemala - Liga Nacional
 Hongkong - HKFA 1ste Divisie
 India - Indian Super League
 India - I-League
 India - Santosh Trophy
 Iran - Persian Gulf Cup
 Israël - Ligat Ha'Al
 Italië - Serie B
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Italië - Campionato Primavera
 Libanon - Premier League
 Nederland - Eredivisie
 Nederland - Topklasse
 Nieuw-Zeeland - ASB Premiership
 Nicaragua - Primera División
 Noord-Amerika - CONCACAF Championship Onder 20
 Noord-Ierland - NIFL Premiership
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Portugal - Segunda Liga
 Qatar - Qatar Stars League
 Schotland - Schotse League One
 Schotland - Schotse League Two
 Schotland - Schotse FA Cup
 Zuid-Afrika - ABSA Premiership
 Zuid-Afrika - National First Division
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Tunesië - Ligue Professionnelle 1
 Turkije - 1. Lig
 Turkije - 2. Lig
 Wales - League Cup
 Wereld - Voetbalshows
?  
Spanje - La Liga 
Herhaal 18:00 Atlético Madrid vs Girona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 19:00 Espanyol vs Sevilla fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 21:00 Atlético Madrid vs Girona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:00 Las Palmas vs Valencia fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 6:00 Hertha BSC vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Herhaal 12:30 Hoffenheim vs Bayer Leverkusen UniMás
Herhaal 16:00 Freiburg vs RB Leipzig Fox Soccer Plus
Herhaal 18:00 Hamburger SV vs Köln Fox Soccer Plus
Herhaal 20:00 Freiburg vs RB Leipzig Fox Sports 2
Herhaal 22:00 Hoffenheim vs Bayer Leverkusen Fox Sports 2
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 1:00 Porto vs Tondela fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Vertraagd 20:00 Portimonense vs Sporting Braga fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Spanje - Copa del Rey 
Herhaal 1:00 Espanyol vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Brazilië - Campeonato Paulista A1 
Herhaal 10:00 Corinthians vs Ponte Preta fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Brazilië - Campeonato Carioca 
Herhaal 18:00 Fluminense vs Botafogo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
El Salvador - Primera División 
Herhaal 18:00 Alianza vs Municipal Limeño Telecentro
Engeland - FA Cup 
Herhaal 4:00 Exeter City vs West Bromwich Albion Fox Soccer Plus
Herhaal 20:00 Shrewsbury Town vs West Ham United Fox Soccer Plus
Guatemala - Liga Nacional 
Herhaal 16:00 Comunicaciones vs Antigua GFC Telecentro
Honduras - Liga Nacional 
Vertraagd 22:00 Real España vs Vida Telecentro
Club Vriendschappelijk 
Herhaal 3:00 Peñarol vs Delfin fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera División 
Herhaal 11:00 Universitario vs Universidad San Martín Peru Magico
Herhaal 13:00 UTC Cajamarca vs Real Garcilaso Peru Magico
Herhaal 15:00 Academia Cantolao vs Universidad San Martín Peru Magico
Herhaal 17:00 Sporting Cristal vs Melgar Peru Magico
Turkije - Süper Lig 
Vertraagd 12:30 Fenerbahçe vs Göztepe fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 20:00 Fenerbahçe vs Göztepe fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 0:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 0:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 8:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 8:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 9:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 11:30 Bundesliga Report Fox Sports 2
Herhaal 12:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 19:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 19:30 Bundesliga Report Fox Sports 2

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Chelseaaug 18
12:30
Arsenal
Barcelonaaug 18
16:15
Deportivo Alavés
Brighton & Hove Albionaug 19
11:00
Manchester United
Real Madridaug 19
16:15
Getafe
Crystal Palaceaug 20
15:00
Liverpool
Bayern Münchenaug 24
14:30
Hoffenheim
Arsenalaug 25
10:00
West Ham United
Liverpoolaug 25
12:30
Brighton & Hove Albion
Real Valladolidaug 25
16:15
Barcelona
Newcastle Unitedaug 26
11:00
Chelsea
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android