REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Ligue 1 >

Issy Feminine - Fleury 91 - stream a TV program

Issy Feminine
0 - 5
May 7, 202208:30
Zápas skončil
Cité des Sports (Issy-les-Moulineaux)
Fleury 91
J. Debever
55'
R. Kouassi
68'
K. Chapelle
85'
L. Le Garrec
89'
K. Chapelle
90+1'
Události
Tabulka
Mezinárodní

Události

Issy Feminine - Fleury 91 - Události zápasu

A. Maoulida / O. S. Bayo6'  
  16'S. Kassi
  55'J. Debever (0 - 1)
Asistence: M. Dafeur
A. Donnary61'  
R. Borgella / A. Fourre64'  
J. Peruzzetto / A. Maoulida64'  
  65'M. Diaz / N. Karczewska
  65'R. Kouassi / S. Kassi
  68'R. Kouassi (0 - 2)
Asistence: E. Kamczyk
B. Louis74'  
  76'J. Yango / E. Kamczyk
  76'K. Chapelle / D. Grabowska
  84'C. Fernandes / J. Piga
  85'K. Chapelle (0 - 3)
Asistence: R. Kouassi
N. Debonne / M. Labois87'  
  89'L. Le Garrec (0 - 4)
Asistence: M. Dafeur
  90+1'K. Chapelle (0 - 5)
Asistence: R. Kouassi

Tabulka

Ligue 1 - Pořadí

Poz.TýmZVRPSGIGGRBForma
1 OL Lyonnes 22 19 3 0 76 11 65 60 VRVRV
2 Paris FC 22 15 3 4 46 16 30 48 VVVVV
3 PSG 22 15 2 5 48 26 22 47 VVVVV
4 Nantes 22 12 5 5 42 34 8 41 RRVPV
5 Fleury 91 22 9 6 7 27 21 6 33 RPVPP
6 Dijon 22 9 6 7 21 28 -7 33 VPPVV
7 Strasbourg 22 7 5 10 26 38 -12 26 PPPRP
8 Le Havre 22 5 6 11 25 45 -20 21 RVPPR
9 Olympique Marseille 22 5 4 13 26 44 -18 19 PVPPR
10 Montpellier 22 4 3 15 28 45 -17 15 PVPVP
11 Lens 22 4 3 15 20 50 -30 15 PPVPP
12 Saint-Étienne 22 3 4 15 11 38 -27 13 RPPVP
Kvalifikace o postup
Sestup

Mezinárodní přenosy

Issy Feminine - Fleury 91 - Program živých přenosů a TV

FrancieFoot+Free
Odmítnutí odpovědnosti za obsah:

Zveřejněné seznamy živých, opakovaných a na vyžádání dostupných zápasů a programů na tomto webu jsou vysílány oficiálními držiteli práv. Jsou k dispozici na různých platformách, jako jsou TV, rádio, kabelová televize, satelitní vysílání, IPTV, mobilní a desktopové aplikace. Kde je to možné, poskytneme odkazy na streamování událostí dostupné na platformách poskytovaných oficiálními vysílateli. Prosím, uvědomte si, že v mnoha případech bude vyžadována digitální předplatné nebo ověření uživatele u televizního nebo internetového poskytovatele. Snažíme se poskytnout co nejpřesnější a nejpodrobnější informace o vysílání. Nicméně, vysílací programy mohou být kdykoli změněny. Pokud naleznete nesprávné nebo chybějící informace, prosím, dajte nám vědět.

Detaily zápasu

Detaily zápasu a informace o přenosu

Issy Feminine a Fleury 91 se hrál May 7, 2022, s výkopem v 08:30.
Zápas je naplánován na 20. kolo během sezóny 2026/2027.
Oficiální sestavy obou týmů jsou k dispozici přibližně hodinu před výkopem.
Živé skóre, události zápasu a statistiky se po začátku utkání aktualizují v reálném čase.
Pokrytí zápasu zahrnuje potvrzené TV přenosy, možnosti streamování a živé aktualizace.
Všichni uvedení vysílatelé jsou oficiálními držiteli práv k tomuto zápasu.
Časy výkopu jsou zobrazeny ve vašem místním čase.
Jak a kde sledovat Issy Feminine - Fleury 91 ve světě
Fanoušci mohou zápas sledovat živě v televizi i online prostřednictvím oficiálních vysílatelů. Pomocí televizních přehledů výše najdete oficiální živý přenos dostupný ve vaší lokalitě.

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android