REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
First Division (v Albánii) >

Luftëtari Gjirokastër - Pogradeci - stream a TV program

Luftëtari Gjirokastër
K. Budo
33'
K. Nyanguila
68'
3 - 0
May 3, 202609:00
Zápas skončil
Pogradeci
Události
Tabulka
Mezinárodní

Události

Luftëtari Gjirokastër - Pogradeci - Události zápasu

J. De Oliveira (1 - 0)25'  
K. Budo (2 - 0)33'  
K. Nyanguila (3 - 0)68'  

Tabulka

First Division (v Albánii) - Pořadí

Poz.TýmZVRPSGIGGRBForma
1 Laçi 33 24 7 2 60 23 37 79 VVVVV
2 Skënderbeu Korçë 33 24 5 4 57 25 32 77 PRVVV
3 Pogradeci 33 20 8 5 63 31 32 68 PRPVV
4 Iliria Fushë-Krujë 33 11 12 10 32 33 -1 45 RVVPP
5 Besa Kavajë 33 10 9 14 41 43 -2 39 PRVRV
6 Kastrioti Krujë 33 11 6 16 44 57 -13 39 VPPPP
7 Burreli 33 9 10 14 27 45 -18 37 RVPPP
8 Korabi Peshkopi 33 8 12 13 31 39 -8 36 RRRRP
9 Luftëtari Gjirokastër 33 7 13 13 37 43 -6 34 VVVVP
10 Kukësi 33 8 7 18 31 50 -19 31 VPRPV
11 Apolonia Fier 33 6 10 17 31 44 -13 28 RPPRP
12 Lushnja 33 5 11 17 26 47 -21 26 PPPRV
Postup
Play-off o sestup
Sestup

Mezinárodní přenosy

Luftëtari Gjirokastër - Pogradeci - Program živých přenosů a TV

MezinárodníFIFA+
Odmítnutí odpovědnosti za obsah:

Zveřejněné seznamy živých, opakovaných a na vyžádání dostupných zápasů a programů na tomto webu jsou vysílány oficiálními držiteli práv. Jsou k dispozici na různých platformách, jako jsou TV, rádio, kabelová televize, satelitní vysílání, IPTV, mobilní a desktopové aplikace. Kde je to možné, poskytneme odkazy na streamování událostí dostupné na platformách poskytovaných oficiálními vysílateli. Prosím, uvědomte si, že v mnoha případech bude vyžadována digitální předplatné nebo ověření uživatele u televizního nebo internetového poskytovatele. Snažíme se poskytnout co nejpřesnější a nejpodrobnější informace o vysílání. Nicméně, vysílací programy mohou být kdykoli změněny. Pokud naleznete nesprávné nebo chybějící informace, prosím, dajte nám vědět.

Detaily zápasu

Detaily zápasu a informace o přenosu

Luftëtari Gjirokastër a Pogradeci se hrál May 3, 2026, s výkopem v 09:00.
Zápas je součástí First Division Albánie během sezóny 2025/2026.
Oficiální sestavy obou týmů jsou k dispozici přibližně hodinu před výkopem.
Živé skóre, události zápasu a statistiky se po začátku utkání aktualizují v reálném čase.
Pokrytí zápasu zahrnuje potvrzené TV přenosy, možnosti streamování a živé aktualizace.
Všichni uvedení vysílatelé jsou oficiálními držiteli práv k tomuto zápasu.
Časy výkopu jsou zobrazeny ve vašem místním čase.
Jak sledovat Luftëtari Gjirokastër - Pogradeci v Spojených státech amerických
V Spojených státech amerických bude zápas vysílán živě na FIFA+.
Jak a kde sledovat Luftëtari Gjirokastër - Pogradeci ve světě
Fanoušci mohou zápas sledovat živě v televizi i online prostřednictvím oficiálních vysílatelů. Pomocí televizních přehledů výše najdete oficiální živý přenos dostupný ve vaší lokalitě.

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android