TV'de ve Online Canlı Futbol: Çarşamba 15 May.
May 14
Çarşamba, 15 May.
May 16
×
Pzt
May 13
Sal
May 14
Çrş
May 15
Prş
May 16
Cum
May 17
Cts
May 18
Paz
May 19
?
Skorları göster:
Şuna göre sırala:
Lig
Zaman
ABD/Kanada - Major League Futbol
Canlı
+
19:30
CF Montréal
1 - 3
Columbus Crew
MLS Season Pass
,
SiriusXM FC
,
TSN5
Canlı
+
19:30
DC United
1 - 4
New York RB
MLS Season Pass
Canlı
+
19:30
Cincinnati
1 - 0
Atlanta United
MLS Season Pass
Canlı
+
19:30
Orlando City SC
0 - 0
Inter Miami
MLS Season Pass
,
SiriusXM FC
Canlı
+
19:30
Philadelphia Union
1 - 2
New York City
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
Austin
1 - 0
Houston Dynamo
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
Chicago Fire
0 - 1
Charlotte
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
Minnesota United
2 - 2
LA Galaxy
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
Nashville SC
2 - 0
Toronto FC
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
St. Louis City
0 - 2
Los Angeles FC
MLS Season Pass
Canlı
+
21:30
Real Salt Lake
2 - 0
Seattle Sounders FC
MLS Season Pass
,
SiriusXM FC
Canlı
+
21:30
Colorado Rapids
1 - 0
Vancouver Whitecaps
MLS Season Pass
Canlı
+
22:30
Portland Timbers
4 - 2
SJ Earthquakes
MLS Season Pass
Amerika Birleşik Devletleri - USL
Canlı
+
20:00
Birmingham Legion
0 - 1
Charleston Battery
Paramount+
,
CBS Sports Golazo
Amerika Birleşik Devletleri - MLS Next Pro
Canlı
+
12:00
Columbus Crew II
4 - 3
Orlando City B
MLS Next Pro
Canlı
+
19:30
Crown Legacy
4 - 1
Chattanooga
MLS Next Pro
Amerika Birleşik Devletleri - NISA
Canlı
+
18:00
Savannah Clovers
2 - 1
Georgia FC
nisasoccer.com
İngiltere - Premier Lig
Canlı
+
14:45
Brighton & Hove Albion
1 - 2
Chelsea
Peacock
,
SiriusXM FC
,
fuboTV Canada
,
Csport.tv
,
Sky Sport 251
Canlı
+
15:00
Manchester United
3 - 2
Newcastle United
fuboTV
,
nbcsports.com
,
USA Network
,
NBC Sports App
,
UNIVERSO
İspanya - La Liga
Canlı
+
13:30
Rayo Vallecano
2 - 1
Granada
ESPN+
,
ESPN App
,
TSN+
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
Canlı
+
13:30
Sevilla
0 - 1
Cádiz
ESPN Deportes
,
ESPN+
,
fuboTV
,
ESPN App
,
TSN+
Canlı
+
16:00
Getafe
0 - 3
Atlético Madrid
ESPN Deportes
,
ESPN+
,
fuboTV
,
ESPN App
,
TSN+
Canlı
+
16:00
Celta de Vigo
2 - 1
Athletic Club
ESPN+
,
ESPN App
,
TSN+
,
Sky HD
,
DIRECTV Sports Puerto Rico
Fransa - Ligue 1
Canlı
+
15:00
Reims
1 - 0
Olympique Marseille
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
15:00
Nice
1 - 2
PSG
Fanatiz USA
,
beIN SPORTS
,
beIN SPORTS en Español
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
İtalya - İtalya Kupası
Canlı
+
15:00
Atalanta
0 - 1
Juventus
CBS Sports Network
,
Paramount+
,
fuboTV
,
ESPN Caribbean
,
ESPN Mexico
Güney Amerika - Copa Libertadores
Canlı
+
18:00
The Strongest
4 - 0
Huachipato
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS XTRA
,
Tubi
Canlı
+
18:00
Deportivo Táchira
0 - 1
Nacional
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS XTRA en Español
,
Tubi
Canlı
+
20:00
Alianza Lima
1 - 1
Colo-Colo
Fanatiz USA
,
beIN SPORTS
,
beIN SPORTS en Español
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
Canlı
+
20:30
Flamengo
4 - 0
Bolívar
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
20:30
Palmeiras
2 - 1
Independiente del Valle
Fanatiz USA
,
beIN SPORTS
,
beIN SPORTS en Español
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
Meksika - Liga MX
Canlı
+
22:05
Guadalajara
0 - 0
América
fuboTV
,
TUDN USA
,
Telemundo
,
UNIVERSO
,
UNIVERSO NOW
Arjantin - Copa Argentina
Canlı
+
14:00
Gimnasia Mendoza
0 - 1
Club Atlético Mitre
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
TyC Sports Internacional
,
Fanatiz Mexico
,
TyC Sports Internacional
Canlı
+
16:15
Almirante Brown
P
3 - 3
San Martín Tucumán
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
TyC Sports Internacional
,
Fanatiz Mexico
,
TyC Sports Internacional
Brezilya - Serie B
Canlı
+
18:00
Brusque
0 - 0
Operário PR
Premiere 3
,
Zapping
,
Claro TV+
,
Canal GOAT
,
Sky+
Canlı
+
18:00
América Mineiro
0 - 0
Mirassol
Premiere
,
Zapping
,
Claro TV+
,
Canal GOAT
,
Sky+
Canlı
+
18:00
Ituano
1 - 0
Sport Recife
Premiere 2
,
SporTV
,
Canais Globo
,
Zapping
,
Claro TV+
Canlı
+
20:30
Ceará
2 - 1
Amazonas
Premiere 3
,
Band
,
Zapping
,
Claro TV+
,
Canal GOAT
Canlı
+
20:30
Paysandu
1 - 1
Goiás
Premiere 2
,
SporTV
,
Canais Globo
,
Zapping
,
Claro TV+
Canlı
+
20:30
Ponte Preta
1 - 2
Santos
Premiere
,
Band
,
TV Brasil
,
Zapping
,
Claro TV+
Kosta Rika - Primera Division
Canlı
+
22:00
Alajuelense
1 - 0
Herediano
Telecentro
,
FUTV
El Salvador - Primera Division
Canlı
+
21:30
Isidro Metapán
0 - 2
Municipal Limeño
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
İngiltere - FA WSL
Canlı
+
14:15
Tottenham Hotspur
0 - 1
Chelsea FC
Paramount+
,
The FA Player
,
Sportsnet World
,
Sportsnet Now Plus
,
Sportsnet World Now
Yunanistan - Super League
Canlı
+
11:00
Lamia
2 - 4
Aris
Cosmote Sport 2 HD
,
Телеканал Футбол
,
MaxTV Go
,
Sportklub 6 Serbia
,
Sportklub 6 Croatia
Canlı
+
13:00
PAOK
4 - 1
Panathinaikos
SportPlus
,
SuperSport 4 Digitalb
,
Телеканал Футбол
,
MaxTV Go
,
SportKlub HD Serbia
Canlı
+
13:00
Olympiakos Piraeus
2 - 0
AEK Athens
Claro Sports
,
Cosmote Sport 1 HD
,
PrimeTel 3
Güney Amerika - Copa Sudamericana
Canlı
+
18:00
Lanús
5 - 0
Metropolitanos
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
,
Star+ Mexico
Canlı
+
18:00
Belgrano
1 - 0
Real Tomayapo
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
DIRECTV Sports Puerto Rico
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
Canlı
+
18:00
Athletico-PR
1 - 2
Danubio
Fanatiz USA
,
beIN SPORTS
,
beIN SPORTS en Español
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
Canlı
+
20:00
Boca Juniors
1 - 1
Fortaleza
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS XTRA
,
beIN SPORTS XTRA en Español
Canlı
+
20:00
Cuiabá
1 - 1
Deportivo Garcilaso
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
DIRECTV Sports Puerto Rico
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
Canlı
+
22:00
César Vallejo
2 - 2
Always Ready
Fanatiz USA
,
beIN SPORTS
,
beIN SPORTS en Español
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
Avrupa - UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
Canlı
9:30
İspanya U-17 vs Fransa U-17
ViX
,
UEFA.tv
,
BBC Red Button
,
BBC Sport Web
,
TDP
Canlı
12:25
İngiltere U-17 vs Polonya U-17
ViX
,
UEFA.tv
,
BBC Red Button
,
BBC Sport Web
,
TVP Sport
Meksika - Ascenso MX
Canlı
+
21:00
Cancún
1 - 1
Atlante
ViX
İskoçya - Premier Lig
Canlı
+
14:30
Kilmarnock
0 - 5
Celtic
Paramount+
,
CBS Sports Golazo
,
ESPNPlay Caribbean
,
Star+ Mexico
,
Star+ Norte
Canlı
+
14:45
Hibernian
3 - 0
Motherwell
Hibs TV
,
Motherwell TV
Canlı
+
14:45
Aberdeen
5 - 1
Livingston
RedTV International
Canlı
+
14:45
St. Mirren
2 - 2
Hearts
St Mirren TV
Canlı
+
14:45
St. Johnstone
1 - 1
Ross County
Saints TV
Arnavutluk -
Angola - Girabola
Arjantin - Primera C Metropolitana
Arjantin - Torneo Federal A
Ermenistan - Armenian Premier League
Azerbaycan - Birinci Divizionu
Bahreyn - Premier League
Botsvana - Premier League
Brezilya -
Bulgaristan - Bulgarian Cup
Şili - Primera B
Çin - Super League
Çin -
Kolombiya - Copa Colombia
Hırvatistan - Nogometni Cup
Hırvatistan -
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga
Danimarka - Super Liga
Dominik Cumhuriyeti -
Ekvador -
Mısır - Premier League
Avrupa - UEFA U17 Avrupa Şampiyonası
Gürcistan -
Almanya - Regionalliga
Almanya - Oberliga
Gana - Ghana Premier League
Yunanistan -
Hong Kong - HKFA 2nd Division
Macaristan - Magyar Kupa
İzlanda - Deildabikar
Endonezya - Liga Super Indonesia
İran - Azadegan League
İtalya - Serie D
Japonya - J League
Ürdün - Jordan League
Kenya - Kenyan Premier League
Kore Cumhuriyeti - K League 1
Kore Cumhuriyeti - K League 2
Kuveyt - Premier League
Letonya - Virsliga
Lübnan - Premier League
Mali - Première Division
Meksika - Segunda División
Moğolistan -
Fas - Moroccan Cup
Nijer -
Nijerya - Nigeria Premier League
Norveç -
Okyanusya - OFC Şampiyonlar Ligi
Umman - Omani League
Romanya - Cupa Romaniei
Rusya - Russian Cup
Rusya -
Suudi Arabistan -
İskoçya - Scottish Championship
İskoçya -
Somali - Somali First Division
İsveç - Allsvenskan
İsviçre - Axpo Super League
Tacikistan - Tajik League
Türkiye - 3. Lig
Türkmenistan - Ýokary Liga
Uganda - Premier League
Ukrayna - Ukrayna Kupası
Amerika Birleşik Devletleri - USL League Two
Vietnam - V.League 2
Dünya - Hazırlık
Zambiya - Zambian Super League