TV'de ve Online Canlı Futbol: Cumartesi 18 May.
May 17
Cumartesi, 18 May.
May 19
×
Prş
May 16
Cum
May 17
Cts
May 18
Paz
May 19
Pzt
May 20
Sal
May 21
Çrş
May 22
?
Skorları göster:
Şuna göre sırala:
Lig
Zaman
ABD/Kanada - Major League Futbol
Canlı
+
13:45
Nashville SC
1 - 1
Atlanta United
FOX Network
,
MLS Season Pass
,
fuboTV
,
FOX Deportes
,
Foxsports.com
Canlı
+
19:30
Charlotte
0 - 0
LA Galaxy
MLS Season Pass
Canlı
+
19:30
Cincinnati
3 - 1
St. Louis City
MLS Season Pass
Canlı
+
19:30
Inter Miami
1 - 0
DC United
MLS Season Pass
,
SiriusXM FC
Canlı
+
19:30
New England
0 - 3
Philadelphia Union
MLS Season Pass
Canlı
+
19:30
New York City
2 - 1
New York RB
MLS Season Pass
Canlı
+
19:30
Toronto FC
5 - 1
CF Montréal
MLS Season Pass
,
SiriusXM FC
Canlı
+
20:30
Austin
3 - 2
Sporting KC
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
Chicago Fire
1 - 3
Columbus Crew
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
Houston Dynamo
1 - 1
Dallas
MLS Season Pass
Canlı
+
20:30
Minnesota United
2 - 1
Portland Timbers
MLS Season Pass
Canlı
+
21:30
Real Salt Lake
5 - 3
Colorado Rapids
MLS Season Pass
Canlı
+
22:30
SJ Earthquakes
0 - 1
Orlando City SC
MLS Season Pass
Canlı
+
22:30
Seattle Sounders FC
1 - 1
Vancouver Whitecaps
MLS Season Pass
,
SiriusXM FC
,
TSN3
,
TSN4
Amerika Birleşik Devletleri - National Womens Soccer League
Canlı
+
19:30
Washington Spirit
4 - 2
Angel City
Tubi
,
ion
,
Optus Sport
Canlı
+
21:30
Kansas City Current
3 - 3
Racing Louisville FC
Tubi
,
ion
,
Optus Sport
Amerika Birleşik Devletleri - USL
Canlı
+
19:00
Pittsburgh Riverhounds
1 - 1
North Carolina
ESPN+
,
ESPN App
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
19:00
Indy Eleven
4 - 1
Hartford Athletic
ESPN+
,
ESPN App
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
19:00
Loudoun United
3 - 0
Monterey Bay
ESPN+
,
ESPN App
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
19:30
Tampa Bay Rowdies
5 - 0
FC Tulsa
Paramount+
,
CBS Sports Golazo
Canlı
+
22:00
Oakland Roots
2 - 1
Orange County SC
ESPN+
,
ESPN App
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
22:30
Las Vegas Lights
2 - 2
Louisville City
ESPN+
,
ESPN App
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
22:30
Phoenix Rising
2 - 0
Miami FC
Paramount+
,
CBS Sports Golazo
Amerika Birleşik Devletleri - MLS Next Pro
Ert.
New York City II vs Toronto II
MLS Next Pro
Canlı
+
20:00
Huntsville City
2 - 3
Atlanta United II
MLS Next Pro
Canlı
+
20:30
North Texas
2 - 1
Portland Timbers II
MLS Next Pro
Amerika Birleşik Devletleri - NISA
Ert.
Michigan Stars vs Club De Lyon
nisasoccer.com
Canlı
+
19:00
Maryland Bobcats
2 - 0
Savannah Clovers
nisasoccer.com
Amerika Birleşik Devletleri - USL League Two
TBA
Morris Elite vs Staten Island Athletic
SportsEngine Play
TBA
Oakland County vs Union Macomb
SportsEngine Play
Canlı
14:00
Lone Star II
4 - 0
Real Central New Jersey
SportsEngine Play
Canlı
14:00
Kings Hammer
1 - 1
Cleveland Force
SportsEngine Play
Canlı
15:00
Evergreen
2 - 1
Patuxent
SportsEngine Play
Canlı
15:00
Midwest United
3 - 0
Ann Arbor
SportsEngine Play
Canlı
15:00
Brooke House
0 - 0
Nona
SportsEngine Play
Canlı
16:00
Christos
3 - 0
Virginia Marauders
SportsEngine Play
Canlı
17:00
Project 51o vs Almaden
SportsEngine Play
Canlı
18:00
Brooke House vs Nona
SportsEngine Play
Canlı
18:00
Seacoast United Phantoms
6 - 1
AC Connecticut
SportsEngine Play
Canlı
18:00
North Carolina II
4 - 0
Discoveries
SportsEngine Play
Canlı
18:00
West Virginia Alliance
1 - 1
North Carolina Fusion U-23
SportsEngine Play
Canlı
18:00
San Francisco City
0 - 2
Academica
SportsEngine Play
Canlı
18:30
Morris Elite
0 - 1
Staten Island Athletic
SportsEngine Play
Canlı
19:00
Lehigh Valley United
0 - 2
Reading United
SportsEngine Play
Canlı
19:00
Western Mass Pioneers
4 - 0
Pathfinder
SportsEngine Play
Canlı
19:00
Wake
2 - 6
SC United Bantams
SportsEngine Play
Canlı
19:00
Virginia Beach United vs Charlottesville Blues
SportsEngine Play
Canlı
19:00
South Bend Lions
1 - 2
Michigan Bucks
SportsEngine Play
Canlı
19:00
Fort Wayne
3 - 1
Dayton Dutch Lions
SportsEngine Play
Canlı
19:00
New Mexico United II
2 - 1
Flatirons Rush
SportsEngine Play
Canlı
19:00
Oakland County
1 - 0
Union Macomb
SportsEngine Play
Canlı
19:30
Ironbound
0 - 4
Hudson Valley Hammers
SportsEngine Play
Canlı
20:00
Blue Goose
0 - 0
Mississippi Brilla
SportsEngine Play
Canlı
20:00
Louisiana Krewe
0 - 0
Little Rock Rangers
SportsEngine Play
Canlı
20:00
AhFC Royals vs Hill Country Lobos
SportsEngine Play
Canlı
20:00
Corpus Christi
1 - 0
Houston Sur
SportsEngine Play
Canlı
20:00
Bavarian United
1 - 0
Minneapolis City
SportsEngine Play
Canlı
20:00
Rochester
2 - 1
St. Croix
SportsEngine Play
Canlı
20:00
Sueno vs River Light
SportsEngine Play
Canlı
20:30
Peoria
4 - 0
Chicago Dutch Lions
SportsEngine Play
Canlı
21:00
Utah United vs Utah Avalanche
SportsEngine Play
Canlı
22:00
Redlands vs Capo II
SportsEngine Play
Amerika Birleşik Devletleri - USL League One
Canlı
+
19:00
Richmond Kickers
0 - 1
Greenville Triumph
ESPN+
,
ESPN App
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
19:30
Tormenta
4 - 0
Chattanooga Red Wolves
ESPN+
,
ESPN App
,
ESPNPlay Caribbean
İspanya - La Liga
Canlı
+
15:00
Deportivo Alavés
1 - 0
Getafe
ESPN Deportes
,
ESPN+
,
fuboTV
,
ESPN App
,
TSN+
İtalya - Serie A
Canlı
+
12:00
Lecce
0 - 2
Atalanta
CBS Sports Network
,
Paramount+
,
fuboTV
,
ESPN Caribbean
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
14:45
Torino
3 - 1
Milan
Paramount+
,
CBS Sports Golazo
,
ESPNPlay Caribbean
,
fuboTV Canada
,
ESPN3 Mexico
Almanya - Bundesliga
Canlı
+
9:30
Borussia Dortmund
4 - 0
Darmstadt 98
ESPN+
,
ESPN App
,
DAZN Canada
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
Canlı
+
9:30
Union Berlin
2 - 1
Freiburg
ESPN+
,
ESPN App
,
DAZN Canada
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
Canlı
+
9:30
Bayer Leverkusen
2 - 1
Augsburg
ESPN+
,
ESPN App
,
DAZN Canada
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
Canlı
+
9:30
Eintracht Frankfurt
2 - 2
RB Leipzig
ESPN+
,
ESPN App
,
DAZN Canada
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
Canlı
+
9:30
Wolfsburg
1 - 3
Mainz 05
ESPN+
,
ESPN App
,
DAZN Canada
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
Canlı
+
9:30
Hoffenheim
4 - 2
Bayern München
ESPN+
,
ESPN App
,
DAZN Canada
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
Canlı
+
9:30
Werder Bremen
4 - 1
Bochum
ESPN+
,
ESPN App
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
,
Sky Sport Bundesliga 1
Canlı
+
9:30
Stuttgart
4 - 0
Borussia M'gladbach
ESPN+
,
ESPN App
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
,
Sky Sport Bundesliga 1
Canlı
+
9:30
Heidenheim
4 - 1
Köln
ESPN+
,
ESPN App
,
Sky HD
,
Blue To Go Video Everywhere
,
Sky Sport Bundesliga 1
Portekiz - Primeira Liga
Canlı
+
10:30
Boavista
2 - 2
Vizela
Sport TV2
,
Cosmote Sport 3 HD
,
Sport TV Multiscreen
,
VeikkausTV
,
MEGOGO Football 5
Canlı
+
10:30
Estrela
1 - 0
Gil Vicente
Sport TV3
,
Sport TV Multiscreen
,
VeikkausTV
,
MEGOGO Football 3
,
Antena Play
Canlı
+
10:30
Farense
1 - 3
Portimonense
Fanatiz USA
,
GOLTV
,
fuboTV
,
GolTV Espanol
,
Sport TV Multiscreen
Canlı
+
10:30
Arouca
1 - 3
Vitória Guimarães
Sport TV Multiscreen
,
Sport TV6
,
VeikkausTV
,
Antena Play
,
Star+ Brazil
Canlı
+
13:00
Sporting CP
3 - 0
Chaves
Fanatiz USA
,
GOLTV
,
fuboTV
,
GolTV Espanol
,
Sport TV1
Canlı
+
13:00
Moreirense
2 - 1
Estoril
Sport TV3
,
Sport TV Multiscreen
,
VeikkausTV
,
MEGOGO Football 5
,
Antena Play
Canlı
+
15:30
Sporting Braga
0 - 1
Porto
Fanatiz USA
,
GOLTV
,
fuboTV
,
GolTV Espanol
,
DAZN Deutschland
Meksika - Liga MX
Canlı
+
21:30
América
1 - 0
Guadalajara
fuboTV
,
TUDN USA
,
Univision
,
TUDN.com
,
Univision NOW
Arjantin - Superliga Argentina
Canlı
+
14:30
Independiente Rivadavia
0 - 0
Godoy Cruz
Fanatiz USA
,
Paramount+
,
fuboTV
,
TyC Sports Internacional
,
Fanatiz Mexico
Canlı
+
17:00
River Plate
3 - 0
Belgrano
Fanatiz USA
,
Paramount+
,
fuboTV
,
TyC Sports Internacional
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
19:00
Defensa y Justicia
1 - 1
Gimnasia La Plata
Fanatiz USA
,
Paramount+
,
fuboTV
,
TyC Sports Internacional
,
Fanatiz Mexico
Canlı
+
19:30
Instituto
1 - 1
Unión Santa Fe
Fanatiz USA
,
Paramount+
,
Fanatiz Mexico
,
Fanatiz Canada
,
TyC Sports Internacional
Avustralya - A-League
Canlı
+
2:30
Wellington Phoenix
1 - 2
Melbourne Victory
ESPN+
,
ESPN App
,
Sportdigital FUSSBALL
,
TNT Sports 1
,
discovery+
Canlı
+
5:45
Central Coast Mariners
0 - 0
Sydney FC
ESPN+
,
ESPN App
,
Sportdigital FUSSBALL
,
TNT Sports 1
,
discovery+
Brezilya - Brasileirão
Ert.
Vitória vs Atlético Goianiense
Fanatiz USA
,
Premiere 2
,
Fanatiz Canada
,
Sportbox.ru
,
Беларусь 5
Ert.
Fortaleza vs Athletico-PR
Fanatiz USA
,
Premiere 2
,
Fanatiz Canada
,
Матч Премьер
,
Sportbox.ru
Brezilya - Serie B
Canlı
+
16:30
Amazonas
1 - 1
Paysandu
Premiere 5
,
Band
,
TV Brasil
,
Zapping
,
Claro TV+
Canlı
+
17:30
Goiás
4 - 0
Botafogo SP
Premiere 4
,
SporTV
,
Canais Globo
,
Zapping
,
Claro TV+
Canlı
+
20:00
Sport Recife
1 - 2
Avaí
Premiere 4
,
SporTV
,
Canais Globo
,
Zapping
,
Claro TV+
Kanada - Canadian Premier League
Canlı
+
16:00
Forge
1 - 2
Vancouver FC
Fox Soccer Plus
,
fuboTV
,
fuboTV Canada
,
OneSoccer
Canlı
+
19:00
Cavalry
2 - 2
York United
Fox Soccer Plus
,
fuboTV
,
fuboTV Canada
,
OneSoccer
Kolombiya - Primera A
Canlı
+
18:15
La Equidad
2 - 3
Deportes Tolima
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
RCN Nuestra Tele
,
ViX
,
Fanatiz Mexico
Canlı
+
20:30
Once Caldas
0 - 0
Santa Fe
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
RCN Nuestra Tele
,
ViX
,
Fanatiz Mexico
Ekvador - Primera A
Canlı
+
14:00
Libertad
0 - 2
El Nacional
GOLTV Play
,
Star+ Sur
,
Star+ Chile
Canlı
+
16:30
Emelec
0 - 1
Macará
GOLTV Play
,
Star+ Sur
,
Star+ Chile
Canlı
+
19:00
Independiente del Valle
1 - 1
LDU Quito
Fanatiz USA
,
GOLTV
,
fuboTV
,
GolTV Espanol
,
GOLTV Play
El Salvador - Primera Division
Canlı
+
21:30
FAS
1 - 1
Alianza
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
,
Canal 4 El Salvador
Canlı
+
21:30
Municipal Limeño
0 - 1
Isidro Metapán
Fanatiz USA
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
,
Centro America TV
,
beIN SPORTS CONNECT Canada
İngiltere - League One
Canlı
+
11:15
Bolton Wanderers
0 - 2
Oxford United
ESPN+
,
ESPN App
,
DAZN Canada
,
SportsMax
,
SportsMax App
İngiltere - FA WSL
Canlı
+
10:00
Arsenal
5 - 0
Brighton & Hove Albion
The FA Player
,
The FA Player
,
Optus Sport
Canlı
+
10:00
Aston Villa
1 - 2
Manchester City
Paramount+
,
CBS Sports Golazo
,
The FA Player
,
Sportsnet World
,
Sportsnet Now Plus
Canlı
+
10:00
Bristol City
0 - 4
Everton
The FA Player
,
The FA Player
,
Optus Sport
Canlı
+
10:00
Leicester City WFC
0 - 4
Liverpool
The FA Player
,
The FA Player
,
Optus Sport
Canlı
+
10:00
Manchester United
0 - 6
Chelsea FC
Paramount+
,
The FA Player
,
Sportsnet One
,
Sportsnet Now Plus
,
Sportsnet Now
Canlı
+
10:00
Tottenham Hotspur
3 - 1
West Ham United
The FA Player
,
The FA Player
,
Optus Sport
Almanya - 3. Liga
Canlı
+
7:30
1860 München
0 - 2
Arminia Bielefeld
MaxTV Go
,
Sportklub 8
,
Magenta Sport
,
Moja TV
,
Sportklub 8 Croatia
Canlı
+
7:30
Sandhausen
1 - 1
Ingolstadt
MaxTV Go
,
Sportklub 10
,
Magenta Sport
,
Moja TV
,
Sportklub 10 Croatia
Canlı
+
7:30
Dynamo Dresden
4 - 0
MSV Duisburg
fuboTV
,
ESPN3
,
ESPN App
,
Magenta Sport
Canlı
+
7:30
Freiburg II
1 - 0
Viktoria Köln
Magenta Sport
Canlı
+
7:30
Erzgebirge Aue
2 - 0
Waldhof Mannheim
MaxTV Go
,
Sportklub 9
,
Magenta Sport
,
Moja TV
,
Sportklub 9 Croatia
Canlı
+
7:30
Preußen Münster
2 - 0
Unterhaching
fuboTV
,
ESPN3
,
ESPN App
,
WDR Fernsehen
,
SportKlub 5 Slovenia
Canlı
+
7:30
Jahn Regensburg
0 - 1
Saarbrücken
fuboTV
,
ESPN3
,
ESPN App
,
SportKlub 3 Serbia
,
MaxTV Go
Canlı
+
7:30
Hallescher FC
1 - 1
Borussia Dortmund II
Magenta Sport
Canlı
+
7:30
Lübeck
3 - 3
Rot-Weiss Essen
Magenta Sport
Canlı
+
7:30
Ulm
4 - 2
Verl
MaxTV Go
,
Sportklub 6 Serbia
,
Sportklub 6 Croatia
,
Magenta Sport
,
Moja TV
Afrika - CAF Şampiyonlar Ligi
Canlı
+
15:00
ES Tunis
0 - 0
Al Ahly
Fanatiz USA
,
beIN SPORTS
,
beIN SPORTS en Español
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
Avrupa - UEFA U17 Kadınlar Şampiyonası
Canlı
6:45
Polonya U-17 vs Fransa U-17
ViX
,
UEFA.tv
,
TVP Sport
,
L'Equipe
,
SportKlub 4 Serbia
Canlı
11:00
İngiltere U-17 vs İspanya U-17
ViX
,
UEFA.tv
,
BBC Red Button
,
BBC Sport Web
,
TDP
İtalya - Serie A (women)
Canlı
+
9:00
Sassuolo
2 - 3
Juventus
DAZN USA
,
DAZN
,
DAZN Canada
,
ESPNPlay Caribbean
,
DAZN Deutschland
Canlı
+
12:00
Milan
3 - 1
Sampdoria
DAZN Italia
Meksika - Ascenso MX
Canlı
+
20:00
Atlante
0 - 0
P
Cancún
ViX
,
TVC Deportes
,
Claro Sports
,
Fox Sports Mexico
,
ESPN3 Mexico
Peru - Primera Division
Canlı
+
16:00
Sporting Cristal
5 - 1
Unión Comercio
Fanatiz USA
,
Fanatiz Mexico
,
Fanatiz Canada
,
Liga1 Play
,
Liga 1 Max
Canlı
+
19:00
Melgar
4 - 1
Sport Huancayo
Fanatiz USA
,
Fanatiz Mexico
,
Fanatiz Canada
,
Liga1 Play
,
Liga 1 Max
Suudi Arabistan - Pro League
Canlı
+
12:20
Al Hazm
1 - 1
Al Riyadh
QQ Sports Live
,
Migu
,
SSC
Canlı
+
12:20
Al Taawon
1 - 0
Al Shabab
QQ Sports Live
,
Migu
,
SSC
Canlı
+
14:00
Al Ahli
5 - 1
Abha
Fox Soccer Plus
,
fuboTV
,
DAZN Canada
,
DAZN Deutschland
,
Cosmote Sport 3 HD
İskoçya - Premier Lig
Canlı
+
7:30
Celtic
3 - 2
St. Mirren
CBS Sports Network
,
Paramount+
,
fuboTV
,
Celtic TV
,
ESPNPlay Caribbean
Canlı
+
7:30
Dundee
1 - 1
Kilmarnock
DUTV
Canlı
+
7:30
Hearts
3 - 3
Rangers
Hearts TV
,
Arena Sport 6 Croatia
,
Moja TV
,
Arena Sport 5
,
Arena 3 Premium
İspanya - Segunda Division
Canlı
+
8:00
FC Andorra
1 - 0
Burgos
LaLiga+
,
DIRECTV Sports Puerto Rico
,
DIRECTV Sports Caribbean
,
Movistar+
,
DAZN Spain
Canlı
+
10:15
Huesca
0 - 3
Racing Santander
LaLiga+
,
Movistar+
,
DAZN Spain
,
LALIGA TV Hypermotion 2
,
Amazon Prime Video
Canlı
+
10:15
Leganés
2 - 1
Sporting Gijón
ESPN+
,
ESPN App
,
LaLiga+
,
TV4 Play
,
Movistar+
Canlı
+
15:00
Eldense
0 - 0
Levante
LaLiga+
,
Movistar+
,
DAZN Spain
,
LALIGA TV Hypermotion
,
Amazon Prime Video
Canlı
+
15:00
Tenerife
0 - 1
Amorebieta
LaLiga+
,
DIRECTV Sports Puerto Rico
,
DIRECTV Sports Caribbean
,
Movistar+
,
DAZN Spain
Türkiye - Süper Lig
Canlı
+
12:00
Beşiktaş
2 - 2
Hatayspor
Fanatiz USA
,
beIN SPORTS
,
beIN SPORTS en Español
,
fuboTV
,
beIN SPORTS CONNECT
Canlı
+
12:00
Ankaragücü
0 - 0
Pendikspor
beIN Sports 4 Turkey
,
beIN CONNECT Turkey
,
TOD
Canlı
+
12:00
Rizespor
0 - 0
Kasımpaşa
beIN Box Office 1
,
beIN CONNECT Turkey
,
TOD
Canlı
+
12:00
Samsunspor
1 - 1
Alanyaspor
beIN CONNECT Turkey
,
TOD
Canlı
+
12:00
Gaziantepspor
3 - 1
Fatih Karagümrük
beIN Sports 3 Turkey
,
beIN CONNECT Turkey
,
TOD
Canlı
+
12:00
İstanbul Başakşehir
0 - 1
Trabzonspor
Star+ Mexico
,
Star+ Norte
,
Sport 1 CZ/SK
,
Телеканал Футбол
,
MaxTV Go
Canlı
+
12:00
Kayserispor
2 - 2
Konyaspor
beIN CONNECT Turkey
,
beIN SPORTS MAX 2
,
TOD
Ukrayna - Premier Lig
Canlı
+
8:30
Dynamo Kyiv
3 - 1
Kryvbas
Watch UPL
,
2+2
,
UPL.TV
,
GONET.TV
Angola - Girabola
Arjantin - Primera B Nacional
Arjantin - Primera B Metropolitana
Arjantin - Primera C Metropolitana
Arjantin - Torneo Federal A
Avustralya - NPL Northern NSW
Avustralya - NPL Victoria
Avustralya - NPL ACT
Avustralya - NPL SA
Avustralya - NPL Queensland
Avustralya - NPL WA
Avustralya - NPL NSW
Avustralya -
Avusturya - Football Bundesliga
Avusturya - Regionalliga
Avusturya -
Azerbaycan - Premier Liqa
Bangladeş -
Belarus - Premier League
Belarus -
Belarus -
Belçika - Pro League
Belçika -
Botsvana - Premier League
Brezilya - Serie C
Brezilya - Serie D
Brezilya - Brasileiro Feminino
Brezilya -
Brezilya -
Bulgaristan - Parva Liga
Bulgaristan - B Group
Kanada -
Şili - Primera Division
Şili - Primera B
Çin - Super League
Çin -
Kongo - Congo Ligue 1
Kosta Rika - Primera Division
Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
Hırvatistan - 1. HNL
Hırvatistan - Druga HNL
Hırvatistan - Treća HNL
Hırvatistan -
Güney Kıbrıs - Cypriot Cup
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga
Çek Cumhuriyeti - 3. Liga
Danimarka - 1st Division
Danimarka -
Danimarka -
İngiltere - U18 Premier League
Estonya - Meistriliiga
Ethiyopya - Premier League
Finlandiya - Ykkönen
Finlandiya - Kakkonen
Fransa - Championnat National
Fransa - CFA
Fransa - CFA 2
Gürcistan -
Almanya - Regionalliga
Almanya - Oberliga
Almanya -
Gana - Ghana Premier League
Hong Kong - HKFA 1st Division
Macaristan - NB1
İzlanda -
Endonezya - Liga Super Indonesia
Irak - Iraqi Premier League
İrlanda Cumhuriyeti - FAI Cup
İrlanda Cumhuriyeti - First Division
İsrail - Ligat Ha'Al
İtalya - Serie B
İtalya - Serie C
Japonya -
Japonya - J League
Japonya - J2 League
Japonya - J3 League
Kazakistan - Kazakhstan Premier League
Kenya - Kenyan Premier League
Kore Cumhuriyeti - K League 1
Kore Cumhuriyeti - K League 2
Kore Cumhuriyeti -
Kosova - Raiffeisen Superliga
Letonya - Latvijas kauss
Litvanya - A Lyga
Lüksemburg - National Division
Malezya - Super League
Mali - Première Division
Mauritius - Mauritian League
Meksika - Segunda División
Moldovya - Divizia Nationala
Moğolistan -
Karadağ - Prva Crnogorska Liga
Hollanda - Eredivisie
Hollanda - Topklasse
Hollanda - Tweede Divisie
Nikaragua - Primera División
Nijer -
North Macedonia - Prva Liga
Okyanusya - OFC Şampiyonlar Ligi
Panama - Liga Panameña de Fútbol
Paraguay -
Paraguay - Division Profesional
Peru - Segunda División
Polonya - Ekstraklasa
Polonya - I Liga
Portekiz - Segunda Liga
Katar - Prince Cup
Romanya - Liga I
Romanya -
Rusya - Premier Lig
Rusya - FNL
Rusya -
Rusya -
San Marino -
İskoçya - Scottish Championship
İskoçya - Scottish League Two
Senegal -
Sırbistan - Super Liga
Sırbistan - Prva Liga
Singapur - Singapore Premier League
Slovakya - Fortuna Liga
Slovakya - 3. Futbalová Liga
Slovenya - Prva Liga
Slovenya - Druga Liga
Somali - Somali First Division
Güney Afrika - ABSA Premiership
İspanya - Segunda División B
İspanya -
İspanya - Tercera División
İsveç - Superettan
İsveç - Division 1
İsveç -
İsveç - Damallsvenskan
İsviçre - Axpo Super League
İsviçre -
İsviçre - 1. Liga Promotion
İsviçre - 1. Liga Classic
Tacikistan - Tajik League
Tayland - Thai Premier League
Tayland - Thai Division 1
Tunus -
Türkmenistan - Ýokary Liga
Uganda - Premier League
Ukrayna - Persha Liga
Uruguay -
Uruguay - Primera Division
Özbekistan - Uzbek League
Venezuela - Primera División
Vietnam - V.League 1
Vietnam - V.League 2
Galler - Premier League
Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
Zambiya - Zambian Super League
Zimbabve - Premier Soccer League