Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zaterdag 21 jul.

  • Do
    Jul 19
  • Vr
    Jul 20
  • Za
    Jul 21
  • Zo
    Jul 22
  • Ma
    Jul 23
  • Di
    Jul 24
  • Wo
    Jul 25
  •  
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +15:30 Atlanta United 3 - 1 DC United fuboTV, Univision Deportes, Univision, MLS…
Live +16:00 Seattle Sounders FC 2 - 0 Vancouver Whitecaps DIRECTV, MLS Live, JOEtv - KZJO Seat…
Live +19:00 Chicago Fire 1 - 2 Toronto FC DIRECTV, MLS Live, ESPN+, TSN GO
Live +19:00 Philadelphia Union 1 - 3 LA Galaxy fuboTV, DIRECTV, MLS Live, Spectrum Spor…
Live +19:00 New York RB 2 - 0 New England fuboTV, DIRECTV, MLS Live, MSG, MSG GO
Live +19:30 Columbus Crew 3 - 2 Orlando City SC DIRECTV, MLS Live, WRDQ TV 27, CW C…
Live +21:00 Houston Dynamo 1 - 1 Dallas DIRECTV, MLS Live, KTXA Dallas, The KU…
Live +22:00 Real Salt Lake 2 - 2 Colorado Rapids DIRECTV, MLS Live, KMYU Utah, ESPN+, Al…
Live +23:00 Portland Timbers 2 - 2 Montreal Impact MLS Live, FOX 12 Oregon KPTV, ESPN+,
International Champions Cup 
Live +10:00 Bayern München 3 - 1 PSG ESPN+, ESPN Deportes Radio, DAZN, Spor…
Live 10:05 Bayern München vs PSG ESPN2, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, W…
Mexico - Liga MX 
Live +18:00 Cruz Azul 3 - 0 Puebla fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, Un…
Live +20:00 Pachuca 0 - 1 Monterrey fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, W…
Live +22:00 Tigres UANL 2 - 0 León fuboTV, Univision, Fanatiz, Afizzionados
Live +22:00 Tijuana 2 - 1 Guadalajara fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Argentinië - Copa Argentina 
Live +14:00 San Martín San Juan 0 - 0P Brown de Adrogué fuboTV, TyC Sports Internacional, Fanatiz,
Live +16:30 Gimnasia La Plata 1 - 0 Sportivo Belgrano fuboTV, TyC Sports Internacional, Fanatiz,
Live +19:00 Colón P1 - 1 Deportivo Morón fuboTV, TyC Sports Internacional, Fanatiz,
Chili - Primera División 
Live +12:00 Unión La Calera 1 - 2 Colo-Colo Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +15:00 Deportes Temuco 1 - 1 Antofagasta TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +17:30 Universidad Católica 2 - 2 Deportes Iquique Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +20:00 Unión Española 2 - 4 Audax Italiano Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Colombia - Primera A 
Live 18:30 Deportivo Pasto 0 - 0 Rionegro Águilas Win Sports
Live +19:00 Atlético Bucaramanga 0 - 0 Junior RCN Nuestra Tele, RCN Television, Depo…
Live +20:45 Envigado 1 - 1 Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
Costa Rica - Primera División 
Live +22:05 Herediano 4 - 0 UCR Telecentro
Ecuador - Primera A 
Live +16:30 Delfin 2 - 0 LDU Quito fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLTV Pla…
Live +19:00 Emelec 3 - 0 Técnico Universitario fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLTV Pla…
Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19 - Vrouwen 
Live +12:05 Zwitserland U-19 0 - 2 Spanje U-19 ESPN3, WatchESPN, RTS Sport, SportKlub…
Live 12:15 Netherlands Women U-19 vs Germany Women U-19 Sport1 + Germany
Club Vriendschappelijk 
Live + 4:00 Hrvatski Dragovoljac 3 - 0 Kustošija
Live + 4:00 Sesvete 3 - 0 Lučko
Live 4:00 B 93 2 - 3 Roskilde
Live 4:30 Ebro 0 - 0 Teruel
Live 4:30 Deportivo La Coruña 0 - 0 Deportivo La Coruña II
Live 5:00 Balmazújváros Sport 0 - 0 Cigánd SE
Live + 5:00 Hertha BSC II 1 - 1 St. Pauli II
Live 5:00 Sporting Braga 0 - 0 Santa Clara
Live 5:30 Chaves 0 - 0 Feirense
Live 5:30 Vizela 0 - 0 Sporting Braga II
Live 5:30 UD Oliveirense 0 - 0 Academico Viseu
Live 6:00 Sporting Gijón 0 - 0 Pontevedra
Live 6:00 CSKA Moskva 0 - 0 Yenisey
Live 6:00 Louletano 0 - 0 Peterborough United
Live 7:00 Nantwich Town 1 - 2 Blackpool
Live 7:00 Värnamo 0 - 0 Falkenberg
Live 7:00 Degerfors 0 - 0 Norrby
Live 7:00 Wuppertaler SV 0 - 0 SV Steinbach
Live 7:00 Sheffield Wednesday 1 - 0 NAC Breda
Live 8:00 Borussia M'gladbach vs Weiche Flensburg Fohlen.TV
Live + 8:00 Westfalia Rhynern 1 - 0 Kaan-Marienborn
Live + 8:00 Saarbrücken 1 - 0 Wattenscheid 09
Live + 8:00 Gütersloh 3 - 3 Wiedenbrück
Live + 8:00 Kaiserslautern II 2 - 1 Morlautern
Live 8:00 Preußen Münster 2 - 2 Heracles
Live 8:00 Jahn Regensburg 1 - 0 Unterhaching
Live 8:00 Osnabrück 0 - 0 Union Saint-Gilloise
Live 8:00 Ingolstadt 0 - 0 Karlsruher SC
Live 8:00 Borussia M'gladbach II 0 - 0 Fortuna Köln
Live 8:00 Frej 0 - 0 Täby
Live 8:00 Halmstad 0 - 0 Varberg
Live 8:30 ADO Den Haag 0 - 3 Oss
Live 8:30 Gemert 0 - 0 Helmond Sport
Live + 9:00 Genk 4 - 0 Olympiakos Piraeus Nova Sports 1, Nova Sports 1 Cyprus
Live 9:00 Stuttgart 0 - 0 Sonnenhof Großaspach
Live 9:00 Sportfreunde Siegen 0 - 0 Bayer Leverkusen
Live 9:00 Groningen 0 - 1 Emmen
Live 9:00 Kaiserslautern 2 - 1 Dynamo Dresden
Live 9:00 Meppen 0 - 0 Stoke City
Live 9:00 BFC Dynamo 0 - 0 Carl Zeiss Jena
Live 9:00 Stevenage 0 - 0 Coventry City
Live 9:00 SV Roeselare 0 - 0 Knokke
Live 9:00 Limavady United 0 - 0 Coleraine
Live 9:00 Nuneaton Borough 0 - 5 Chesterfield
Live 9:30 Fortuna Düsseldorf 0 - 0 Watford
Live 9:30 Hansa Rostock 0 - 0 Hvidovre
Live +10:00 Akhisar Belediyespor 1 - 2 Lokomotiv Moskva
Live +10:00 Wehen Wiesbaden 2 - 6 Eintracht Frankfurt Eintracht TV
Live +10:00 Wealdstone 1 - 1 Aldershot Town
Live +10:00 Woking 0 - 1 Salford City
Live +10:00 Southport 3 - 0 Barrow
Live +10:00 Spennymoor Town 0 - 1 Hartlepool United
Live 10:00 Jeddeloh 0 - 0 VfL Oldenburg
Live +10:00 Fylde 0 - 1 Carlisle United
Live +10:00 AFC Telford United 3 - 1 Wrexham
Live +10:00 Concord Rangers 2 - 3 Leyton Orient
Live +10:00 Chester 0 - 1 Bury
Live +10:00 Dartford 0 - 1 Colchester United
Live 10:00 VVV 0 - 0 De Treffers
Live 10:00 Waasland-Beveren 0 - 0 Mechelen
Live 10:00 Cheltenham Town 0 - 3 Birmingham City
Live 10:00 Glentoran 1 - 2 Sligo Rovers
Live 10:00 Oxford United 1 - 3 Crystal Palace
Live 10:00 Notts County 1 - 4 Leicester City
Live 10:00 AFC Wimbledon 2 - 1 Brighton & Hove Albion Seagulls TV
Live 10:00 Crawley Town 0 - 2 Charlton Athletic
Live 10:00 Swindon Town 0 - 2 Portsmouth
Live 10:00 Port Vale 0 - 1 Blackpool
Live 10:00 Ebbsfleet United 2 - 0 Gillingham
Live 10:00 Rochdale 0 - 0 Hull City
Live 10:00 St Albans City 0 - 0 Luton Town
Live 10:00 Havant & Waterlooville 0 - 0 Wycombe Wanderers
Live 10:00 Hamburger SV 0 - 0 Stoke City
Live 10:00 Burton Albion 0 - 4 Aston Villa AVTV
Live 10:00 Heerenveen 2 - 1 Kayserispor
Live 10:00 Accrington Stanley 0 - 0 Middlesbrough
Live 10:00 Barnet 0 - 0 Ipswich Town
Live 10:00 Mansfield Town 0 - 0 Sheffield United
Live 10:00 Preston North End 0 - 0 West Ham United
Live 10:00 Paderborn 0 - 0 Monaco
Live 10:00 Forest Green Rovers 0 - 0 Bristol Rovers
Live 10:00 Tranmere Rovers 0 - 0 Fleetwood Town
Live 10:00 Dover Athletic 0 - 0 Gillingham
Live 10:00 Shrewsbury Town 0 - 0 Brentford
Live 10:00 Lyngby 0 - 0 Landskrona
Live 10:00 Cambridge United 0 - 0 Millwall
Live 10:00 St. Mirren 0 - 0 Sunderland
Live 10:00 Derby County 0 - 0 Southampton
Live 10:00 Oldham Athletic 0 - 0 Nottingham Forest
Live 10:00 Carrick Rangers 0 - 0 Ballymena United
Live 10:00 Loughgall 0 - 0 Dungannon Swifts
Live 10:00 Harrogate Town 0 - 0 Bradford City
Live 10:00 Dundela 0 - 0 Warrenpoint Town
Live 10:00 Newry City AFC 0 - 0 Ballinamallard United
Live 10:00 Bolton Wanderers 0 - 0 Girona
Live 10:00 SPAL 0 - 0 Campodarsego
Live 10:00 Yeovil Town 0 - 0 Plymouth Argyle
Live 10:30 Magdeburg P0 - 0 Swansea City MDR Fernsehen
Live +11:00 Hoffenheim 2 - 2 Queens Park Rangers fuboTV, Eleven Sports Network, Arena Spor…
Live +11:00 Real Betis 2 - 0 Huddersfield Town Betis TV
Live +11:00 BB Erzurumspor 2 - 2 Ankaragücü
Live +11:00 Garching 1 - 5 1860 München
Live 11:00 Empoli 0 - 0 Pro Vercelli
Live 11:00 Würzburger Kickers 0 - 4 Nürnberg
Live 11:00 Schwarz-Weiß Essen 0 - 1 Schalke 04
Live 11:00 Hannover 96 3 - 1 PEC Zwolle
Live 11:00 Torino 4 - 0 Pro Patria
Live 11:00 Amora 0 - 0 Nacional
Live 11:00 Panionios 0 - 0 Hapoel Tel Aviv
Live 11:00 Nitra 0 - 0 Dorogi
Live 11:00 Bologna 0 - 0 Comano Terme Fiavé
Live +11:30 Galatasaray 1 - 2 Valencia ESPN3, WatchESPN, SportKlub 1 Serbia,
Live +11:30 Istra 1961 U-19 0 - 3 Rizespor
Live 11:30 Fiorentina 0 - 0 Venezia
Live 11:30 Reims 0 - 0 Cercle Brugge
Live 11:30 Sampdoria 0 - 0 FeralpiSalò
Live 11:30 OFI 0 - 0 Apollon Smirnis
Live +12:00 Afjet Afyonspor 0 - 1 Bursaspor
Live 12:00 OH Leuven 0 - 2 Gent
Live 12:00 Anderlecht 3 - 2 Rennes
Live 12:00 Kortrijk 0 - 0 Metz
Live 12:00 Sporting Charleroi 0 - 0 Nice
Live 12:00 Union Berlin 0 - 0 Bordeaux
Live 12:00 Al Ain 0 - 0 Inter Zaprešić
Live +12:05 Sevilla 0 - 1 Benfica ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live 12:30 Sochaux 0 - 0 Dijon
Live 12:30 Brest 0 - 0 Guingamp
Live 12:30 Angers SCO 0 - 0 Lorient
Live 12:30 Cholet 0 - 0 Romorantin SO
Live 12:30 Tours 0 - 0 Créteil
Live 12:30 Gorica 6 - 0 Brda Dobrovo
Live +13:00 Olympique Marseille 1 - 1 Villarreal ESPN3, WatchESPN, Sport TV5
Live 13:00 Tudelano 0 - 0 Real Zaragoza Aragón TV
Live +13:00 Zalaegerszegi TE 2 - 1 Al Arabi
Live 13:00 MC El Eulma 0 - 0 ES Sétif
Live +13:00 Hércules 2 - 0 Rayo Ibense
Live 13:00 Atromitos 0 - 0 AEK Athens
Live 13:00 Deportivo Alavés 0 - 0 UD Logroñés
Live 13:00 Lens 0 - 0 Saint-Étienne
Live 13:00 Lommel United 0 - 0 Patro Eisden
Live 13:00 Águeda 0 - 0 Tondela
Live 13:00 Moreirense 0 - 0 Boavista
Live 13:00 Ashdod 0 - 0 Spartak Moskva
Live 13:00 Leganés 0 - 0 Alcorcón
Live 13:00 Albacete 0 - 0 Valencia II
Live 13:00 Ontinyent 0 - 0 Porto II
Live 13:00 Gimnàstic Tarragona 0 - 0 Peralada
Live 13:00 Nantes 0 - 0 Avranches
Live +13:30 Málaga 1 - 0 Extremadura UD 101 TV
Live 13:30 Viveiro 0 - 0 Lugo
Live 13:30 Dordrecht 0 - 0 NEC
Live 13:30 AS Eupen 0 - 0 Tubize
Live 13:30 Arenas de Getxo 0 - 0 Osasuna
Live 13:30 SS Reyes 0 - 0 Real Oviedo
Live 13:30 Cabanes 0 - 0 Castellón
Live +14:00 Fenerbahçe 3 - 3 Feyenoord Fox Sports 1, Fox Sports Go, Spor Smart HD
Live +14:00 Toralense 0 - 5 Ponferradina
Live 14:00 águilAS FC 0 - 0 Almería
Live 14:00 Lleida Esportiu 0 - 0 Huesca
Live 14:00 Rayo Vallecano 0 - 0 Bristol City
Live 14:00 Celta de Vigo 0 - 0 Córdoba
Live +14:15 Internazionale 3 - 3 Zenit Sport TV3, Arena Sport 1 Serbia, Inter T…
Live 14:15 Espanyol II 0 - 0 Reus Deportiu
Live 14:30 Chiclana 0 - 0 Cádiz
Live 14:30 Atalanta 0 - 0 Hertha BSC
Live +15:00 Olympique Lyonnais 4 - 0 Fulham TV2 Sumo, TV2 Sport Premium, Sport TV…
Live 15:00 Desportivo Aves 0 - 0 Sporting Braga
Live 15:00 Atlético Tordesillas 0 - 0 Real Valladolid
Live 15:30 Las Palmas 0 - 0P Tenerife TV Canaria
Live 19:00 Boca Juniors vs Medellín FOX Sports 2 Cono Sur, FOX Premium, Fo…
Live 20:00 Birkirkara 0 - 0 Hamrun Spartans
Mexico - Ascenso MX 
Live +20:00 Celaya 1 - 1 Dorados Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Live +22:00 Juárez 1 - 0 Alebrijes de Oaxaca ESPN Deportes, ESPN Deportes+, WatchESP…
Peru - Primera División 
Live 14:00 Deportivo Binacional 0 - 0 Universidad San Martín Peru Magico, Fanatiz
Live +16:30 Ayacucho 1 - 1 Unión Comercio Peru Magico, Fanatiz
Live 18:45 Sport Rosario 0 - 0 Academia Cantolao Peru Magico, Fanatiz
Live +21:00 Sport Huancayo 2 - 1 Universitario Peru Magico, Fanatiz
Verenigde Staten - USL 
Live 19:00 North Carolina 0 - 0 Toronto II ESPN+, YouTube
Live +19:00 Ottawa Fury 2 - 0 Nashville SC ESPN+, YouTube
Live +19:00 Pittsburgh Riverhounds 0 - 1 Charleston Battery ESPN+, YouTube
Live +19:00 Richmond Kickers 1 - 1 Atlanta United II ESPN+, YouTube
Live +19:30 Cincinnati 2 - 1 New York RB II ESPN+, YouTube
Live +19:30 Louisville City 4 - 1 Charlotte Independence ESPN+, YouTube
Live +19:30 Tampa Bay Rowdies 3 - 1 Indy Eleven ESPN+, YouTube
Live +20:00 Colorado Springs 4 - 2 Tulsa Roughnecks ESPN+, YouTube
Live +20:30 Saint Louis 2 - 2 Orange County ESPN+, YouTube
Live +20:30 San Antonio 4 - 2 Real Monarchs ESPN+, YouTube
Live +23:00 Sacramento Republic 1 - 1 OKC Energy ESPN+, YouTube
Verenigde Staten - National Womens Soccer League 
Live 15:30 Orlando Pride vs Seattle Reign fuboTV, Lifetime, NWSLsoccer.com
Live 19:00 Sky Blue vs Portland Thorns NWSLsoccer.com
Verenigde Staten - Premier Development League 
Live 19:00 Reading United 0 - 0 New York RB III PDL Live
Live 19:30 Des Moines Menace 0 - 0 Chicago Fire II PDL Live
Live 20:00 SIMA Águilas 0 - 0 The Villages PDL Live
Live 22:00 Calgary Foothills 0 - 0 Tucson PDL Live
Voetbalshows 
Live 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español, DAZN
Live 18:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 18:30 The Xtra - Weekend DAZN, beIN Sports Canada, fuboTV Canada
 Angola - Girabola
 Oostenrijk - ÖFB-Cup
 Wit-Rusland - Vysshaya Liga
 Bolivia - Liga de Futbol
 Bosnië en Herzegovina - Premijer Liga
 Brazilië - Brasileirão
 Brazilië - Serie B
 Brazilië - Serie C
 Bulgarije - Parva Liga
 Canada - Canadian Soccer League
 Chili - Primera B
 China - Super League
 China - League One
 Colombia - Primera B
 Tsjechië - Synot Liga
 Tsjechië - 2. Liga
 Denemarken - Super Liga
 Estland - Meistriliiga
 Finland - Veikkausliiga
 Finland - Ykkönen (2de Divisie)
 Finland - Kakkonen (3de Divisie)
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Hongarije - NB1
 Indonesië - Liga 1
 Indonesië - Divisi Utama Liga Indonesia
 Ierland - First Division
 Japan - J2 League
 Japan - 32 League
 Kazachstan - Kazachstaanse Premier League
 Zuid-Korea - K League 1
 Zuid-Korea - K League 2
 Maleisië - Super League
 Maleisië - Premier League
 Noorwegen - 1. Divisjon
 Noorwegen - 2. Divisjon
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Polen - Ekstraklasa
 Polen - I Liga
 Portugal - Portugese Liga Cup
 Roemenië - Liga I
 Rusland - Beker van Rusland
 Schotland - Schotse League Cup
 Servië - Super Liga
 Singapore - Singapore Premier League
 Slowakije - Fortuna Liga
 Slowakije - 2. Futbalová Liga
 Slovenië - Prva Liga
 Zweden - Allsvenskan
 Zweden - Division 1
 Zwitserland - Axpo Super League
 Zwitserland - Swiss Challenge League
 Thailand - Thai Premier League
 Thailand - Thai Division 1
 Oekraïne - Beker van Oekraïne
 Oekraïne - Persha Liga
 Uruguay - Primera División
 Venezuela - Primera División
 Vietnam - V.League 1
 Wereld - Vriendschappelijk Vrouwen
 Wereld - Algarve Cup
 Wereld - Vriendschappelijk
 Wereld - Andere Programma's
 Zambia - Zambian Premier League
 Wereld - Voetbalshows
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Herhaal 8:00 Los Angeles FC vs Orlando City SC fuboTV, Fox Soccer Plus
FIFA Wereldkampioenschap 
Herhaal 13:00 Frankrijk vs Kroatië fuboTV, FOX Deportes, beIN Sports HD 2,
Herhaal 21:00 Kroatië vs Engeland fuboTV, Fox Soccer Plus
Engeland - Premier League 
Herhaal 13:00 Arsenal vs West Ham United
*Arsenal TV
fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Spanje - La Liga 
Herhaal 12:00 Atlético Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 12:30 Barcelona vs Málaga fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 13:00 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 13:30 Barcelona vs Sevilla fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 14:00 Leganés vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 14:30 Valencia vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 15:00 Barcelona vs Celta de Vigo fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 15:30 Villarreal vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 16:00 Barcelona vs Deportivo La Coruña fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 16:30 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 20:00 Barcelona vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 20:30 Málaga vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:00 Barcelona vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:30 Málaga vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 19:00 Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt fuboTV, Fox Soccer Plus
Mexico - Liga MX 
Herhaal 2:00 Veracruz vs Pumas UNAM fuboTV, Univision Deportes
Herhaal 4:00 Veracruz vs Pumas UNAM fuboTV, Univision Deportes
Herhaal 11:00 Veracruz vs Pumas UNAM fuboTV, Univision Deportes
Herhaal 12:00 Atlas vs Querétaro fuboTV, Univision Deportes
Herhaal 14:30 Atlas vs Querétaro fuboTV, Univision Deportes
Herhaal 15:00 Veracruz vs Pumas UNAM fuboTV, Univision Deportes
Argentinië - Copa Argentina 
Herhaal 3:00 Olimpo vs Aldosivi fuboTV, TyC Sports Internacional
Herhaal 5:00 Independiente vs Central Ballester fuboTV, TyC Sports Internacional
Herhaal 9:00 Independiente vs Central Ballester fuboTV, TyC Sports Internacional
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:00 Cruzeiro vs America Minerio PFC Internacional
Herhaal 0:00 Ceará vs Sport Recife PFC Internacional
Herhaal 1:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 1:00 Flamengo vs São Paulo PFC Internacional
Herhaal 2:00 Santos vs Palmeiras PFC Internacional
Herhaal 2:00 Corinthians vs Botafogo PFC Internacional
Herhaal 3:00 Atlético PR vs Internacional PFC Internacional
Herhaal 3:00 Gremio vs Atletico Minerio PFC Internacional
Herhaal 3:00 Flamengo vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 4:00 Flamengo vs São Paulo PFC Internacional
Herhaal 4:00 Ceará vs Sport Recife PFC Internacional
Herhaal 5:00 Corinthians vs Botafogo PFC Internacional
Herhaal 5:00 Cruzeiro vs America Minerio PFC Internacional
Herhaal 6:00 Gremio vs Atletico Minerio PFC Internacional
Herhaal 6:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 7:00 Cruzeiro vs America Minerio PFC Internacional
Herhaal 7:00 Santos vs Palmeiras PFC Internacional
Herhaal 8:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 8:00 Flamengo vs Botafogo PFC Internacional
Herhaal 9:00 Santos vs Palmeiras PFC Internacional
Herhaal 9:00 São Paulo vs Corinthians PFC Internacional
Herhaal 10:00 Atlético PR vs Internacional PFC Internacional
Herhaal 11:00 Flamengo vs São Paulo PFC Internacional
Herhaal 12:00 Corinthians vs Botafogo PFC Internacional
Herhaal 13:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 13:30 São Paulo vs Corinthians PFC Internacional
Vertraagd 21:00 Flamengo vs Botafogo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 22:00 Vasco da Gama vs Grêmio PFC Internacional
Club Vriendschappelijk 
Herhaal 9:30 Bayern München vs PSG
Japan - J2 League 
Herhaal 5:00 Kamatamare Sanuki vs JEF United
Herhaal 6:00 Oita Trinita vs Tochigi
Voetbalshows 
Herhaal 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español, DAZN
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español, DAZN
Herhaal 22:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Crystal Palaceaug 20
15:00
Liverpool
Bayern Münchenaug 24
14:30
Hoffenheim
Arsenalaug 25
10:00
West Ham United
Liverpoolaug 25
12:30
Brighton & Hove Albion
Real Valladolidaug 25
16:15
Barcelona
Newcastle Unitedaug 26
11:00
Chelsea
Gironaaug 26
16:15
Real Madrid
Manchester Unitedaug 27
15:00
Tottenham Hotspur
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android