Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Slowakije

Slowakije - Fortuna Liga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Slovan Bratislava 8 6 2 0 19 8 +11 20 WWGWG
2   DAC 8 4 3 1 21 12 +9 15 VWGGG
3
Trenčín 7 4 2 1 18 13 +5 14 WWGGW
4
Ružomberok 8 3 4 1 14 7 +7 13 GWGVG
5   Podbrezová 8 4 1 3 11 11 +0 13 WVWWG
6   Žilina 8 4 1 3 10 10 +0 13 WVGWW
7
Sereď 8 3 1 4 9 16 -7 10 WVVVW
8
Spartak Trnava 8 2 2 4 5 5 +0 8 VVGGW
9
Zlaté Moravce 8 2 1 5 9 15 -6 7 GVWVV
10
Nitra 7 1 3 3 11 11 +0 6 VWGGG
11   Senica 8 1 3 4 5 15 -10 6 VVGGG
12   Zemplín Michalovce 8 1 1 6 6 15 -9 4 VWVVG
Add Fortuna Liga table to your website
Degradatieronde

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Super Liga: Regulier seizoen
A. ŠporarSlovan Bratislava 8 0
V. BayoDAC 5 0
N. GatarićSered 5 0
A. ManceTrencín 5 0
J. SleegersTrencín 5 0
I. TandirRužomberok 5 2
T. VestenickýNitra 5 1
K. VidaDAC 5 0
H. ČatakovićTrencín 4 1
R. BoženíkŽilina 3 0
M. BreznaníkPodbrezová 3 0
A. FábryNitra 3 0
D. LeškoPodbrezová 3 0
E. PačindaDAC 3 1
K. QoseRužomberok 3 0
Super Liga: Laatste fase
P. AzangoTrencín 2 0
F. KašaŽilina 1 0
Super Liga: Kampioensronde
S. MrázŽilina 9 0
H. ČatakovićTrencín 7 0
V. BayoDAC 4 0
A. ČavrićSlovan Bratislava 4 0
H. GongTrencín 4 0
J. MihalíkŽilina 4 0
K. VidaDAC 4 0
A. ManceTrencín 3 0
A. El MahdiouiTrencín 2 0
R. GešnábelRužomberok 2 0
B. GodálSpartak Trnava 2 2
C. HercDAC 2 0
D. HolmanSlovan Bratislava 2 1
J. HolúbekŽilina 2 0
M. LjubičićDAC 2 0
Super Liga: Degradatieronde
T. VestenickýNitra 6 0
F. CastañedaSenica 5 1
L. KitambalaSenica 4 0
N. GatarićTatran Prešov 3 0
D. KurminowskiZemplín Michalovce 3 0
P. OrávikZlaté Moravce 3 1
EwertonZlaté Moravce 3 0
M. ŠimončičNitra 3 0
P. KolesárZemplín Michalovce 2 0
M. KoscelníkZemplín Michalovce 2 0
D. LeškoPodbrezová 2 1
L. MicherdaTatran Prešov 2 0
S. NjirePodbrezová 2 0
E. BernadinaPodbrezová 2 0
S. SulleyZemplín Michalovce 2 0

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

West Ham Unitedsep 23
8:30
Chelsea
Arsenalsep 23
11:00
Everton
Barcelonasep 23
14:45
Girona
Boca Juniorssep 23
16:45
River Plate
Bayern Münchensep 25
14:30
Augsburg
Leganéssep 26
14:00
Barcelona
Sevillasep 26
16:00
Real Madrid
Hertha BSCsep 28
14:30
Bayern München
West Ham Unitedsep 29
7:30
Manchester United
Arsenalsep 29
10:00
Watford
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android