REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Benin U20

Benin Youth

Benin
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Info

Utakmice

Benin Youth Raspored, Rezultati Uživo, Uživo Prenosi

*Please note that we do not provide live streaming of Benin Youth directly. We publish Benin Youth TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Benin Youth matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati Benin Youth

TV i striming pokrivenost po takmičenju

Benin Youth učestvuje u sledećim takmičenjima: Prijateljska utakmica. TV prenos u United States je naveden ispod.

Prijateljska utakmica
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Igrači

Benin Youth - Odred

Golmani

R. Karim
# 16 R. Karim

Benin

19 godina

D. Agossa

Benin

21 godina · 163.1 kg · 6 ft 1 in

Defanzivci

R. Sankamao

Benin

21 godina

B. Attivi
# 11 B. Attivi

Benin

21 godina

P. Winsavi

Benin

21 godina · 145.5 kg · 5 ft 11 in

S. Gouakinnou

Benin

21 godina

Abdoul Moumini

Benin

20 godina

Vezni igrači

Hassane Imourane

Benin

22 godina · 163.1 kg · 6 ft 0 in

Dokou Dodo
# 8 D. Dodo

Benin

21 godina

M. Alassane

Benin

21 godina · 147.7 kg · 5 ft 6 in

Tamimou Ouorou

Benin

22 godina · 5 ft 9 in

M. Tongui
# 23 M. Tongui

Benin

21 godina

Attidjikou Samadou

Benin

21 godina

Napadači

Farid Junior Edou
# 7 F. Edou

Benin

22 godina

R. Alitonou

Benin

21 godina

Z. Seibou
# 18 Z. Seibou

Benin

S. Bawa
# 20 S. Bawa

Benin

22 godina

S. Vignigbe

Benin

22 godina

Olatoundji Tessilimi

Benin

20 godina

Statistika

Benin Youth Player Statistics

ImeA
Golmani
R. Karim 2703300100000
D. Agossa 901100300000
Defanzivci
R. Sankamao 2703300101000
B. Attivi 901100300000
P. Winsavi 901100300000
S. Gouakinnou 441010100000
A. Moumini 2193302100000
Vezni igrači
H. Imourane 3604400000000
D. Dodo 3534401000100
M. Alassane 691101300100
T. Ouorou 3604400000100
M. Tongui 272020200000
A. Samadou 852111300000
Napadači
F. Edou 772111200000
R. Alitonou 592020200100
Z. Seibou 1404131300000
S. Bawa 2344222200100
S. Vignigbe 252020200100
O. Tessilimi 2764404000000

O Benin Youth

Osnovan  1962
Stadion  Stade de l'Amitié
Kapacitet  35,000
Trener  M. Déguénon

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android