REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Estonya

Estonya Milli Futbol Takımı

FIFA Ranking #122
Maçlar
Ranking
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Haberler
Bilgi

FIFA sıralaması #122

Estonya güncel ve geçmiş FIFA sıralaması

En yüksek #47 (Mar 2012) En düşük #137 (Oct 2008)
Tam sıralama →

Nereden izlenir Estonya Milli Futbol Takımı

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Estonya şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Dünya Kupası Elemeleri, UEFA Uluslar Ligi ve Euro Beach Soccer Ligi. Amerika Birleşik Devletleri yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Dünya Kupası Elemeleri
TelevisaUnivision, Turner, Fanatiz, CONMEBOL TV
UEFA Uluslar Ligi
Fox Sports, FuboTV, TelevisaUnivision

Oyuncular

Estonya Milli Futbol Takımı Kadro

Kaleciler

Matvei Igonen
# 12 M. Igonen

30 yıl · 172 lb· 6 ft 1 in

Kaur Kivila
# 22 K. Kivila

22 yıl · 172 lb· 6 ft 1 in

Karl Hein
# 1 K. Hein

24 yıl · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Evert Grunvald

25 yıl · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Henri Perk
# 12 H. Perk

26 yıl · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Karl Vallner

28 yıl · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Defans

Karol Mets
# 18 K. Mets

33 yıl · 174.2 lb· 6 ft 3 in

Mihhail Kolobov

21 yıl · 174.2 lb· 6 ft 3 in

Erko Tougjas

23 yıl · 174.2 lb· 6 ft 3 in

Tanel Tammik
# 18 T. Tammik

24 yıl · 174.2 lb· 6 ft 3 in

Kristo Hussar
# 19 K. Hussar

24 yıl · 174.2 lb· 6 ft 3 in

Maksim Paskotsi

23 yıl · 185.2 lb· 6 ft 2 in

Markus Soomets

26 yıl · 185.2 lb· 5 ft 11 in

Joonas Tamm
# 16 J. Tamm

34 yıl · 213.8 lb· 6 ft 3 in

Rasmus Peetson

31 yıl · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Joseph Saliste

31 yıl · 149.9 lb· 5 ft 8 in

Frank Liivak
# 23 F. Liivak

30 yıl · 165.3 lb· 5 ft 11 in

Marten Kuusk

30 yıl · 167.6 lb· 5 ft 11 in

Orta Saha

Robert Shein Rocco

23 yıl · 165.3 lb· 6 ft 0 in

Maksimilian Skvortsov

18 yıl · 165.3 lb· 6 ft 0 in

Patrik Kristal

18 yıl · 165.3 lb· 6 ft 0 in

Kristofer Kait
# 4 K. Kait

21 yıl · 165.3 lb· 6 ft 0 in

Robi Saarma

25 yıl · 165.3 lb· 6 ft 0 in

Kevor Palumets

23 yıl · 167.6 lb· 6 ft 1 in

Mihkel Ainsalu

30 yıl · 189.6 lb· 6 ft 2 in

Vlasiy Sinyavskiy

29 yıl · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Vladislav Kreida
# 17 V. Kreida

27 yıl · 176.4 lb· 5 ft 10 in

Mattias Kait
# 4 M. Kait

28 yıl · 163.1 lb· 6 ft 1 in

Martin Miller
# 17 M. Miller

29 yıl · 172 lb· 5 ft 10 in

Forvetler

Ioan Yakovlev

28 yıl · 172 lb· 5 ft 10 in

Mattias Mannilaan

25 yıl · 172 lb· 5 ft 10 in

Alex Tamm
# 21 A. Tamm

25 yıl · 172 lb· 5 ft 10 in

Tony Varjund

19 yıl · 172 lb· 5 ft 10 in

Rauno Sappinen

30 yıl · 160.9 lb· 5 ft 9 in

Michael Schjonning-Larsen

25 yıl · 160.9 lb· 6 ft 1 in

Markus Poom
# 20 M. Poom

27 yıl · 158.7 lb· 6 ft 1 in

Mark Lepik
# 11 M. Lepik

26 yıl · 163.1 lb· 6 ft 0 in

İstatistikler

Estonya Milli Futbol Takımı oyuncu istatistikleri

İsimA
Kaleciler
M. Igonen 135220000
K. Kivila
K. Hein 405550000
E. Grunvald
H. Perk
K. Vallner
Defans
K. Mets 208321010
M. Kolobov
E. Tougjas
T. Tammik
K. Hussar 31110000
M. Paskotsi 4405501010
M. Soomets 352550021
J. Tamm 18220000
R. Peetson 3144401030
J. Saliste 173330000
F. Liivak
M. Kuusk 422550010
Orta Saha
R. Shein Rocco 277431000
M. Skvortsov
P. Kristal 131330010
K. Kait
R. Saarma 2505501000
K. Palumets 266440231
M. Ainsalu 119220010
V. Sinyavskiy 472651010
V. Kreida
M. Kait 4455502010
M. Miller 31220000
Forvetler
I. Yakovlev
M. Mannilaan
A. Tamm
T. Varjund
R. Sappinen 3395412000
M. Schjonning-Larsen 495651000
M. Poom 93220000
M. Lepik

Bilgi

Estonya Futbol Federasyonu Bilgi & İstatistiği

Stadyum
A. Le Coq Arena (10,210 koltuk sayısı)
Antrenör
Jurgen Henn
Yönetim organı
Estonian Football Association
Geçmiş
Kuruluş: 1921, Bağlı: 1923
Forma
Forma: Blue, Şort: Black, Çorap: White
İnternet Sitesi

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması