ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Saturday Aug. 6, 2022

Aug 5

Saturday, Aug. 6, 2022

Aug 7
  • Thu
    Aug 4
  • Fri
    Aug 5
  • Sat
    Aug 6
  • Sun
    Aug 7
  • Mon
    Aug 8
  • Tue
    Aug 9
  • Wed
    Aug 10
  •  
?  
  USA/Canada - Major League Soccer
Live
+
3:00pm
Atlanta United 2 - 1 Seattle Sounders FC
Live
+
7:00pm
Charlotte 2 - 3 Chicago Fire
Live
+
7:30pm
Cincinnati 3 - 1 Philadelphia Union
Live
+
7:30pm
Columbus Crew 3 - 2 New York City
Live
+
7:30pm
DC United 0 - 0 New York RB
Live
+
7:30pm
CF Montréal 2 - 2 Inter Miami
Live
+
7:30pm
Orlando City SC 0 - 3 New England
Live
+
8:00pm
Nashville SC 3 - 4 Toronto FC
Live
+
8:30pm
Sporting KC 4 - 2 LA Galaxy
Live
+
9:00pm
Austin 3 - 3 SJ Earthquakes
Live
+
9:00pm
Colorado Rapids 4 - 3 Minnesota United
Live
+
10:00pm
Real Salt Lake 1 - 4 Los Angeles FC
Live
+
10:30pm
Portland Timbers 1 - 1 Dallas
  England - Premier League
Live
+
7:30am
Fulham 2 - 2 Liverpool
Live
+
10:00am
AFC Bournemouth 2 - 0 Aston Villa
Live
+
10:00am
Leeds United 2 - 1 Wolverhampton Wanderers
Live
+
10:00am
Newcastle United 2 - 0 Nottingham Forest
Live
+
10:00am
Tottenham Hotspur 4 - 1 Southampton
Live
+
12:30pm
Everton 0 - 1 Chelsea
  Germany - Bundesliga
Live
+
9:30am
Union Berlin 3 - 1 Hertha BSC
Live
+
9:30am
Borussia M'gladbach 3 - 1 Hoffenheim
Live
+
9:30am
Wolfsburg 2 - 2 Werder Bremen
Live
+
9:30am
Bochum 1 - 2 Mainz 05
Live
+
9:30am
Augsburg 0 - 4 Freiburg
Live
+
12:30pm
Borussia Dortmund 1 - 0 Bayer Leverkusen
  Portugal - Primeira Liga
Live
+
10:30am
Rio Ave 0 - 1 Vizela
Live
+
1:00pm
Estoril 2 - 0 Famalicão
Live
+
3:30pm
Porto 5 - 1 Marítimo
  France - Ligue 1
Live
+
11:00am
Strasbourg 1 - 2 Monaco
Live
+
3:00pm
Clermont 0 - 5 PSG
  England - FA Cup
Live
10:00am
North Shields 2 - 1 Knaresborough Town
Live
10:00am
Garforth Town 0 - 1 Pontefract Collieries
Live
10:00am
Newcastle Benfield FC 2 - 0 Crook Town AFC
Live
10:00am
Goole 4 - 1 Consett
Live
10:00am
Sunderland RCA 3 - 1 Hebburn Town
Live
10:00am
West Auckland Town 1 - 2 Carlisle City
Live
10:00am
Bridlington Town 3 - 1 Whitley Bay
Live
10:00am
Thornaby 1 - 3 Kendal Town
Live
10:00am
Tadcaster Albion 1 - 1 Tow Law Town
Live
10:00am
Ashington AFC 3 - 2 Newton Aycliffe
Live
10:00am
North Ferriby United 3 - 0 Northallerton Town
Live
10:00am
Guisborough Town 0 - 1 Bishop Auckland
Live
10:00am
Penrith AFC 0 - 2 West Allotment Celtic
Live
10:00am
Heaton Stannington 1 - 0 Pickering Town
Live
10:00am
Thackley 1 - 1 Ramsbottom United
Live
10:00am
Yorkshire Amateur 2 - 2 Charnock Richard
Live
10:00am
Silsden 1 - 0 Burscough
Live
10:00am
Whitchurch Alport 2 - 0 Vauxhall Motors
Live
10:00am
Wythenshawe Town 0 - 2 Macclesfield
Live
10:00am
Colne 2 - 1 1874 Northwich
Live
10:00am
Glossop North End 1 - 0 AFC Emley
Live
10:00am
Skelmersdale United 2 - 1 Padiham
Live
10:00am
Longridge Town 0 - 1 West Didsbury & Chorlton
Live
10:00am
Ossett United 2 - 0 New Mills
Live
10:00am
Prestwich Heys 1 - 1 Litherland Remyca
Live
10:00am
Trafford 6 - 0 AFC Liverpool
Live
10:00am
Winsford United 1 - 1 Widnes
Live
10:00am
Irlam 0 - 4 Avro
Live
10:00am
Barnoldswick Town 1 - 1 Albion Sports
Live
10:00am
Stocksbridge Park Steels 3 - 0 Golcar United
Live
10:00am
Lower Breck 0 - 2 Penistone Church
Live
10:00am
Eccleshill United 0 - 4 Sheffield
Live
10:00am
Prescot Cables 1 - 1 Ashton Athletic
Live
10:00am
Squires Gate 1 - 2 Northwich Victoria
Live
10:00am
Abbey Hey 0 - 4 Congleton Town FC
Live
10:00am
Daventry Town 2 - 2 Worcester Raiders
Live
10:00am
Malvern Town 2 - 1 Worcester City
Live
10:00am
Coventry Sphinx 0 - 1 Bedworth United
Live
10:00am
Atherstone Town 2 - 1 Gresley
Live
10:00am
Darlaston Town 0 - 4 Tividale
Live
10:00am
Hereford Lads Club 1 - 5 Hanley Town
Live
10:00am
Bugbrooke St Michaels 3 - 0 Long Buckby
Live
10:00am
Racing Club Warwick 2 - 1 Bewdley Town
Live
10:00am
AFC Wulfrunians 1 - 2 Newcastle Town
Live
10:00am
Heanor Town 1 - 5 Studley
Live
10:00am
Romulus 2 - 0 Sutton Coldfield Town
Live
10:00am
Evesham United 1 - 2 Hinckley Leicester Road
Live
10:00am
Coventry United 2 - 2 Highgate United
Live
10:00am
Westfields 2 - 2 Rugby Town
Live
10:00am
Boldmere St. Michaels 1 - 0 Walsall Wood
Live
10:00am
Cogenhoe United 1 - 1 Stone Old Alleynians
Live
10:00am
Hereford Pegasus 0 - 6 Stourport Swifts
Live
10:00am
Kimberley Miners Welfare 5 - 1 Lutterworth Town
Live
10:00am
Loughborough University 5 - 1 Newark And Sherwood FC
Live
10:00am
Spalding United 2 - 1 Deeping Rangers
Live
10:00am
Skegness Town 2 - 0 Loughborough Dynamo
Live
10:00am
Melton Town 2 - 2 Pinchbeck United
Live
10:00am
Leicester Nirvana 1 - 1 Selston
Live
10:00am
Anstey Nomads 1 - 1 Radford
Live
10:00am
Shepshed Dynamo vs Winterton Rangers FC
Live
10:00am
Grimsby Borough 2 - 3 Lincoln United
Live
10:00am
Bottesford Town 1 - 1 Barton Town
Live
10:00am
Sherwood Colliery 2 - 2 Long Eaton United
Live
10:00am
Maltby Main 0 - 1 Quorn
Live
10:00am
Handsworth 1 - 0 Sleaford Town
Live
10:00am
Boston United vs Harborough Town
Live
10:00am
Corby Town 0 - 1 AFC Mansfield
Live
10:00am
Hadleigh United 0 - 1 Mildenhall Town
Live
10:00am
AFC Kempston Rovers 2 - 0 Long Melford
Live
10:00am
Gorleston 4 - 0 Biggleswade United
Live
10:00am
Desborough Town vs Histon
Live
10:00am
Wisbech Town 5 - 1 Ely City
Live
10:00am
Godmanchester Rovers 3 - 0 Rothwell Corinthians
Live
10:00am
Haverhill Rovers vs Mulbarton Wanderers
Live
10:00am
Eynesbury Rovers 1 - 3 Newmarket Town
Live
10:00am
Kirkley & Pakefield 1 - 2 Fakenham Town
Live
10:00am
Lakenheath 0 - 4 Bury Town
Live
10:00am
Whitton United 3 - 2 Wellingborough Town
Live
10:00am
Ipswich Wanderers 1 - 0 Yaxley
Live
10:00am
Norwich United 2 - 3 Potton United
Live
10:00am
Coggeshall Town vs Barking
Live
10:00am
Leighton Town 9 - 2 Baldock Town
Live
10:00am
Brantham Athletic 3 - 0 Basildon United
Live
10:00am
Stotfold FC 2 - 2 Newport Pagnell Town
Live
10:00am
London Colney 0 - 5 Witham Town
Live
10:00am
Leverstock Green 3 - 0 Halstead Town
Live
10:00am
Shefford Town & Campton 4 - 1 Stanway Rovers
Live
10:00am
Redbridge 1 - 2 Takeley
Live
10:00am
Heybridge Swifts 4 - 0 Clapton
Live
10:00am
Buckhurst Hill 2 - 1 Walthamstow
Live
10:00am
Little Oakley 1 - 2 Clacton
Live
10:00am
Harpenden Town 2 - 1 New Salamis
Live
10:00am
Southend Manor 1 - 0 Cockfosters
Live
10:00am
Milton Keynes Irish 2 - 4 Tilbury
Live
10:00am
White Ensign 1 - 2 St. Panteleimon
Live
10:00am
West Essex 2 - 1 Crawley Green
Live
10:00am
Enfield 3 - 1 Hullbridge Sports
Live
10:00am
Barton Rovers 1 - 1 Arlesey Town
Live
10:00am
Hertford Town 1 - 1 Colney Heath
Live
10:00am
Waltham Abbey 4 - 1 Woodford Town
Live
10:00am
Dunstable Town 2 - 0 Great Wakering Rovers
Live
10:00am
Romford 5 - 2 Saffron Walden Town FC
Live
10:00am
Ilford 4 - 1 Sawbridgeworth Town
Live
10:00am
Ashton & Backwell United 0 - 2 Aylesbury United
Live
10:00am
Flackwell Heath 4 - 0 Keynsham Town
Live
10:00am
Brimscombe & Thrupp 2 - 1 Fairford Town
Live
10:00am
Ardley United 3 - 2 Wokingham & Emmbrook
Live
10:00am
Longlevens 2 - 3 Aylesbury Vale Dynamos
Live
10:00am
Risborough Rangers 0 - 1 Holyport
Live
10:00am
Highworth Town 0 - 2 Reading City
Live
10:00am
Tuffley Rovers 1 - 2 Slimbridge
Live
10:00am
Clevedon Town 2 - 1 Chalfont St Peter
Live
10:00am
Burnham 1 - 1 Easington Sports
Live
10:00am
Thornbury Town 1 - 3 Chipping Sodbury Town
Live
10:00am
Wootton Bassett Town 1 - 1 Windsor
Live
10:00am
Bitton 1 - 3 Cinderford Town
Live
10:00am
Cadbury Heath 2 - 2 Mangotsfield United
Live
10:00am
Roman Glass St George 3 - 1 Tring Athletic
Live
10:00am
Lydney Town 2 - 4 Kidlington
Live
10:00am
Didcot Town 1 - 1 Shrivenham
Live
10:00am
Canterbury City 1 - 1 Newhaven
Live
10:00am
Raynes Park Vale 1 - 1 Erith & Belvedere
Live
10:00am
Rusthall 3 - 2 Loxwood
Live
10:00am
Glebe 4 - 3 Holmesdale
Live
10:00am
Horsham YMCA 0 - 3 Beckenham Town
Live
10:00am
Virginia Water 1 - 0 Hilltop
Live
10:00am
Whitehawk vs K Sports
Live
10:00am
Sheerwater 1 - 0 BansteAD Athletic
Live
10:00am
Southall vs Redhill
Live
10:00am
Harefield United 3 - 2 Lordswood
Live
10:00am
Pagham 0 - 4 Erith Town
Live
10:00am
Chipstead 1 - 2 Tunbridge Wells
Live
10:00am
Punjab United 2 - 1 Balham
Live
10:00am
Alfold 1 - 4 Knaphill
Live
10:00am
East GrinsteAD Town 1 - 0 Hollands & Blair
Live
10:00am
Lancing 4 - 0 Roffey
Live
10:00am
Oxhey Jets 1 - 3 Phoenix Sports
Live
10:00am
Deal Town 2 - 2 Egham Town
Live
10:00am
Hassocks 1 - 0 Lingfield
Live
10:00am
Broadfields United 1 - 2 Guildford City
Live
10:00am
Sutton Athletic 1 - 0 Welling Town
Live
10:00am
Eastbourne Town 2 - 1 Steyning Town
Live
10:00am
Crowborough Athletic 2 - 3 Crawley Down Gatwick
Live
10:00am
Faversham Town 0 - 1 Colliers Wood United
Live
10:00am
Horley Town 0 - 5 Sevenoaks Town
Live
10:00am
Westfield (Surrey) 2 - 0 Eastbourne United
Live
10:00am
Peacehaven & Telscombe 2 - 2 AFC Croydon Athletic
Live
10:00am
Three Bridges 3 - 0 Whitstable Town
Live
10:00am
Chichester City 4 - 0 Frimley Green
Live
10:00am
Uckfield Town 1 - 4 Midhurst & Easebourne
Live
10:00am
Northwood 2 - 1 South Park
Live
10:00am
Saltdean United 0 - 8 Ashford Town (middlesex)
Live
10:00am
Walton & Hersham 2 - 2 Kennington
Live
10:00am
Littlehampton Town 3 - 1 Broadbridge Heath
Live
10:00am
Cobham 0 - 3 Tooting & Mitcham United
Live
10:00am
Abbey Rangers 0 - 3 Hanworth Villa
Live
10:00am
Fisher vs Mole Valley SCR
Live
10:00am
Bexhill United 2 - 3 North Greenford United
Live
10:00am
Bearsted 3 - 3 Spelthorne Sports
Live
10:00am
Varndeanians 0 - 1 Hythe Town
Live
10:00am
Bradford Town 0 - 4 Hamworthy United FC
Live
10:00am
Alresford Town 2 - 2 Laverstock & Ford
Live
10:00am
Fareham Town 3 - 1 Hythe & Dibden
Live
10:00am
Badshot Lea 4 - 0 Brockenhurst
Live
10:00am
Lymington Town 2 - 0 Portland United
Live
10:00am
Warminster Town 0 - 2 Andover New Street
Live
10:00am
Welton Rovers 0 - 1 United Services
Live
10:00am
Thatcham Town 2 - 3 Horndean
Live
10:00am
Corsham Town 0 - 2 AFC Portchester
Live
10:00am
Larkhall Athletic 4 - 1 Folland Sports
Live
10:00am
Westbury United 2 - 1 Bournemouth FC
Live
10:00am
Cowes Sports 1 - 0 Hamble Club
Live
10:00am
Fleet Town 1 - 3 Newport Isle of Wight FC
Live
10:00am
Christchurch 2 - 3 Blackfield & Langley
Live
10:00am
Tadley Calleva 2 - 6 Wincanton Town
Live
10:00am
Moneyfields 5 - 0 Bemerton Heath Harleq.
Live
10:00am
AFC Stoneham 2 - 1 Bashley
Live
10:00am
Street 1 - 2 Helston Athletic
Live
10:00am
Buckland Athletic 2 - 1 Exmouth
Live
10:00am
Willand Rovers 2 - 1 Wellington AFC
Live
10:00am
Liskeard Athletic 1 - 4 Shepton Mallet
Live
10:00am
Torpoint Athletic 1 - 1 Millbrook
Live
10:00am
Tavistock 2 - 3 Brixham
Live
10:00am
Falmouth Town 2 - 1 Saltash United
Live
10:00am
Bideford 1 - 0 Bridgwater Town
Live
10:00am
Sherborne Town 1 - 1 Ilfracombe Town
Live
10:00am
Barnstaple Town 1 - 1 Mousehole
Live
10:00am
March Town United 1 - 2 Sheringham
  Italy - Coppa Italia
Live
+
11:45am
Pisa 1 - 4 Brescia
Live
+
12:00pm
Spezia 5 - 1 Como
Live
+
3:00pm
Empoli 1 - 2 SPAL
Live
+
3:15pm
Torino 3 - 0 Palermo
  Mexico - Liga MX
Live
+
8:05pm
Monterrey 5 - 1 León
Live
+
10:05pm
Santos Laguna 4 - 0 Cruz Azul
  Argentina - Primera División
Live
+
12:00pm
Arsenal 3 - 1 Atlético Tucumán
Live
+
2:00pm
Barracas Central 0 - 0 Racing Club
Live
+
5:00pm
Unión Santa Fe 2 - 1 Vélez Sarsfield
Live
+
5:00pm
Talleres Córdoba 2 - 0 Argentinos Juniors
Live
+
8:00pm
Boca Juniors 2 - 1 Platense
  Austria - Football Bundesliga
Live
+
11:00am
Ried 1 - 1 Sturm Graz
Live
+
11:00am
Wolfsberger AC 1 - 5 LASK Linz
Live
+
1:30pm
Hartberg 0 - 2 Salzburg
  Brazil - Brasileirão
Live
+
3:30pm
Botafogo 1 - 1 Ceará
Live
+
3:30pm
Juventude 0 - 1 América Mineiro
Live
+
6:00pm
Atlético Goianiense 2 - 1 RB Bragantino
Live
+
6:00pm
Avaí 1 - 1 Corinthians
Live
+
7:30pm
São Paulo 0 - 2 Flamengo
  Brazil - Serie B
Live
+
3:30pm
Bahia 1 - 0 CSA
Live
+
6:00pm
Novorizontino 0 - 1 Londrina
Live
+
6:00pm
Cruzeiro 2 - 0 Tombense
  Canada - Canadian Premier League
Live
+
4:00pm
Forge 1 - 0 HFX Wanderers
  Chile - Primera Division
Live
+
12:30pm
O'Higgins 0 - 0 Curicó Unido
Live
+
3:00pm
Cobresal 1 - 1 La Serena
Live
+
5:30pm
Everton 1 - 1 Universidad Católica
  Colombia - Primera A
Live
+
3:00pm
Envigado 1 - 2 Unión Magdalena
Live
+
5:05pm
Deportes Tolima 2 - 2 Jaguares de Córdoba
Live
+
9:15pm
Millonarios 4 - 2 Deportivo Cali
  Ecuador - Primera A
Live
+
4:00pm
Orense 1 - 2 Independiente del Valle
Live
+
6:30pm
Guayaquil City 0 - 0 Macará
Live
+
9:00pm
Delfin 0 - 3 Emelec
  England - Championship
Live
+
7:30am
Norwich City 1 - 1 Wigan Athletic
Live
+
10:00am
Bristol City 2 - 3 Sunderland
Live
+
10:00am
Burnley 1 - 1 Luton Town
Live
+
10:00am
Preston North End 0 - 0 Hull City
Live
+
10:00am
Queens Park Rangers 3 - 2 Middlesbrough
Live
+
10:00am
Reading 2 - 1 Cardiff City
Live
+
10:00am
Sheffield United 2 - 0 Millwall
Live
+
10:00am
Stoke City 2 - 0 Blackpool
Live
+
10:00am
Swansea City 0 - 3 Blackburn Rovers
  France - Ligue 2
Live
+
9:00am
Saint-Étienne 1 - 1 Nîmes
Live
+
1:00pm
Laval 1 - 2 Guingamp
Live
+
1:00pm
Paris 2 - 1 Quevilly Rouen
Live
+
1:00pm
Valenciennes 1 - 0 Le Havre
Live
+
1:00pm
Grenoble Foot 38 1 - 0 Sochaux
Live
+
1:00pm
Amiens SC 1 - 0 Annecy
Live
+
1:00pm
Niort 1 - 4 Bastia
Live
+
1:00pm
Pau 0 - 0 Dijon
Live
+
1:00pm
Rodez 0 - 3 Bordeaux
  Honduras - Liga Nacional
Live
+
7:00pm
UPNFM 2 - 0 Real Sociedad
Live
+
9:15pm
Honduras Progreso 0 - 2 Marathón
Live
+
9:30pm
Vida 1 - 0 Olancho
Live
+
9:30pm
Olimpia 2 - 0 Victoria
  Club Friendly
TBA
Excelsior Virton vs Al Fateh
Live
TBA
Kolos Kovalivka 0 - 1 Veres
Live
TBA
Doxa 0 - 2 AEL
Live
4:00am
Navalcarnero 1 - 2 CD Guadalajara
Live
+
4:00am
Pozuelo Alarcón 1 - 1 Leganés II
Live
4:00am
Don Benito 0 - 0 CD Badajoz
Live
4:00am
Navalcarnero 1 - 2 Guadalajara
Live
4:00am
Sinđelić Beograd 2 - 0 Žarkovo
Live
+
4:30am
Tarazona 1 - 0 Numancia II
Live
+
5:00am
Athletic Club 1 - 1 Deportivo Alavés
Live
5:00am
Deportivo La Coruña II 0 - 1 Arenteiro
Live
+
5:30am
Marino de Luanco 0 - 1 Sporting Gijón
Live
+
5:30am
Leioa 2 - 1 Gernika
Live
+
5:30am
Real Betis II 0 - 1 Linense
Live
+
5:30am
Real Unión 2 - 1 Real Sociedad II
Live
+
5:30am
Gimnástica Segoviana 0 - 1 Numancia
Live
+
5:30am
Académica 3 - 1 Paredes
Live
+
6:00am
Las Palmas 3 - 0 Tamaraceite
Live
+
6:00am
Laredo 1 - 1 Sestao River
Live
Canc.
Bedfont Sports vs Sholing
Live
Canc.
Merthyr Town vs Gresley
Live
Canc.
Northwood vs Berkhamsted
Live
8:00am
Victoria Seelow 2 - 0 FC Frankfurt
Live
Canc.
St Neots Town vs AFC Kempston Rovers
Live
Canc.
Ware vs Potters Bar Town
Live
+
8:30am
Westlandia 2 - 2 Excelsior Maassluis
Live
+
8:30am
SteDoCo 3 - 0 Volendam II
Live
8:30am
GVVV 2 - 2 De Treffers
Live
8:30am
Wimborne Town 0 - 5 Basingstoke Town
Live
+
9:00am
Glenavon 2 - 1 Annagh
Live
9:00am
H&w Welders 0 - 1 Portadown
Live
9:00am
Ballinamallard United 2 - 2 Dungannon Swifts
Live
+
10:00am
Glentoran 2 - 1 Loughgall
Live
+
10:00am
Newry City 2 - 1 Dundela
Live
+
10:00am
Coleraine 4 - 1 Ards
Live
10:00am
Warrenpoint Town 1 - 0 Carrick Rangers
Live
+
10:00am
Bangor City 0 - 3 Larne
Live
+
10:00am
Ballymena United 2 - 0 Cliftonville
Live
Canc.
Pontefract vs Ashton UTD
Live
10:00am
Warrington Rylands 4 - 1 Shildon AFC
Live
+
10:00am
Enfield Town 2 - 0 Berkhamsted
Live
+
10:00am
Hyde United 0 - 1 Runcorn Linnets
Live
10:00am
Rupel Boom 2 - 1 Oud-heverlee Leuven II
Live
+
10:00am
Brighouse Town 4 - 1 Whitby Town
Live
10:00am
Pro Sesto vs Alcione
Live
10:00am
Bangor FC 0 - 3 Larne
Live
+
10:00am
Grays Athletic 2 - 0 Harlow Town
Live
+
10:00am
Maldon & Tiptree 2 - 0 Aveley
Live
+
10:00am
Ramsgate 2 - 6 Hastings United
Live
+
10:00am
Stalybridge Celtic 2 - 2 Mossley
Live
10:00am
Boom 2 - 1 Leuven B
Live
10:00am
Ware 2 - 4 Corinthian-Casuals
Live
10:00am
Pro Sesto vs Alcione Milano
Live
10:30am
Südtirol 2 - 2 Mantova
Live
11:00am
Pelister 3 - 0 Teteks
Live
+
11:00am
Trento 1 - 1 Luparense
Live
11:00am
Ayia Napa 3 - 3 Anagennisi Deryneia
Live
11:00am
Omonia Nicosia 3 - 0 Meap Nisou
Live
11:00am
Pergolettese 3 - 1 Fiorenzuola
Live
+
11:30am
Nancy 2 - 0 Belfort
Live
+
11:30am
Correggese 0 - 5 Reggiana
Live
11:30am
Pistoiese 1 - 1 San Donato Tavarnelle
Live
11:30am
Arsimi 2 - 1 Novaci
Live
11:30am
Dugopolje 3 - 0 Solin
Live
+
12:00pm
Deinze 2 - 1 Raal La Louviere
Live
12:00pm
Deportivo Alaves II 2 - 2 UD Logroñés
Live
12:00pm
Mâcon 5 - 1 Villefranche
Live
12:00pm
Dolomiti Bellunesi 2 - 5 Pordenone
Live
+
12:00pm
Lugo 1 - 0 Racing Ferrol
Live
+
12:00pm
Croatia Zmijavci 0 - 2 Jadran LP
Live
12:00pm
Montevarchi Calcio 2 - 3 Terranuova Traiana
Live
+
12:00pm
Bijelo Brdo 5 - 0 Osijek II
Live
+
12:00pm
Botev Plovdiv 2 - 1 Nea Salamis
Live
12:00pm
Aglianese 0 - 4 Pontedera
Live
+
12:00pm
Lecco 1 - 2 Pro Vercelli
Live
12:00pm
Dnipro-1 1 - 1 Al Sharjah
Live
12:30pm
Gudja United 0 - 0 Pietà Hotspurs
Live
+
12:30pm
Birkirkara 0 - 3 Balzan
Live
+
12:30pm
Lamia 2 - 0 Levadiakos
Live
1:00pm
Lierse K 3 - 2 Patro Eisden
Live
+
1:00pm
Napoli 0 - 0 Espanyol
Live
+
1:00pm
Dender 1 - 1 Ninove
Live
+
1:00pm
Vicenza 1 - 6 Milan
Live
+
1:00pm
Dessel Sport 1 - 0 Beerschot
Live
+
1:00pm
Lommel United 2 - 1 Gent U23
Live
1:00pm
Racing Santander 0 - 0 Real Oviedo
Live
+
1:00pm
Real Avilés 0 - 1 Sporting Gijón
Live
+
1:00pm
Cartagena 1 - 1 Tenerife
Live
1:00pm
Deportivo La Coruña vs Real Madrid II
Live
+
1:00pm
San Fernando CD 1 - 2 Ceuta
Live
+
1:00pm
Tudelano 1 - 0 CD Calahorra
Live
1:00pm
Cartagena Lu II 3 - 4 Orihuela
Live
1:00pm
Tenerife 1 - 1 FC Cartagena Sad
Live
1:00pm
Lommel 2 - 1 KAA Gent II
Live
1:00pm
Alcorcón 0 - 3 Zamora
Live
1:00pm
Burgos vs Ponferradina
Live
1:00pm
FC Cartagena SAD B 3 - 4 Orihuela
Live
1:00pm
Fuenlabrada 1 - 2 Unión Adarve
Live
+
1:30pm
Francs Borains 2 - 2 RWDM
Live
+
1:30pm
Cultural Leonesa 1 - 1 Real Valladolid II
Live
+
1:30pm
Alzira 2 - 0 UCAM Murcia
Live
+
1:30pm
Alfaro 1 - 1 SD Logroñés
Live
+
1:30pm
Unionistas de Salamanca 2 - 2 Atlético Madrid II
Live
1:30pm
Felgueiras 1932 2 - 1 Vitória Guimarães II
Live
1:30pm
Tarancón 1 - 2 Getafe II
Live
+
2:00pm
Real Valladolid 0 - 0 Lazio
Live
+
2:00pm
Málaga 1 - 1 Granada
Live
+
2:00pm
Atlético Pueblonuevo 1 - 3 Montijo
Live
+
2:00pm
Socuéllamos 0 - 1 Córdoba II
Live
2:00pm
Talavera CF 0 - 0 SS Reyes
Live
2:00pm
El Ejido 1 - 4 Almería II
Live
+
2:30pm
Internazionale 2 - 4 Villarreal
Live
+
2:30pm
Xerez 1 - 0 Recreativo Huelva
Live
+
3:00pm
Valencia 2 - 1 Atalanta
Live
+
3:00pm
Real Betis 3 - 1 Fiorentina
Live
+
3:00pm
Girona 2 - 0 Bolívar
Live
+
3:00pm
Sevilla 1 - 0 Cádiz
Live
Canc.
Barcelona vs Roma
Live
+
3:00pm
Leganés 1 - 2 Villarreal II
Live
+
3:00pm
Linares Deportivo 1 - 3 Córdoba
  Mexico - Liga MX Femenil
Live
+
1:00pm
Cruz Azul 0 - 1 Santos Laguna
Live
+
6:00pm
Pumas UNAM 3 - 0 Atlético San Luis
  Peru - Primera Division
Live
+
12:00pm
Universidad San Martín 1 - 0 Alianza Atlético
Live
+
2:15pm
Academia Cantolao 2 - 2 Sporting Cristal
Live
+
4:30pm
Binacional 4 - 1 Ayacucho
Live
+
7:00pm
Sport Huancayo 1 - 1 ADT
  Portugal - Segunda liga
Live
+
6:00am
Farense 2 - 1 Torreense
Live
+
9:00am
UD Oliveirense 3 - 1 Mafra
Live
+
9:00am
Nacional 0 - 1 Tondela
Live
+
10:30am
Trofense 3 - 2 Belenenses
Live
+
1:00pm
Benfica II 1 - 1 Academico Viseu
  Turkey - Super Lig
Live
+
12:15pm
Sivasspor 1 - 1 Gaziantepspor
Live
+
2:45pm
Beşiktaş 1 - 0 Kayserispor
  United States - USL Championship
Live
+
7:00pm
Indy Eleven 0 - 2 Pittsburgh Riverhounds
Live
+
7:30pm
Tampa Bay Rowdies 1 - 0 Detroit City
Live
+
7:30pm
Loudoun United 2 - 0 LA Galaxy II
Live
+
8:00pm
Louisville City 4 - 1 Charleston Battery
Live
+
8:00pm
Birmingham Legion 6 - 0 Atlanta United II
Live
+
8:30pm
Memphis 901 3 - 1 Hartford Athletic
Live
9:00pm
New Mexico United 0 - 3 Miami FC
Live
+
10:00pm
Monterey Bay 1 - 0 El Paso Locomotive
Live
+
10:00pm
San Diego Loyal 3 - 0 San Antonio
Live
+
10:00pm
Orange County SC 3 - 3 Colorado Springs
Live
+
10:30pm
Phoenix Rising 0 - 0 Las Vegas Lights
Live
+
11:00pm
Sacramento Republic 1 - 1 Rio Grande Valley
  United States - MLS Next Pro
Live
9:00pm
St. Louis City II 2 - 1 Chicago Fire II
Live
+
11:59pm
Colorado Rapids II P4 - 3 Minnesota United II
  United States - USL League One
Live
+
6:30pm
Richmond Kickers 3 - 1 Tucson
Live
7:30pm
Chattanooga Red Wolves 5 - 1 Greenville Triumph
Live
+
9:00pm
Northern Colorado 2 - 0 Tormenta
Live
+
10:30pm
Central Valley Fuego 0 - 1 Union Omaha
 
Argentina - Primera Nacional
 
Argentina - Primera B Metropolitana
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Argentina - Primera D Metropolitana
 
Armenia - Armenian Premier League
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Australia - NPL Tasmania
 
Australia - NPL ACT
 
Australia - NPL SA
 
Australia - NorZone Premier League
 
Australia - NPL WA
 
Australia - NPL NSW
 
Australia - NPL Queensland
 
Australia - Brisbane Premier League
 
Austria - 2. Liga
 
Austria - Regionalliga
 
Austria - Landesliga
 
Azerbaijan - Premier Liqa
 
Belarus - Belarus Premier League
 
Belarus - Second League
 
Belgium - Pro League
 
Belgium - Belgian Cup
 
Belize - Premier League of Belize
 
Bolivia - Liga de Futbol
 
Bosnia and Herzegovina - Premijer Liga
 
Brazil - Serie C
 
Brazil - Serie D
 
Bulgaria - Parva Liga
 
Bulgaria - Second League
 
Canada - Canadian Soccer League
 
Canada - League 1 Ontario
 
Chile - Primera B
 
China - Super League
 
China - China League One
 
Costa Rica - Primera Division
 
Costa Rica - Liga de Ascenso
 
Croatia - 1. HNL
 
Croatia - Druga NL
 
Czech Republic - 1. liga
 
Czech Republic - 2. liga
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Denmark - Super Liga
 
Denmark - 1st Division
 
Denmark - Elitedivisionen
 
Dominican Republic - Liga Dominicana de Fútbol
 
Egypt - Premier League
 
El Salvador - Primera Division
 
England - National League
 
England - League One
 
England - League Two
 
England - National League N / S
 
England - Non League Premier
 
Estonia - Meistriliiga
 
Faroe Islands - Premier League
 
Finland - Veikkausliiga
 
Finland - Ykkönen
 
Finland - Kakkonen
 
Germany - Bundesliga 2
 
Germany - 3. Liga
 
Germany - Regionalliga
 
Germany - Oberliga
 
Guatemala - Liga Nacional
 
Hungary - NB1
 
Hungary - Magyar Kupa
 
Iceland - 1. deild karla
 
Indonesia - Liga 1
 
Ireland Republic - First Division
 
Japan - J1 League
 
Japan - J2 League
 
Japan - J3 League
 
Jordan - Jordan League
 
Korea Republic - K League 1
 
Korea Republic - K League 2
 
Latvia - Virsliga
 
Lithuania - A Lyga
 
Luxembourg - National Division
 
Moldova - Divizia Nationala
 
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
 
Netherlands - Eredivisie
 
Nicaragua - Primera División
 
North Macedonia - Prva Liga
 
Norway - Eliteserien
 
Norway - 2. Divisjon
 
Norway - Toppserien
 
Oceania - OFC Champions League
 
Panama - Liga Panameña de Fútbol
 
Paraguay - Segunda División
 
Paraguay - Primera Division
 
Peru - Segunda División
 
Poland - Ekstraklasa
 
Poland - I Liga
 
Romania - Liga I
 
Romania - Liga II
 
Russia - Premier League
 
Russia - FNL
 
Russia - FNL 2
 
Scotland - Scottish Premiership
 
Scotland - Scottish Championship
 
Scotland - Scottish League One
 
Scotland - Scottish League Two
 
Serbia - Super Liga
 
Serbia - Prva Liga
 
Singapore - Singapore Premier League
 
Slovakia - Niké liga
 
Slovakia - 2. Futbalová Liga
 
Slovakia - 3. Futbalová Liga
 
Slovenia - Prva Liga
 
Slovenia - Druga Liga
 
South Africa - DStv Premiership
 
Sweden - Allsvenskan
 
Sweden - Ettan
 
Sweden - Damallsvenskan
 
Switzerland - Super League
 
Switzerland - 1. Liga Classic
 
Switzerland - 1. Liga Promotion
 
Thailand - Thailand Champions Cup
 
Turkmenistan - Ýokary Liga
 
United States - NISA
 
United States - NPSL
 
United States - USL League Two
 
Uruguay - Primera Division
 
Uzbekistan - Uzbekistan Super League
 
Venezuela - Primera División
 
Vietnam - V.League 1
 
Vietnam - V.League 2

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland 0 - 1 Hungary
06/23 3:00pm Switzerland 1 - 1 Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania 0 - 1 Spain
06/24 3:00pm Croatia 1 - 1 Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark 0 - 0 Serbia
06/25 3:00pm England 0 - 0 Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France 1 - 1 Poland
06/25 12:00pm Netherlands 2 - 3 Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia 1 - 1 Romania
06/26 12:00pm Ukraine 0 - 0 Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic 1 - 2 Turkey
06/26 3:00pm Georgia 2 - 0 Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
Switzerland 2 - 0 Italy
06/29 3:00pm Dortmund
Germany 2 - 0 Denmark
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
England 2 - 1 Slovakia
06/30 3:00pm Cologne
Spain 4 - 1 Georgia
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
France 1 - 0 Belgium
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal P0 - 0 Slovenia
07/ 2 12:00pm Munich
Romania 0 - 3 Netherlands
07/ 2 3:00pm Leipzig
Austria 1 - 2 Turkey
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Spain 2 - 1 Germany
07/ 5 3:00pm Hamburg
Portugal 0 - 0P France
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
England P1 - 1 Switzerland
07/ 6 3:00pm Berlin
Netherlands 2 - 1 Turkey
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Spain 2 - 1 France
07/10 3:00pm Dortmund
Netherlands 1 - 2 England
Final
07/14 3:00pm Berlin
Spain 2 - 1 England


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru 0 - 1 Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile 0 - 1 Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina 2 - 0 Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada 0 - 0 Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador 3 - 1 Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela 1 - 0 Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica 0 - 3 Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico 0 - 0 Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA 2 - 0 Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay 3 - 1 Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama 2 - 1 USA
06/27 9:00pm
Uruguay 5 - 0 Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia 1 - 3 Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA 0 - 1 Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia 2 - 1 Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil 0 - 0 Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia 3 - 0 Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay 1 - 4 Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil 1 - 1 Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica 2 - 1 Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
Argentina P1 - 1 Ecuador
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
Venezuela 1 - 1P Canada
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
Colombia 5 - 0 Panama
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
Uruguay P0 - 0 Brazil
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Argentina 2 - 0 Canada
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Uruguay 0 - 1 Colombia
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Canada 2 - 2P Uruguay
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Colombia