REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Skotský ligový pohár >

Kelty Hearts - Brora Rangers - stream a TV program

Kelty Hearts
F. Moffett
90+1'
3 - 2
Jul 21, 202614:45
Zápas skončil
New Central Park
Události
Sestavy
Tabulka
Mezinárodní

Události

Kelty Hearts - Brora Rangers - Události zápasu

R. Shanley (1 - 0)
Asistence: D. Corr
10'  
R. Shanley21'  
  29'J. Wallace (1 - 1)
Asistence: B. Gardiner
R. Shanley (2 - 1)
Asistence: R. Cunningham
37'  
  46'A. Kerr / J. Wallace
  46'S. Sutherland / J. Anderson
  60'J. Rodgers
Trialist / K. Higginbotham64'  
F. Moffett / C. McManus64'  
  65'C. Bunce (2 - 2)
Asistence: J. Rodgers
A. Ferguson67'  
  73'A. Wilson / A. Sutherland
G. Walker / C. Flatman74'  
I. Murray / L. Moore80'  
  84'T. Dingwall / C. MacKenzie
  86'G. Pullen
F. Moffett (3 - 2)
Asistence: J. Brydon
90+1'  

Sestavy

Kelty Hearts - Brora Rangers - Sestavy hráčů

1J. Smith
5C. Flatman
35J. Brydon
4D. Corr
3C. Hannah
26R. Cunningham
8C. McManus   64'
6A. Ferguson   67'
23L. Moore   80'
29R. Shanley   10'   21'   37'
9K. Higginbotham   64'
1C. Mackay
15G. Pullen
5S. Nixon
6J. Clark
8C. MacKenzie   84'
16A. Sutherland
11J. Wallace   29'   46'
12B. Gardiner
19C. Bunce   65'
21J. Rodgers
9J. Anderson

Náhradnící

10I. Murray   80'
14Trialist   64'
22Z. Flatman
24C. Fellows
25G. Walker   74'
28J. Snoddy
21R. Adamson
7T. Dingwall   84'
10S. Sutherland   46'
18A. Wilson   73'

Tabulka

Skotský ligový pohár - Pořadí

Poz.TýmZVRPSGIGGRBForma
Skupina A
1 Aberdeen 4 4 0 0 11 2 9 12 VVVV
2 Queen's Park 4 3 0 1 9 4 5 9 VPVV
3 Kelty Hearts 4 2 0 2 4 8 -4 5 PVPV
4 Queen of the South 4 1 0 3 6 8 -2 4 PPVP
5 Brora Rangers 4 0 0 4 3 11 -8 0 PPPP
Kvalifikace o postup

Mezinárodní přenosy

Kelty Hearts - Brora Rangers - Program živých přenosů a TV

MezinárodníKelty Hearts TV
Odmítnutí odpovědnosti za obsah:

Zveřejněné seznamy živých, opakovaných a na vyžádání dostupných zápasů a programů na tomto webu jsou vysílány oficiálními držiteli práv. Jsou k dispozici na různých platformách, jako jsou TV, rádio, kabelová televize, satelitní vysílání, IPTV, mobilní a desktopové aplikace. Kde je to možné, poskytneme odkazy na streamování událostí dostupné na platformách poskytovaných oficiálními vysílateli. Prosím, uvědomte si, že v mnoha případech bude vyžadována digitální předplatné nebo ověření uživatele u televizního nebo internetového poskytovatele. Snažíme se poskytnout co nejpřesnější a nejpodrobnější informace o vysílání. Nicméně, vysílací programy mohou být kdykoli změněny. Pokud naleznete nesprávné nebo chybějící informace, prosím, dajte nám vědět.

Detaily zápasu

Detaily zápasu a informace o přenosu

Kelty Hearts a Brora Rangers se hrál Jul 21, 2026, s výkopem v 14:45.
Zápas je součástí Skotského ligového poháru během sezóny 2026/2027.
Oficiální sestavy obou týmů jsou k dispozici přibližně hodinu před výkopem.
Živé skóre, události zápasu a statistiky se po začátku utkání aktualizují v reálném čase.
Pokrytí zápasu zahrnuje potvrzené TV přenosy, možnosti streamování a živé aktualizace.
Všichni uvedení vysílatelé jsou oficiálními držiteli práv k tomuto zápasu.
Časy výkopu jsou zobrazeny ve vašem místním čase.
Jak a kde sledovat Kelty Hearts - Brora Rangers ve světě
Fanoušci mohou zápas sledovat živě v televizi i online prostřednictvím oficiálních vysílatelů. Pomocí televizních přehledů výše najdete oficiální živý přenos dostupný ve vaší lokalitě.

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android