Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
UEFA Avrupa Ligi

UEFA Avrupa Ligi

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
A Grubu
1 Bayer Leverkusen 1 1 0 0 3 2 +1 3 G
2 Zürich 1 1 0 0 1 0 +1 3 G
3 AEK Larnaca 1 0 0 1 0 1 -1 0 M
4 Ludogorets 1 0 0 1 2 3 -1 0 M
B Grubu
1 Salzburg 1 1 0 0 3 2 +1 3 G
2 Celtic 1 1 0 0 1 0 +1 3 G
3 Rosenborg 1 0 0 1 0 1 -1 0 M
4 RB Leipzig 1 0 0 1 2 3 -1 0 M
C Grubu
1 Slavia Praha 1 1 0 0 1 0 +1 3 G
2 København 1 0 1 0 1 1 0 1 B
3 Zenit 1 0 1 0 1 1 0 1 B
4 Bordeaux 1 0 0 1 0 1 -1 0 M
D Grubu
1 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4 1 +3 3 G
2 Spartak Trnava 1 1 0 0 1 0 +1 3 G
3 Anderlecht 1 0 0 1 0 1 -1 0 M
4 Fenerbahçe 1 0 0 1 1 4 -3 0 M
E Grubu
1 Arsenal 1 1 0 0 4 2 +2 3 G
2 Sporting CP 1 1 0 0 2 0 +2 3 G
3 Vorskla 1 0 0 1 2 4 -2 0 M
4 Qarabağ 1 0 0 1 0 2 -2 0 M
F Grubu
1 Milan 1 1 0 0 1 0 +1 3 G
2 Real Betis 1 0 1 0 0 0 0 1 B
3 Olympiakos Piraeus 1 0 1 0 0 0 0 1 B
4 F91 Dudelange 1 0 0 1 0 1 -1 0 M
G Grubu
1 Rapid Wien 1 1 0 0 2 0 +2 3 G
2 Rangers 1 0 1 0 2 2 0 1 B
3 Villarreal 1 0 1 0 2 2 0 1 B
4 Spartak Moskva 1 0 0 1 0 2 -2 0 M
H Grubu
1 Eintracht Frankfurt 1 1 0 0 2 1 +1 3 G
2 Lazio 1 1 0 0 2 1 +1 3 G
3 Olympique Marseille 1 0 0 1 1 2 -1 0 M
4 Apollon 1 0 0 1 1 2 -1 0 M
Group I
1 Genk 1 1 0 0 2 0 +2 3 G
2 Beşiktaş 1 1 0 0 3 1 +2 3 G
3 Malmö FF 1 0 0 1 0 2 -2 0 M
4 Sarpsborg 08 1 0 0 1 1 3 -2 0 M
Group J
1 Sevilla 1 1 0 0 5 1 +4 3 G
2 Krasnodar 1 1 0 0 1 0 +1 3 G
3 Akhisar Belediyespor 1 0 0 1 0 1 -1 0 M
4 Standard Liège 1 0 0 1 1 5 -4 0 M
Group K
1 Rennes 1 1 0 0 2 1 +1 3 G
2 Dynamo Kyiv 1 0 1 0 2 2 0 1 B
3 Astana 1 0 1 0 2 2 0 1 B
4 Jablonec 1 0 0 1 1 2 -1 0 M
Group L
1 BATE 1 1 0 0 2 0 +2 3 G
2 Chelsea 1 1 0 0 1 0 +1 3 G
3 PAOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 M
4 Videoton 1 0 0 1 0 2 -2 0 M
Add UEFA Avrupa Ligi table to your website
Avrupa Ligi (Playofflar)

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
UEFA Avrupa Ligi: 1st Eleme Turu
A. AkinyemiVentspils 6 1
M. EppelKairat 5 0
E. HestadMolde 4 0
S. MallanHibernian 4 0
Mohammed RharsallaSlovan Bratislava 4 0
K. OlsenNSÍ 3 0
V. BayoDAC 3 0
F. KamberiHibernian 3 1
A. ŠporarSlovan Bratislava 3 0
M. AggerSarpsborg 08 2 0
M. AhmetovicSarajevo 2 0
V. AmbrosPetrocub 2 1
L. AntalŽalgiris 2 0
E. AtarMaccabi Tel Aviv 2 0
E. BakajShakhtyor 2 1
UEFA Avrupa Ligi: 2nd Eleme Turu
KenanKøbenhavn 4 0
M. BarrowAtalanta 3 0
D. DrăguşViitorul 3 0
T. GoigingerLASK 3 0
C. GytkjærLech Poznan 3 0
C. LarinBesiktas 3 0
U. NikolićDinamo Minsk 3 0
F. PapoulisApollon 3 1
MauridesCSKA Sofia 3 1
Pablo SarabiaSevilla 3 0
P. SavitskiyDinamo Brest 3 1
A. SmithSpartaks Jurmala 3 0
P. AzangoTrencín 2 0
A. BadjiDjurgården 2 0
K. BoatengOlimpija 2 0
UEFA Avrupa Ligi: 3rd Eleme Turu
L. ChristodoulopoulosOlympiakos Piraeus 4 0
A. ManceTrencín 4 0
I. TrichkovskiAEK Larnaca 4 0
I. AbassOlimpija 3 0
A. DzyubaZenit 3 1
GuerreroOlympiakos Piraeus 3 0
C. KnasmüllnerRapid Wien 3 0
NolitoSevilla 2 0
Z. BadibangaSheriff 2 0
J. DavidGent 2 0
ReginaldoKukësi 2 2
H. GnohéréFCSB 2 1
E. HålandMolde 2 0
Ricardo HortaSporting Braga 2 0
D. KaiserBrøndby 2 0
UEFA Avrupa Ligi: Play-offs
M. SamattaGenk 4 0
D. SinaniF91 Dudelange 3 0
M. AntonssonMalmö FF 2 0
AcoránAEK Larnaca 2 0
Gustavo CampanharoLudogorets 2 0
WandersonLudogorets 2 0
K. FortounisOlympiakos Piraeus 2 1
A. GiannouAEK Larnaca 2 0
H. GnohéréFCSB 2 0
E. HestadMolde 2 0
PepeBesiktas 2 0
M. RosenbergMalmö FF 2 0
M. SonnleitnerRapid Wien 2 0
L. TrossardGenk 2 1
D. TurpelF91 Dudelange 2 0
UEFA Avrupa Ligi: Group Stage
P. AubameyangArsenal 2 0
É. BanegaSevilla 2 1
W. Ben YedderSevilla 2 0
I. HajrovićDinamo Zagreb 2 0
K. HavertzBayer Leverkusen 2 0
M. AničićAstana 1 0
S. ArfieldRangers 1 0
R. BabelBesiktas 1 0
C. BaccaVillarreal 1 0
H. Ben ArfaRennes 1 1
Jovane CabralSporting CP 1 0
WillianChelsea 1 0
V. ChesnakovVorskla 1 0
V. ClaessonKrasnodar 1 0
M. DabourSalzburg 1 0
UEFA Avrupa Ligi: Final Etabı
A. GriezmannAtlético Madrid 2 0
GabiAtlético Madrid 1 0
UEFA Avrupa Ligi: Preliminary Round
L. CieslewiczB36 2 2
A. DallkuPrishtina 2 0
D. Pavlović 2 0
A. SambGzira United 2 2
BoroSt Joseph's 1 1
E. ZarateGzira United 1 0
D. BilyaletdinovTrakai 1 1
N. BurkeBala Town 1 0
Enrique CarreñoEuropa 1 1
C. CellayEngordany 1 0
J. DaviesCefn Druids 1 0
Miguel RuizEngordany 1 0
MarcelinhoBirkirkara 1 0
A. JanuziPrishtina 1 0

'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Turner Broadcasting System Inc.
Turner Broadcasting System Inc. » Seasons 2018-2021
Available on:

 

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Bayern MünchenEyl 25
14:30
Augsburg
LeganésEyl 26
14:00
Barcelona
SevillaEyl 26
16:00
Real Madrid
Hertha BSCEyl 28
14:30
Bayern München
West Ham UnitedEyl 29
7:30
Manchester United
ArsenalEyl 29
10:00
Watford
BarcelonaEyl 29
10:15
Athletic Club
ChelseaEyl 29
12:30
Liverpool
Real MadridEyl 29
14:45
Atlético Madrid
JuventusEki 2
12:55
Young Boys
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması