Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
UEFA Avrupa Ligi

UEFA Avrupa Ligi

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
A Grubu
1 Villarreal 6 3 2 1 10 6 +4 11 MGGBB
2 Astana 6 3 1 2 10 7 +3 10 GMGGB
3 Slavia Praha 6 2 2 2 6 6 0 8 MGMBB
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1 8 -7 4 GMMMB
B Grubu
1 Dynamo Kyiv 6 4 1 1 15 9 +6 13 GMGBG
2 Partizan 6 2 2 2 8 9 -1 8 MGGBM
3 Young Boys 6 1 3 2 7 8 -1 6 GMMBB
4 Skënderbeu Korçë 6 1 2 3 6 10 -4 5 MGMBB
C Grubu
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9 8 +1 10 MGBMG
2 Ludogorets 6 2 3 1 7 5 +2 9 BMBGG
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7 8 -1 8 GGBMM
4 Hoffenheim 6 1 2 3 8 10 -2 5 BMBGM
D Grubu
1 Milan 6 3 2 1 13 6 +7 11 MGBBG
2 AEK Athens 6 1 5 0 6 5 +1 8 BBBBB
3 Rijeka 6 2 1 3 11 12 -1 7 GBMGM
4 Austria Wien 6 1 2 3 9 16 -7 5 BMGMB
E Grubu
1 Atalanta 6 4 2 0 14 4 +10 14 GGBGB
2 Olympique Lyonnais 6 3 2 1 11 4 +7 11 MGGGB
3 Everton 6 1 1 4 7 15 -8 4 GMMMB
4 Apollon 6 0 3 3 5 14 -9 3 MMBMB
F Grubu
1 Lokomotiv Moskva 6 3 2 1 9 4 +5 11 GGMBG
2 København 6 2 3 1 7 3 +4 9 GMGBB
3 Sheriff 6 2 3 1 4 4 0 9 MGGBB
4 Zlín 6 0 2 4 1 10 -9 2 MMMBM
G Grubu
1 Viktoria Plzeň 6 4 0 2 13 8 +5 12 GGGMG
2 Steaua Bucureşti 6 3 1 2 9 7 +2 10 MMBGG
3 Lugano 6 3 0 3 9 11 -2 9 GGMGM
4 Hapoel Be'er Sheva 6 1 1 4 5 10 -5 4 MMBMM
H Grubu
1 Arsenal 6 4 1 1 14 4 +10 13 GMBGG
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3 2 +1 9 GBBMG
3 Köln 6 2 0 4 7 8 -1 6 MGGMM
4 BATE 6 1 2 3 6 16 -10 5 MBMGM
Group I
1 Salzburg 6 3 3 0 7 1 +6 12 BGBGG
2 Olympique Marseille 6 2 2 2 4 4 0 8 BBMGM
3 Konyaspor 6 1 3 2 4 6 -2 6 BBBMG
4 Vitória Guimarães 6 1 2 3 5 9 -4 5 BMGMM
Group J
1 Athletic Club 6 3 2 1 8 5 +3 11 GGGBM
2 Östersunds FK 6 3 2 1 8 4 +4 11 BGMBG
3 Zorya 6 2 0 4 3 9 -6 6 MMMGG
4 Hertha BSC 6 1 2 3 6 7 -1 5 BMGMM
Group K
1 Lazio 6 4 1 1 12 7 +5 13 MBGGG
2 Nice 6 3 0 3 12 7 +5 9 MGMMG
3 Zulte-Waregem 6 2 1 3 8 13 -5 7 GMGBM
4 Vitesse 6 1 2 3 5 10 -5 5 GBMBM
Group L
1 Zenit 6 5 1 0 17 5 +12 16 GGBGG
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16 6 +10 12 MGGGM
3 Rosenborg 6 1 2 3 6 11 -5 5 BMBMG
4 Vardar 6 0 1 5 3 20 -17 1 BMMMM
Avrupa Ligi (Playofflar)

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
UEFA Avrupa Ligi: 1st Eleme Turu
A. AkinyemiVentspils 6 1
M. EppelKairat 5 0
E. HestadMolde 4 0
S. MallanHibernian 4 0
Mohammed RharsallaSlovan Bratislava 4 0
K. OlsenNSÍ 3 0
V. BayoDAC 3 0
F. KamberiHibernian 3 1
A. ŠporarSlovan Bratislava 3 0
M. AggerSarpsborg 08 2 0
M. AhmetovicSarajevo 2 0
V. AmbrosPetrocub 2 1
L. AntalŽalgiris 2 0
E. AtarMaccabi Tel Aviv 2 0
Elis BakajShakhtyor 2 1
UEFA Avrupa Ligi: 2nd Eleme Turu
KenanKøbenhavn 4 0
M. BarrowAtalanta 3 0
D. DrăguşViitorul 3 0
T. GoigingerLASK 3 0
C. GytkjærLech Poznan 3 0
C. LarinBesiktas 3 0
U. NikolićDinamo Minsk 3 0
F. PapoulisApollon 3 1
MauridesCSKA Sofia 3 1
Pablo SarabiaSevilla 3 0
P. SavitskiyDinamo Brest 3 1
A. SmithSpartaks Jurmala 3 0
P. AzangoTrencín 2 0
A. BadjiDjurgården 2 0
K. BoatengOlimpija 2 0
UEFA Avrupa Ligi: 3rd Eleme Turu
L. ChristodoulopoulosOlympiakos Piraeus 4 0
A. ManceTrencín 4 0
I. TrichkovskiAEK Larnaca 4 0
I. AbassOlimpija 3 0
A. DzyubaZenit 3 1
GuerreroOlympiakos Piraeus 3 0
C. KnasmüllnerRapid Wien 3 0
NolitoSevilla 2 0
Z. BadibangaSheriff 2 0
J. DavidGent 2 0
ReginaldoKukësi 2 2
H. GnohéréFCSB 2 1
E. HålandMolde 2 0
Ricardo HortaSporting Braga 2 0
D. KaiserBrøndby 2 0
UEFA Avrupa Ligi: Play-offs
S. AdegbenroRosenborg 3 0
PaulinhoSporting Braga 3 0
M. IvanićBATE 3 0
AdurizAthletic Club 2 1
M. BakošViktoria Plzen 2 1
B. BöðvarssonFH 2 0
M. DabourSalzburg 2 0
V. GermainOlympique Marseille 2 0
S. GhoddosÖstersunds FK 2 0
André SimõesAEK Athens 2 0
V. KjartanssonMaccabi Tel Aviv 2 0
A. KokorinZenit 2 0
R. MontolivoMilan 2 0
A. PrijovićPAOK 2 1
A. SørlothMidtjylland 2 0
UEFA Avrupa Ligi: Group Stage
Júnior MoraesDynamo Kyiv 6 2
E. RigoniZenit 6 0
André SilvaMilan 6 0
AdurizAthletic Club 5 2
Willian JoséReal Sociedad 5 0
A. KokorinZenit 5 0
R. AssaléYoung Boys 4 0
M. BalotelliNice 4 1
J. FarfánLokomotiv Moskva 4 0
A. PléaNice 4 0
FransérgioSporting Braga 4 0
D. SelkeHertha BSC 4 0
P. TwumasiAstana 4 1
C. BakambuVillarreal 3 0
N. BendtnerRosenborg 3 3
UEFA Avrupa Ligi: Final Etabı
A. GriezmannAtlético Madrid 2 0
GabiAtlético Madrid 1 0
UEFA Avrupa Ligi: Preliminary Round
L. CieslewiczB36 2 2
A. DallkuPrishtina 2 0
D. Pavlović 2 0
A. SambGzira United 2 2
BoroSt Joseph's 1 1
E. ZarateGzira United 1 0
D. BilyaletdinovTrakai 1 1
N. BurkeBala Town 1 0
Enrique CarreñoEuropa 1 1
C. CellayEngordany 1 0
J. DaviesCefn Druids 1 0
Miguel RuizEngordany 1 0
MarcelinhoBirkirkara 1 0
A. JanuziPrishtina 1 0

UEFA Avrupa Ligi'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Turner Broadcasting System Inc.
Seasons: 2018-2021

 

Haberler

UEFA Avrupa Ligi'nde rakipler belli oldu
Anadolu Ajansı (1 day ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Brighton & Hove AlbionAğu 19
11:00
Manchester United
Real MadridAğu 19
16:15
Getafe
Crystal PalaceAğu 20
15:00
Liverpool
Bayern MünchenAğu 24
14:30
Hoffenheim
ArsenalAğu 25
10:00
West Ham United
LiverpoolAğu 25
12:30
Brighton & Hove Albion
Real ValladolidAğu 25
16:15
Barcelona
Newcastle UnitedAğu 26
11:00
Chelsea
GironaAğu 26
16:15
Real Madrid
Manchester UnitedAğu 27
15:00
Tottenham Hotspur
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması