Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İsrail

İsrail - Liga Leumit

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   Hapoel Katamon 4 4 0 0 9 1 +8 12 GGGG
2   Hapoel Kfar Saba 4 3 1 0 9 2 +7 10 GGGB
3
Sektzia Nes Tziona 4 2 2 0 6 3 +3 8 GBGB
4
Hapoel Afula 4 2 1 1 8 2 +6 7 GGMB
5
Hapoel Acre 4 2 1 1 4 3 +1 7 MGGB
6
Hapoel Ashkelon 4 2 1 1 4 4 +0 7 GMBG
7
Hapoel Nazareth Illit 4 1 3 0 6 4 +2 6 BGBB
8
Maccabi Ahi Nazareth 4 1 2 1 5 8 -3 5 BMGB
9
Beitar Tel Aviv Ramla 3 1 1 1 5 4 +1 4 GBM
10
Ironi Ramat HaSharon 4 0 4 0 6 6 +0 4 BBBB
11
Hapoel Rishon LeZion 4 0 2 2 2 6 -4 2 MBMB
13
Hapoel Ramat Gan 4 0 1 3 0 5 -5 1 MMMB
15
Hapoel Bnei Lod 4 0 0 4 1 10 -9 0 MMMM
16
Hapoel Petah Tikva 4 2 1 1 5 3 +2 -4 BMGG
Promotion Group
Küme Düşme Roundu

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
LigaLeumit: Normal Sezon
B. KukuHapoel Kfar Saba 3 0
M. MalkaHapoel Ramat HaSharon 3 1
E. AnsahBeitar Tel Aviv Ramla 2 0
I. DavidHapoel Afula 2 0
A. KhalailaHapoel Acre 2 0
A. RochetHapoel Afula 2 0
I. ShemeshSektzia Nes Tziona 2 0
A. SoukounaHapoel Petah Tikva 2 0
Z. TzemahHapoel Iksal 2 0
S. ZisoHapoel Ramat HaSharon 2 0
G. ZruyaHapoel Ashkelon 2 0
Y. AbuhatzeraHapoel Katamon 1 0
A. BacharMaccabi Ahi Nazareth 1 0
S. BenbenishtiHapoel Katamon 1 0
LigaLeumit: Yükselme Roundu
E. AnsahBeitar Tel Aviv Ramla 6 0
S. ArmeliBeitar Tel Aviv Ramla 4 0
D. HugyHapoel Tel Aviv 4 1
G. AsoulinHapoel Rishon LeZion 3 0
Y. BerkmanHapoel Nazareth Illit 3 0
O. TzalisherHapoel Afula 3 0
Julio CesarHapoel Nazareth Illit 2 0
Ali El-KhatibHapoel Hadera 2 0
S. HirshHapoel Tel Aviv 2 0
G. ItzhakHapoel Rishon LeZion 2 0
E. KarzevBeitar Tel Aviv Ramla 2 0
A. MahamidHapoel Katamon 2 0
F. MulićHapoel Tel Aviv 2 0
A. AgayevHapoel Tel Aviv 1 0
P. AkouokouHapoel Rishon LeZion 1 0
LigaLeumit: Küme Düşme Roundu
D. CelisHapoel Bnei Lod 5 0
E. MashaliMaccabi Herzliya 5 0
B. MihajlovićHapoel Petah Tikva 5 0
D. ŠernasHapoel Kfar Saba 4 0
A. FadidaHapoel Kfar Saba 3 2
P. GalvánHapoel Marmorek 3 0
G. LeviHapoel Ramat Gan 3 0
Fadi ZidanHapoel Ramat HaSharon 3 0
O. AradHapoel Ramat Gan 2 0
O. BarouchHapoel Ramat Gan 2 1
A. DaburHapoel Bnei Lod 2 1
K. GanemHapoel Ramat HaSharon 2 0
W. HabiballaHapoel Petah Tikva 2 0
H. IzrinHapoel Petah Tikva 2 0
G. ShalomMaccabi Herzliya 2 0

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BenficaEyl 19
15:00
Bayern München
Real MadridEyl 19
15:00
Roma
Young BoysEyl 19
15:00
Manchester United
ValenciaEyl 19
15:00
Juventus
PAOKEyl 20
12:55
Chelsea
ArsenalEyl 20
15:00
Vorskla
LiverpoolEyl 22
10:00
Southampton
Manchester UnitedEyl 22
10:00
Wolverhampton Wanderers
Schalke 04Eyl 22
12:30
Bayern München
Real MadridEyl 22
14:45
Espanyol
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması