ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Saturday Oct. 14

Oct 13

Saturday, Oct. 14

Oct 15
  • Thu
    Oct 12
  • Fri
    Oct 13
  • Sat
    Oct 14
  • Sun
    Oct 15
  • Mon
    Oct 16
  • Tue
    Oct 17
  • Wed
    Oct 18
  •  
?  
  USA/Canada - Major League Soccer
Live
+
8:30pm
Nashville SC 3 - 2 New England
*Free on Apple TV
Live
+
8:30pm
Dallas 1 - 1 Colorado Rapids
Live
+
10:30pm
LA Galaxy 2 - 2 Real Salt Lake
  Europe - UEFA Euro Qualifying
Live
+
9:00am
Ukraine 2 - 0 North Macedonia
Live
+
9:00am
Northern Ireland 3 - 0 San Marino
Live
+
12:00pm
Bulgaria 0 - 2 Lithuania
Live
+
12:00pm
Slovenia 3 - 0 Finland
Live
+
2:45pm
Italy 4 - 0 Malta
Live
+
2:45pm
Hungary 2 - 1 Serbia
Live
+
2:45pm
Denmark 3 - 1 Kazakhstan
  North America - CONCACAF Nations League
Live
+
3:00pm
Puerto Rico 1 - 3 Guyana
Live
+
3:00pm
Aruba 3 - 1 U.S. Virgin Islands
Live
+
6:00pm
Bahamas 1 - 4 Antigua and Barbuda
  England - FA Cup
Live
+
7:30am
Bracknell Town 1 - 0 Dagenham & Redbridge
Live
+
10:00am
Scarborough Athletic 2 - 2 Oxford City
Live
+
10:00am
Altrincham 0 - 1 Oldham Athletic
Live
+
10:00am
Halifax Town 0 - 1 Marine
Live
+
10:00am
Fylde 3 - 1 Leek Town
Live
+
10:00am
Hereford 1 - 0 Rochdale
Live
+
10:00am
Solihull Moors 4 - 1 Biggleswade Town
Live
+
10:00am
Chesterfield 5 - 0 Kettering Town
Live
+
10:00am
Alfreton Town 3 - 1 Macclesfield
Live
+
10:00am
Hartlepool United 0 - 2 Chester
Live
+
10:00am
Chelmsford City 2 - 2 Whitby Town
Live
+
10:00am
Curzon Ashton 1 - 0 Tamworth
Live
+
10:00am
Kidderminster Harriers 2 - 0 Ashton United
Live
+
10:00am
Stourbridge 0 - 3 Gateshead
Live
+
10:00am
Aldershot Town 4 - 1 Lewes
Live
+
10:00am
Torquay United 0 - 2 Maidstone United
Live
+
10:00am
AFC Totton 0 - 1 Ramsgate
Live
10:00am
Hemel Hempstead Town 0 - 0 Woking
Live
+
10:00am
Horsham 2 - 0 Dorking Wanderers
Live
+
10:00am
Eastleigh 1 - 0 Dover Athletic
Live
+
10:00am
Yeovil Town 2 - 0 Southend United
Live
+
10:00am
Bromley 3 - 2 Wealdstone
Live
+
10:00am
Weston-super-Mare 0 - 3 Maidenhead United
Live
10:00am
Braintree Town 0 - 0 Chesham United
Live
+
10:00am
Worthing 2 - 0 Bath City
Live
+
10:00am
Billericay Town 1 - 1 Sheppey United
Live
+
10:00am
Worksop Town 3 - 2 Boston United
Live
10:00am
York City 0 - 0 Needham Market
Live
+
10:00am
Aveley 2 - 2 Barnet
Live
+
10:00am
Cray Valley PM 5 - 2 Enfield Town
Live
+
10:00am
Ebbsfleet United 2 - 2 Slough Town
Live
+
10:00am
Boreham Wood 1 - 0 Welling United
  Friendly
Live
+
2:00am
Solomon Islands 1 - 0 New Caledonia
Live
8:00am
Liberia 2 - 3 Libya
Live
9:00am
Zimbabwe vs Botswana
Live
+
11:30am
Niger 3 - 0 Somalia
Live
11:30am
Sierra Leone 1 - 1 Benin
Live
+
1:00pm
Côte d'Ivoire 1 - 1 Morocco
Live
2:30pm
Mauritania 2 - 1 Madagascar
Live
+
3:00pm
USA 1 - 3 Germany
Live
+
8:30pm
Mexico 2 - 0 Ghana
  Argentina - Primera B Metropolitana
Live
2:05pm
Deportivo Armenio 0 - 0 Comunicaciones
Live
+
5:00pm
Argentino Merlo 2 - 2 Los Andes
  Brazil - Brasileirão
Live
+
8:00pm
Cuiabá 0 - 0 Cruzeiro
  Brazil - Serie B
Live
+
4:00pm
Ituano 0 - 0 CRB
Live
+
4:00pm
Novorizontino 0 - 0 Tombense
Live
+
5:30pm
Ceará 0 - 0 Sampaio Corrêa
  Canada - Canadian Premier League
Live
+
2:00pm
HFX Wanderers 0 - 1 Pacific
Live
+
5:00pm
Cavalry 1 - 2 Forge
  Colombia - Primera A
Live
+
7:10pm
Atlético Nacional 1 - 2 Medellín
  England - League Two
Live
+
7:30am
Notts County 1 - 4 Mansfield Town
Live
+
10:00am
AFC Wimbledon 0 - 1 Bradford City
Live
+
10:00am
Crewe Alexandra 2 - 0 Tranmere Rovers
Live
+
10:00am
Doncaster Rovers 4 - 1 Sutton United
Live
+
10:00am
Forest Green Rovers 5 - 0 Colchester United
Live
+
10:00am
Grimsby Town 0 - 2 Accrington Stanley
Live
+
10:00am
Harrogate Town 1 - 3 Stockport County
Live
+
10:00am
Milton Keynes Dons 2 - 2 Barrow
Live
+
10:00am
Swindon Town 2 - 0 Newport County
Live
+
10:00am
Walsall 4 - 1 Gillingham
Live
+
10:00am
Wrexham 3 - 2 Salford City
  England - Women's Super League
Live
+
12:30pm
Chelsea FC 2 - 0 West Ham United
  France - D1 Féminine
Postp.
PSG 0 - 0 Stade de Reims
Live
+
9:00am
Paris 2 - 0 Guingamp
Live
+
9:00am
Le Havre Feminine 2 - 2 Lille
Live
+
12:00pm
Fleury 91 2 - 1 Dijon
Live
+
3:00pm
6 - 0
Live
3:00pm
Olympique Lyonnais 6 - 0 Saint-étienne
  Germany - 3. Liga
Live
+
8:00am
Jahn Regensburg 2 - 1 Lübeck
Live
+
8:00am
Unterhaching 0 - 0 Sandhausen
Live
+
8:00am
Viktoria Köln 2 - 2 Erzgebirge Aue
Live
+
8:00am
Verl 2 - 2 Ingolstadt
Live
+
10:30am
Arminia Bielefeld 3 - 1 Waldhof Mannheim
  Germany - Frauen-Bundesliga
Live
+
8:00am
Werder Bremen 3 - 0 Köln
Live
+
11:55am
Bayern München 0 - 0 Eintracht Frankfurt
  Club Friendly
Live
TBA
Rudeš 1 - 3 Radomlje
Live
TBA
Vukovar 2 - 0 Osijek
Live
TBA
Varaždin 2 - 0 Široki Brijeg
Live
TBA
Mohammedan 0 - 1 Rajasthan
Live
+
3:00am
Concordia Chiajna 2 - 4 Alexandria
Live
4:00am
CSKA Sofia 5 - 1 Lovech
Live
+
4:00am
Botev Plovdiv 4 - 0 Maritsa Plovdiv
Live
+
4:00am
Etar 3 - 2 Yantra 2019
Live
4:00am
Botev Vratsa 4 - 1 Strumska slava
Live
+
5:00am
Zagłębie Sosnowiec 0 - 3 Podbeskidzie
Live
5:00am
Aluminij 1 - 5 Maribor
Live
5:00am
Anderlecht 1 - 0 Beerschot
Live
5:00am
Katowice 2 - 2 Piast Gliwice
Live
5:00am
Znicz Pruszków 1 - 0 Polonia Warszawa
Live
+
7:00am
Kairat 2 - 2 Zenit
Live
7:00am
Bregalnica Štip 2 - 0 Detonit Plachkovica
Live
+
7:30am
Slutsk 1 - 3 Gomel
Live
+
8:00am
Dinamo Minsk 1 - 2 Slavia
Live
8:00am
Gostivar 1 - 2 Makedonija GjP
Live
Canc.
Empoli vs Modena
Live
9:00am
Südtirol 0 - 0 WSG Tirol
Live
+
9:00am
İstanbul Başakşehir 1 - 2 Ümranıyespor
Live
9:00am
Oriolik Oriovac 1 - 3 Dinamo Zagreb
Live
+
10:00am
Olimpija 0 - 3 Gorica
Live
+
11:00am
Rijeka 1 - 1 Udinese
Live
+
11:00am
Lamia 2 - 2 Kifisia
Live
6:40pm
Monterrey vs Tigres UANL
  Beach Soccer
Live
7:55am
Portugal vs England
Live
9:10am
Brazil vs United Arab Emirates
Live
10:40am
Spain vs USA
Live
11:55am
Spain vs Mexico
  Italy - Serie A (women)
Live
+
6:30am
Napoli 0 - 2 Sampdoria
Live
+
12:00pm
Como 0 - 0 Milan
  Mexico - Liga de Expansión MX
Live
+
7:05pm
Alebrijes de Oaxaca 2 - 5 Cancún
  Spain - Segunda Division
Live
+
10:15am
Mirandés 1 - 1 Tenerife
Live
+
12:30pm
Cartagena 2 - 3 Racing Santander
Live
+
12:30pm
Sporting Gijón 2 - 2 Real Zaragoza
Live
+
3:00pm
Espanyol 2 - 0 Real Valladolid
  Spain - Primera División Femenina
Live
+
6:00am
Villarreal 3 - 0 Athletic Club
Live
+
10:30am
Granada 2 - 5 Real Madrid
Live
+
12:30pm
Real Sociedad 3 - 1 Eibar
Live
+
2:30pm
Sevilla 1 - 2 Valencia
  United States - USL Championship
Live
+
4:00pm
Detroit City 0 - 0 Pittsburgh Riverhounds
Live
+
5:00pm
Charleston Battery 1 - 0 Birmingham Legion
Live
+
7:30pm
Louisville City 2 - 3 Tampa Bay Rowdies
Live
+
8:00pm
Colorado Springs 2 - 0 Phoenix Rising
Live
+
8:00pm
Rio Grande Valley 2 - 1 Loudoun United
Live
+
8:30pm
San Antonio 3 - 3 Indy Eleven
Live
+
10:00pm
Monterey Bay 0 - 1 Orange County SC
Live
+
10:00pm
Oakland Roots 1 - 2 El Paso Locomotive
Live
+
10:00pm
Sacramento Republic 1 - 0 Miami FC
Live
+
10:30pm
Las Vegas Lights 0 - 2 San Diego Loyal
  United States - MLS Next Pro
Live
+
5:00pm
New England II 0 - 1 Columbus Crew II
  United States - USL League One
Live
+
6:00pm
Richmond Kickers 4 - 5 Central Valley Fuego
Live
+
7:00pm
Charlotte Independence 1 - 1 Tormenta
Live
7:00pm
Greenville Triumph vs Lexington
Live
+
7:00pm
North Carolina 2 - 1 One Knoxville
Live
+
7:00pm
Forward Madison 0 - 1 Union Omaha
Live
+
9:00pm
Northern Colorado 3 - 1 Chattanooga Red Wolves
  Uruguay - Primera Division
Live
+
9:00am
Danubio 0 - 2 Racing
Live
+
3:30pm
La Luz 0 - 2 Liverpool
Live
+
6:00pm
Wanderers 1 - 1 Cerro Largo
 
Africa - Africa Cup of Nations Qualification
 
Algeria - Ligue 1 Algérie
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Argentina - Primera D Metropolitana
 
Australia - A-League Women
 
Austria - Regionalliga
 
Austria - Landesliga
 
Bahrain - Bahraini King's Cup
 
Belarus - First League
 
Bolivia - Nacional B
 
Brazil - Copa Paulista
 
Bulgaria - Bulgarian Cup
 
Cameroon - Elite ONE
 
Chile - Primera B
 
China - China League One
 
China - China League Two
 
Costa Rica - Liga de Ascenso
 
Croatia - Prva NL
 
Croatia - Druga NL
 
Croatia - Treća NL
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Czech Republic - U19 liga
 
Denmark - Herre-DM 2. division
 
Denmark - Denmark Series
 
Denmark - Elitedivisionen
 
Djibouti - Djibouti Premier League
 
El Salvador - Primera Division
 
England - League One
 
England - National League N / S
 
England - Non League Premier
 
England - Non League Division One
 
Ethiopia - Premier League
 
Europe - U19 Euro Qualifying
 
Finland - Ykkönen
 
Finland - Kakkonen
 
Germany - Regionalliga
 
Germany - Oberliga
 
Ghana - Ghana Premier League
 
Greece - Super League 2
 
Greece - Gamma Ethniki
 
India - Santosh Trophy
 
Indonesia - Liga 2
 
Iran - Azadegan League
 
Ireland Republic - First Division
 
Italy - Serie C
 
Italy - Serie D
 
Japan - J2 League
 
Japan - J3 League
 
Korea Republic - K League 2
 
Korea Republic - K4 League
 
Mexico - Liga Premier
 
Morocco - Botola Pro 2
 
Netherlands - Eerste Divisie
 
Netherlands - Derde Divisie
 
Netherlands - Eredivisie Women
 
Netherlands - Tweede Divisie
 
New Zealand - New Zealand National League
 
Nigeria - Nigerian Professional Football League
 
Norway - Toppserien
 
Panama - Liga Panameña de Fútbol
 
Paraguay - Copa Paraguay
 
Peru - Copa Peru
 
Poland - Extraklasa Women
 
Poland - II Liga
 
Poland - III Liga
 
Portugal - Campeonato Nacional Feminino
 
Portugal - Campeonato de Portugal
 
Qatar - QSL Cup
 
Romania - Liga III
 
Russia - FNL
 
Russia - FNL 2
 
Rwanda - Primus National Football League
 
Scotland - Highland / Lowland
 
Scotland - Scottish Challenge Cup
 
Serbia - Prva Liga
 
Slovakia - 2. Futbalová Liga
 
Slovakia - 3. Futbalová Liga
 
Slovenia - Druga Liga
 
South Africa - Multichoice Diski Challenge
 
South America - Copa Libertadores Femenina
 
Spain - Primera Federación
 
Spain - Segunda Federación
 
Spain - Tercera Federación
 
Sweden - Ettan
 
Sweden - Division 2
 
Sweden - Damallsvenskan
 
Switzerland - 1. Liga Classic
 
Switzerland - 1. Liga Promotion
 
Turkey - 2. Lig
 
Turkey - 3. Lig
 
Ukraine - Persha Liga
 
United States - NCAA Men's Soccer
 
United States - NISA
 
United States - NCAA Women's Soccer
 
Uruguay - Segunda División
 
Wales - Welsh Cup
 
World - Women's Friendly
 
Zambia - Zambian Super League
 
Zimbabwe - Premier Soccer League

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland 0 - 1 Hungary
06/23 3:00pm Switzerland 1 - 1 Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania vs Spain
06/24 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark vs Serbia
06/25 3:00pm England vs Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France vs Poland
06/25 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia vs Romania
06/26 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic vs Turkey
06/26 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
Switzerland vs 2nd Group B
06/29 3:00pm Dortmund
Germany vs 2nd Group C
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
06/30 3:00pm Cologne
Spain vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal vs 3rd Group A/B/C
07/ 2 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
07/ 2 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
07/ 5 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
07/ 6 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
07/10 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
07/14 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA 2 - 0 Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
06/27 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30