Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FC Metz

Opgericht  1932
Stadion  Stade Saint-Symphorien
Capacity  26,661
Manager  F. Antonetti

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Alexandre OukidjaA. Oukidja
Paul DelecroixP. Delecroix
Verdedigers
Iván Balliu CampenyI. Balliu
Vahid SelimovicV. Selimovic
Matthieu UdolM. Udol
Assists: 1
Laurent JansL. Jans
Thomas DelaineT. Delaine
John BoyeJ. Boye
Jonathan RivierezJ. Rivierez
Stopilla SunzuS. Sunzu
Middenvelders
Ablie JallowA. Jallow
Opa N'GuetteO. N'Guette
Doelpunten: 1
Renaud CohadeR. Cohade
Assists: 1
Jamiro Gregory Monteiro AlvarengaJamiro
Gauthier HeinG. Hein
Mamadou FofanaM. Fofana
Assists: 1
Victorien AngbanV. Angban
Doelpunten: 1, Assists: 2
Marvin GakpaM. Gakpa
Farid BoulayaF. Boulaya
Doelpunten: 2, Assists: 4
Digbo G'nampa Habib MaïgaH. Maïga
Raouf MroiviliR. Mroivili
Aanvallers
Habibou Mouhamadou DialloH. Diallo
Doelpunten: 9, Assists: 3
Adama TraoréA. Traoré
Emmanuel RivièreE. Rivière
Doelpunten: 1
Cheikh Tidiane SabalyC. Sabaly
Amadou Dia NdiayeA. Ndiaye
Ibrahima NianeI. Niane
Doelpunten: 4
#NaamAgeA
Keepers
16A. Oukidja 306307700000000
1P. Delecroix 2900000700000
Verdedigers
25I. Balliu 26212020300000
15V. Selimovic 2100000000000
3M. Udol 223154401001000
31L. Jans 261914220500000
17T. Delaine 261592201000000
21J. Boye 315406600000200
28J. Rivierez 295747612100100
13S. Sunzu 296307700000200
Middenvelders
14A. Jallow 1900000400000
11O. N'Guette 244216606010000
24R. Cohade 336307700001000
2Jamiro 24852111400000
8G. Hein 22281010500000
6M. Fofana 206307700001100
5V. Angban 213554401012100
10M. Gakpa 243315411300000
27F. Boulaya 256027702024100
19H. Maïga 2200000000000
33R. Mroivili 1900000100000
Aanvallers
20H. Diallo 234497432393100
9A. Traoré 2331010200000
29E. Rivière 28512020210000
12C. Sabaly 1900000000000
23A. Ndiaye 1800000000000
7I. Niane 192747343440000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Oukidja 01 juli 2018StrasbourgFree
J. Boye 01 juli 2018Sivasspor-
P. Delecroix 01 juli 2018Lorient-
S. Sunzu 09 juli 2018Lille-
T. Delaine 30 augustus 2018Paris-
L. Jans 01 juli 2018WB400K €
M. Gakpa 01 juli 2018QRM-
F. Boulaya 19 januari 2018GironaLoan
H. Maïga 10 juli 2018Saint-ÉtienneLoan
H. Diallo 01 juli 2018Brest-
G. Hein 01 juli 2018Tours-
A. Traoré 20 augustus 2018Mazembe-
Jamiro 28 juli 2018Heracles-
M. Fofana 07 juli 2018Alanyaspor-
C. Sabaly 01 juli 2018Génération Ft.Free
A. Ndiaye 01 juli 2018Génération Ft.-
Transfers Out
E. Kawashima 29 augustus 2018StrasbourgFree
M. Biševac 30 juli 2018DudelangeFree
J. Palmieri 01 juli 2018GazélecFree
F. Diagne 29 juni 2018Bremen-
C. Philipps 02 februari 2018Legia-
Q. Beunardeau 17 juli 2018Aves-
F. Mollet 12 juli 2018MontpellierFree
G. Poblete 12 augustus 2018San LorenzoLoan
Cafú 01 maart 2018LegiaLoan
B. Fernández 01 januari 2018Racing-
T. Didillon 15 juni 2018Anderlecht-
H. Sakhi 01 juli 2018Auxerre-
M. Niakhate 07 juli 2018Mainz 056M €
Y. Maziz 01 juli 2018AvranchesLoan
N. Basin 03 september 2018AvranchesLoan
L. Goudiaby 17 juli 2018Tubize-
G. Protin 03 februari 2018VirtonFree

Nieuws

Video's


Interview: Brian Schmetzer on the team's health hea…
15 uur geleden

Press Conference: Brian Schmetzer post-match vs Philade…
2 dagen geleden

Interview: Brian Schmetzer on the team's consistent…
Maandag, 10 sep

Brian Schmetzer addresses the club after winning Cascad…
Zondag, 9 sep

Interview: Brian Schmetzer post-match versus Vancouver…
Zondag, 9 sep

Interview: Brian Schmetzer on Jordan Morris' recovery
Donderdag, 13 sep

Interview: Brian Schmetzer on facing rival Vancouver Wh…
Dinsdag, 11 sep

Interview: Brian Schmetzer on challenging Chad Marshall…
Donderdag, 13 sep

Brian Schmetzer congratulates the team in locker room f…
Zondag, 9 sep

Press Conference: Brian Schmetzer post-match vs Sportin…
Zaterdag, 15 sep

Interview: Brian Schmetzer on preparing to face Sportin…
Vrijdag, 10 aug

Interview: Brian Schmetzer on Clint Dempsey's caree…
Woensdag, 8 aug

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Barcelonasep 23
14:45
Girona
Boca Juniorssep 23
16:45
River Plate
Bayern Münchensep 25
14:30
Augsburg
Leganéssep 26
14:00
Barcelona
Sevillasep 26
16:00
Real Madrid
Hertha BSCsep 28
14:30
Bayern München
West Ham Unitedsep 29
7:30
Manchester United
Arsenalsep 29
10:00
Watford
Barcelonasep 29
10:15
Athletic Club
Chelseasep 29
12:30
Liverpool
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android